Kurtlar Vadisi Pusu 256.Bölüm Yorumları

Asil mesele Sefirlikte. Eski Vadide sefirlilten ötesi gösterilmedi bütün herşey şimdi ki senaristlerin elinde

---Tapatalk---

Yav hala sizli bizli konuşmalar devam ediyor ya. Samimi olun biraz abi de sen de efendim yerine ustaaa de

---Tapatalk---

Polat İskenderli dönemleri hatırlıyor
Ulan ben buradan zorla kurtulmuştum bu yeri bulmak için ne uğraşmıştım falan diyordur

---Tapatalk---

21.20 itibariyle tv başına geçtim
Oha Karacaahmet oldu mü yok artık

21.20 itibariyle tv başına geçtim
Oha Karacaahmet oldu mü yok artık

Yasin'den çok ümitliydim ama Memati'nin yerini dolduramadığı gibi Abdulhey'in de çok gerisinde kaldı.

25 dakka kaçırdım hiçbişey anlamıyorum

Ya Karacaahmet nasıl ölür mal mı bu adamlar hey Allah ım

Ve kara müziği

Bölüm dehşet görünüyor ben tv ye odaklanıyor

Yasin'den çok ümitliydim ama Memati'nin yerini dolduramadığı gibi Abdulhey'in de çok gerisinde kaldı.
Yasin çok geri planda kalıyor tutturmuşlar bir Siyah Sancak gidiyor. Ertuğrul Şakar'ın oyunculuğu Cahit Kayaoğlu'ndan daha iyi ama niye böyle yapıyorlar anlamıyorum.

Efsane sahne geliyor

Cahit, Ebru'nun koruması olarak girmemiş miydi diziye yanlış hatırlamıyorsam 73. bölümde

Polat kral gibi geldi kral gibi gitti. Çok hoştu.

Karacaahmet'in mezarı. Oraya gömmeye müsaade etmezler ki.

Kısmen katılmakla beraber herkesin akifi polat yerine kattıklarını düşünmüyorum. Akifi geçen seneler polat yapmaya çalıştılar ama ellerinde patladı baktılar olmuyor polat gibi o da sahalara gizemle girsin dediler hatta bu da yetmezmiş gibi aslan bey = karaca ahmet, mehmet karahanli = fehmi bu da yetmezmiş gibi üstüne ikisinin de babası barondu. Bu bölümde de karaca ahmetin ölmesi duran emminin ölmesi tıpkı duran emmi gibi oldu.

Ben şunu bilir şunu söylerim akif, yusuf, baltazar gibi oyuncular dururken hangi mantıkla karaca ahmet, sagir, yüce majeste ölür 😡 acaba senaristlerın sadece adları mı senarist bunun başka izahı olamaz.