Kurtlar Vadisi Pusu Çekim Hataları

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan takas
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,221
Puanı
1,059
Kurtlar Vadisi Pusu efsanesinin tüm çekim hatalarını bu konu üzerinden paylaşıp yorumlayacağız.

25 Nisan perşembe 190.bölümden itibaren her türlü çekim hatasını bu konu üzerinden aktarıp yorumlayabilirsiniz.
images

tüm çekim hatatını bu konudan yazacaz aga :D

genelde iyi düşünürüm agalar sağolun :D izlemeden vadi forumlarından kopyala yapıştır yapıp konu açma devri bitti artık :d

Bana pek doğru gelmedi, misal konu açmak isteyen editör yada arkadaşlar açamayacak. Bi nevi kısıtlama bu haksızmıyım @OzaN

Bana pek doğru gelmedi, misal konu açmak isteyen editör yada arkadaşlar açamayacak. Bi nevi kısıtlama bu haksızmıyım @OzaN

gereksiz konu açmaya son artık hepsi bu konu altından olacak :wink: öyle bişey yok o zaman admin gider her diziye farklı bölüm açardı haksızmıyım @OzaN

gereksiz konu açmaya son artık hepsi bu konu altından olacak :wink: öyle bişey yok o zaman admin gider her diziye farklı bölüm açardı haksızmıyım @OzaN

Tamamda konu limiti olanlar konu açmak için bişey bulamayıp, bu konuyu bılduklarında açamayacaklar. Kısıtlama bu. her dizinin kendine ait hata gurubu mu olacak. Öyle bişey olursa çok saçma olur. O zaman reyting tv ve haberleri kısmındaki güncel haberler az da olsa geri plana atılmış olur.

- - - Ekleme - - -

Misafir nerden bulsun ki hata yerini? Birde yeni hataları misafir sayfa sayfa gezip göremezki , o kadar zaman ayıramaz bulmak için yeni hataları. böyle bişey olmamalı...

asıl böyle daha kolay bulacak misafir kapı gibi başlık var girecek istediği bölümü bulacak her bölüme ayrı başlık açacaz aynı konuda pat diye bulacak diğer türlü bulması imkansız hangi bölüm nerede debelenip duracak bu şekilde tak diye bulacak :wink:

Moderatörün son düzenlenenleri:
asıl böyle daha kolay bulacak misafir kapı gibi başlık var girecek istediği bölümü bulacak her bölüme ayrı başlık açacaz aynı konuda pat diye bulacak diğer türlü bulması imkansız hangi bölüm nerede debelenip duracak bu şekilde tak diye bulacak

Misal kvp nin 98. Hatasını koyduk. Misafir o sayfalar içinde bulamaz.. Boşu boşuna reyting tv ve HABERLERİ kısmı orda değil. Tüm güncel hata yada başarılar orda olmalı..

Misal kvp nin 98. Hatasını koyduk. Misafir o sayfalar içinde bulamaz.. Boşu boşuna reyting tv ve HABERLERİ kısmı orda değil. Tüm güncel hata yada başarılar orda olmalı..

98.bölümün hatasını ordan mı daha çabuk bulacak o da güzelmiş :kiki: beni ilgilendirir kardeş konu benim ve vadiyle ilgili herşey beni ilgilendirir üstelik konu benimse lütfen daha fazla uzatıp tartışma çıkarma misafirleri de düşünme bu konu da herşey açık ve net bulunabilir daha bazı dizilerin fragmanları bile ayrı olarak açılamıyo neden bahsediyosun :D

98.bölümün hatasını ordan mı daha çabuk bulacak o da güzelmiş :kiki: beni ilgilendirir kardeş konu benim ve vadiyle ilgili herşey beni ilgilendirir üstelik konu benimse lütfen daha fazla uzatıp tartışma çıkarma misafirleri de düşünme bu konu da herşey açık ve net bulunabilir daha bazı dizilerin fragmanları bile ayrı olarak açılamıyo neden bahsediyosun :D

Vadi seni ilgilendiriyor diye kendine göre bi uygulama çıkaramazsın.

Şu anda 17 kullanıcı bu konuyu görüntülüyor. (1 kayıtlı ve 16 misafir)

misafirler zaten vadi bölümüne akıyo hep şuraya bak :D

konunun açılması iyi olmuş bu tarz konular artmalı ki her konu vadiye gelmesin
gelelim konunun özüne
vadi forumu örnek alınarak açılmış konu orada izleyenler bu konulara yorum yapar haber niteliği yoktur
ff de ise haber niteliği olmalı açılması için
bu yüzden isteyenelr bu konuda yorumlarını yapabilri reyting bölümüne haber niteliği olan konu açılır
ha hem burada hem reytingte olur mu diyecekelr için bal gibi olur
çünkü vadi ve pana forumunda hatalar böyle konualrda toplanır bunun aynısını ff de yapmak olmaz
aynısı olursa burası ff değil vadi forumu olur adı değişmeli o zaman forumun @OzaN
bir de izlemediği dizi hakkında konu açıyor lafları dolaşıyor herkes izlediğ idizinin konusunu mu açıyor
tüm dizlerin reytinglerini haftalık açanlar hepsini izliyo mu ?
ayrıca gene atıp tutanlar olmuş izlemeden konu açıyor diye
beni başkasıyla karıştırmasınlar ben araşttırıp konumu açarım o yüzden hiçbir konum yalan-yanlışl içerikten kilitlenmez
aşağıda iki resim var biri vadi forumundan dieğri benim olayın sahnesini izleyip kendi kestiğim resim
yasni hiçbir konumu sırf konu olsun diye emek vermeden açmam
bu nedenle emeğimin böyle engellenmesine asla müsade etmeme Allah'ın emri de olsa
sonuca gelirsek misilleme konualrı artıyor ve hoşuma gidiyor ciddiye alınıp misilleme yapıyorlşar bana
bu konuda isteyen istediğini yazsın ben haber niteliği olanı reytinge açarım
konuya hata bulunması dışında tek yazacağım mesaj budur nedenini @RevaN biliyor.
mdmt8.png
eprdwl.png

Son düzenleme:
onur tan gidebilirmiş diğer bölümden sonra inşallah doğrudur :D

Forum İstatistikleri

Konular
171,740
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94