Kurtlar Vadisi Pusu 250.Bölüm Fragmanı

Of ulan be fragman müziğine bak :D Manyak bölüm geliyor :D

Elif orada hocasının öldüğünü öğreniyor
Cahit ile Polat kısmına geçersek Ozi ölüyor diye bir tüyo vardı o silahı da Ozi tutuyor bence birisi arkadan sıkacak Oziye ve bölüm sonu da orası olabilir

Son düzenleme:
offfffffffffffffffffffff manyak manyak vadi efsane bölümler yapmaya başladı bu sezonu toparladılar artık müthiş gidiyor müthi şsenaryo çok iyi bi duruma geldi polatta iyice aktifleşmeye başladı

ve en önemlisi müzik vay be haftalar sonra fragman müziği efsane cendere çok çok çok iyi olmuş

aksiyon ve heycan dolu bir bölüm olacağı belli harikasınız be PANA

mutlaka özeti uzatıp bölümü geç başlatmaları lazım gerisi kolay

11015833_792133630836393_3312871227103144798_n.jpg

Pana Film bu sene sosyal medyada çok iyi çalışıyor bu resimde harika olmuş küçük küçük resimler var içinde dikkat ederseniz

Nice 250 li bölümlere tek ve en büyük efsane KURTLAR VADİSİ

bu polatı yüce majeste neden serbest bırakmış, sonra da: ''artık senin gücünü ve etki alanını daha iyi biliyorum '' diyor ve bu sefer onunla yüz yüze görüşüyor:))))) enteresan geldi bana .bak işte şimdi içimden bir his amon'un bu işte bir parmağının olduğunu söylüyor.zaten amon yakında gelecek belkide onunla alakalı bir şeyde çıkabilir.:)))))

bu arada fragman çok güzel, bol aksiyonlu ve entrikalı bir bölüm olacağa benziyor.zavallı armageddon timi gene yalama oluyor :))))) tepesi atan üstündeki bütün elektiriği bu armegeddon timinin üstüne boşaltıyor :D bu arada yüce moruk şekil olmuş
hiii.gif
polat'ı en güzel kıyafetleriyle karşılamış :))))

Son düzenleme:
Bu sezon beni en fazla heyecanlandiran fragman oldu! Insallah Kanal D akillilik ederde mactan biraz kacar

fragman yine çok iyi izleniyor defalarca izledim mest oldum

bu polatı yüce majeste neden serbest bırakmış, sonra da: ''artık senin gücünü ve etki alanını daha iyi biliyorum '' diyor ve bu sefer onunla yüz yüze görüşüyor:))))) enteresan geldi bana .bak işte şimdi içimden bir his amon'un bu işte bir parmağının olduğunu söylüyor.zaten amon yakında gelecek belkide onunla alakalı bir şeyde çıkabilir.:)))))

bu arada fragman çok güzel, bol aksiyonlu ve entrikalı bir bölüm olacağa benziyor.zavallı armageddon timi gene yalama oluyor :))))) tepesi atan üstündeki bütün elektiriği bu armegeddon timinin üstüne boşaltıyor :D bu arada yüce moruk şekil olmuş
hiii.gif
polat'ı en güzel kıyafetleriyle karşılamış :))))
bundan 3 hafta önce herkes ara vermesini beklerken 3 bölüm açığımız var 3 bölüm üst üste oynayıp öyle ara vermeleri lazım demiştim bu 3.bölüm olucak yani açığımızı kapattık
haftaya kesinlikle ara bekliyorum 🙂🙂🙂

bundan 3 hafta önce herkes ara vermesini beklerken 3 bölüm açığımız var 3 bölüm üst üste oynayıp öyle ara vermeleri lazım demiştim bu 3.bölüm olucak yani açığımızı kapattık
haftaya kesinlikle ara bekliyorum 🙂🙂🙂
haftaya bjk'nin rövanş maçı da olacak .hadi bu hafta 20.00 başlayacak ama haftaya 22.05 te olacak. ama bu kanal d arada verdirtmeyebilir :))))) belli olmaz .kanal d bu sene reytingleri arttırıcı hiçbir önlem almıyor .saldım cayıra mevlam kayıra havası hakim :))))) ama intikam dizisi için her yolu denemişlerdi .konu vadi olunca kaderine terk :))))))))).

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc