Kurtlar Vadisi Pusu 252. Bölüm Fragmanı

Şu ikinci fragman mukemmel otesi keske sadece bu fragman verilseydi

Mabede gelmiş usta Elifle dertleşiyor
Eskileri hatırlatıyorlar da ne zaman dönecekler acaba?

Arada versinler böyle 2.fragman. Millet 2-3 fragman izliyor ya her hafta.​
Sadece bu fragman yayinlansa ab gurubunda yukselis kesindi

Arada versinler böyle 2.fragman. Millet 2-3 fragman izliyor ya her hafta.
Sadece bu fragman yayinlansa ab gurubunda yukselis kesindi
Serçe Sarayı tutmadı izleyecek bişey yok bu hafta ben Vadi'den yüksek oranlar bekliyorum. Leyla'yı gördükten sonra kadınlarda izleyecektir. Polat güçlü bir adam olduğu için kadınlar tarafından sevilen bir karakter. Zati kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanmıyor mu?

@china_shangai abi yorum bekleriz

Serçe Sarayı tutmadı izleyecek bişey yok bu hafta ben Vadi'den yüksek oranlar bekliyorum. Leyla'yı gördükten sonra kadınlarda izleyecektir. Polat güçlü bir adam olduğu için kadınlar tarafından sevilen bir karakter. Zati kadınlar güçlü erkeklerden hoşlanmıyor mu?
Aga onu bilmem işte kadinlar ne ister neyi sever ben çözemedim

aşıklar ölmez yusufummmmmmmmm
))))))))) @-KADİR-
Noktayi koyarim diyorsun 🙂

2'inci fragman harika olmuş

Güzel bir bölüm bizi bekliyor beğendim fragmanları

Fragman istediğim gibi değil
çok sıradan geldi umarım bölüm buna zıt olur.

İkinci fragman güzel olmuş. Zaten böyle bir fragman bekliyordum.

İlk fragman iyi. Bölüm daha iyi olacaktır bence. İkinci fragman güzel de müzik pek uymamış gibi.

Bide fragmanı benim yorumumla izleyin

2.fragman süprizi süper olmuş ya harika ustanın orda oturması bile yeter
bölüm yine süper olacak arkadaşlar rahat olun vadi son 2 aydır süper gidiyor kim ne derse desin son derece memnunuz
bu hafta maçta yok ciddi bi artış oalcaktır

@Master.1000 aga evrimi şu şekilde geçirdi son 2 aydır dizi mükemmel gidiyor ve rayına tamamen oturdu hele eski ofise geçilince o zaman tamamiyle ezingo yapacaz
yorum konusuna gelirsek o en kolayı o rakamları geçen bölüm yorumları da olmuştur emin ol
ilk 4 bölümü o kadar abartmaya gerek yok o bölümlerin kat kat üstünde bölümler izledik o bölümleri fazla abartıyosun sıradan vadi bölümleridir
mesela son 5-6 bölüm ilk 4 bölümü ezer bana göre

Bide fragmanı benim yorumumla izleyin

aga eline sağlık ancak fragmana daha uygun bi müzik seçebilirdin
otoban müziğine hastayım orası ayrı

aga haklısında fragman gerçekten kötü hiçbir müzik uymuyo

buda v2 edit

geçen son sahnede çok etkiledi ama ben böyle sahneleri hiç sevmem ama işin içine polat girince insan tuhaf oluyor leylda on numara oynayınca müthiş bi sahne ortaya çıktı
Aşk meşk olayını bende sevmiyorum ama Leyla iyi kızdı. Düşüncese her genç kız gibi onunla hayalinde gelinliği ve duvağıyla mutlu bir yuva kurmak vardı. Sevdiği adamıda bulmuştu ki; kanser belası karşısına çıkana kadar.

Yarın ne olacağımız belli değil her zaman şükretmek lazım.

(Anam gibi dizilerden bende mi etkileniyorum acaba
)