'Kurtlar Vadisi Kaos' Şubat'ta Başlıyor!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
pod.jpg

Büyük merakla beklenen 'Kurtlar Vadisi Kaos' için geri sayım başladı!

Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden olan Kurtlar Vadisi ekranlara dönüyor. Necati Şaşmaz, AA muhabirine, televizyonda 2003 yılında yayınlanmaya başlayan Kurtlar Vadisi dizisinin, 2018’de “Kurtlar Vadisi Kaos” olarak izleyicinin karşısına çıkacağını belirtti. Şaşmaz, “Dizimizin senaryosunu tamamladık. Şubat ayı gibi televizyonlarda yayınlanmaya başlayacak inşallah.” dedi.

“Kurtlar Vadisi Kaos ile ‘kaos teorisi’ ele alınacak. Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide hedef dünyayı kaosa yönlendirip, kaosla yönetmek. Biz de ‘kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz?’ anlatmaya çalışacağız.'' dedi ve Myanmar’dan Afganistan’a, Makedonya’ya hatta Amerika’ya kadar uzanan hikayelerin olacağını belirtti.

NECATİ ŞAŞMAZ'DAN 'ASKER DİZİSİ' SÜRPRİZİ!
Ünlü oyuncu ve yapımcı Necati Şaşmaz sürpriz bir projenin de müjdesini verdi. ''Bir de askeri dizi projemiz var. İnşallah onunla ilgili de yakın zamanda açıklamalarımız olacak.” diye konuştu.​

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Çocukları pistten alalım KRAL tahtını almaya geliyor! :)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu adam hala dizi yapıp tutturabileceğini düşünüyor mu gerçekten? Kurtlar Vadisi markasını rezil etti, etmeye de devam ediyor. Dizinin son sezonu yayından kaldırıldı, doğru düzgün final bile yapamadı reytingleri çok kötü olduğu için. En son 3 reyting bile alamıyordu dizi.

Film desen çizgi filmden farksızdı, senaryosu berbattı. Gişede de hüsrana uğradı zaten. Senaryo hazır olsa bile kanal bulabileceğini sanmıyorum, bulsa bile bu saatten sonra iyi reytingler alamaz. Asker dizisi ise mümkünse yapmasın, becerebileceğini düşünmüyorum. Yapımcılığı beceremiyor Necati Şaşmaz.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
Son film gişede patladı neyine güveniyorlar hala. Kanal bulabilirse şükretsin. :kiki:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,166
Puanı
1,061
Efsane kaldığı yerden yeni şekliyle Şubat'ta geri geliyor. Efsane başlamadan karalamalar, ağlamalar başlamış :) başlayınca neler olacak büyük bir heyecanla izliyor olacağım.
anlaşılan dizi adının hakkını veremez diye sen de esas kaosu forumda çıkarmak istiyorsun :))))

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Merakla bekliyorum güzel bi yapacaklarına inanıyorum ben iyi bir senaryo iyi bir oyuncu kadrosu ile bu iş tamamdır;)

Since2011

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,178
Puanı
859
Show Tv'de yayınlansa keşke.Diziden beklentim yok ama yinede nolur nolmaz diye ilk bölümlerine bakmayı düşünüyorum.Eski vadi havası sezersem devam ederim.

Hazem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,584
Puanı
1,060
Perşembe yayınlanacağını varsayarsak Show veya Star'da olur. Bende iyi reytingler ile başlayıp düşeceğini düşünüyorum sonradan

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
Başlarda iyi reyting alır. Ama devamlılığı konusunda hiç güven vermiyor.