'Kurtlar Vadisi' Ekranlara Dönecek Mi? Necati Şaşmaz Açıkladı!

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ekranların reyting rekorları kıran fenomen dizisi 'Kurtlar Vadisi' ekranlara dönecek mi?

Habertürk gazetesi yazarı Mustafa Doğan, Kurtlar Vadisi ile ilgili sorduğu soruya Necati Şaşmaz'dan cevap aldı ve bu cevabı köşesine taşıdı. Necati Şaşmaz "Bu zorluğu göğüsleyebilecek bir kanal olursa gerçekleşecek” yanıtını verdi. Mustafa Doğan'a göre bu cevabın tercümesi 'Kurtlar Vadisi’ni hiçbir kanal almak istemiyor!'

İşte Mustafa Doğan'ın o yazısı:

“Sn. Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi Vatan filmimizin fragman galasında da söylediği gibi, bu zorluğu göğüsleyebilecek bir kanal olursa gerçekleşecek” yanıtını aldım. Tercümesi, Kurtlar Vadisi’ni hiçbir kanal almak istemiyor! Tek sıkıntı yüksek maliyeti, kendi günü (perşembe) ve kendi saatinde yayınlanması şartı değil.

Şirketin adı ‘Kurtlar Vadisi Darbe’ ismi nedeniyle FETÖ soruşturmasına karışınca, aklanmalarına rağmen dizi gözden düştü. Ateşten gömleği kimse giymek istemiyor.

Diziyi internette yayınlama fikirleri olup olmadığını da sormuştum, süresini kısaltıp sponsorluklarla yollarına devam edebilirler diye, ama cevap vermediklerine göre öyle bir planları yok.

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
5 reyting alan diziyi transfer etmek büyük zorluk gerçekten. Bir dönem herkesin peşinden koştuğu dizinin kanal bulamıyor olması trajikomik bir olay. :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,132
Puanı
1,061
layığıyla 8-9. yılda bitereceklerdi hata ettiler paragözlük yapıp efsane olabilecek bir işi kepazae ettiler şimdi de hiçbir kanal almak istemiyor böyle pahalı bir işi, layığını buldu neco:X

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
pusu konsepti keşke 10.yıl ile birlikte bitseydi :A

pusunun tekrarlarını tv den yada netten 10.yıl sezonuna kadar izliyorum racisiz yapılan son 3 sezonun tekrarlarını nerdeyse hiç izlemedim sadece yeni bölümleri izlemiştim :A

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,495
Puanı
1,061
Bunu yazarak konuyu kapatıyorum

Dizi bu sene yok sevgili dostlar. Önümüzdeki sene için görüşülen kanallar var, filmden sonra karar verilecek.

Bu sene derken 2017'yi kastediyorum, yani Eylül sezonu. Ocak-Şubat gibi yeni bölümler başlayabilir anlaşma olursa.

Bir kanal eski Kurtlar Vadisi'ne benzeyen bir senaryo istiyor. Pana ise KV Kaos'u çekmek istiyor. Bakalım sonuç ne olacak göreceğiz.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Para uğruna efsane diziyi Marvel çizgi filmlerine çevirdiniz. Beter olun biz EDHO ile gayet mutluyuz :A

Son düzenleme:

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861
Mustafa Doğan halt etmiş ; saçma sapan çıkarımını kendisine saklasın görecez ne olacağını haber bile değil

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,132
Puanı
1,061
Bunu yazarak konuyu kapatıyorum

Dizi bu sene yok sevgili dostlar. Önümüzdeki sene için görüşülen kanallar var, filmden sonra karar verilecek.

Bu sene derken 2017'yi kastediyorum, yani Eylül sezonu. Ocak-Şubat gibi yeni bölümler başlayabilir anlaşma olursa.

Bir kanal eski Kurtlar Vadisi'ne benzeyen bir senaryo istiyor. Pana ise KV Kaos'u çekmek istiyor. Bakalım sonuç ne olacak göreceğiz.
Para uğruna efsane diziyi Marvel çizgi filmlerine çevirdiniz. Beter olun biz EDHO ile gayet mutluyuz :A
usluı bir çocuk olursanız şirinleri bile görebilirsiniz:A

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
Ne olursa olsun vadinin kanal bulamamasi üzüntü verici bir durum. Ama kendileri etti kendileri buldu. Bitirmeleri gerekiyordu.

-KADİR-

Favori Üye
Reaksiyon puanı
45,498
Puanı
861

Bu adam sözde gazeteci yıl olmuş 2017 hala Raci ye Necati Şaşmaz ın abisi diyo vadide oynamamış adamı vadiden tanıdık sima olarak yazıyor dediğim gibi sallamasyon

kerim yavuz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
179
Puanı
144
Lafa bak hele "Zorluğa göğüs gerebilecek kanal olursa başlayacak." Yani diyor ki bizden Totalde 4 reytingden fazla birşey beklemeyin. AB Grubunda da berbat bir durumdayız zaten. Ama biz yine de aynı bütçeyle dizimizi çekelim. Ben de bölüm başı alacağım 200.000 ₺ me bakayım. Bu saatten sonra çok beklersiniz Kurtlar Vadisi'ni. Devletin kanalı TRT bile bu riske girmiyor. Ha diyelim ki girdi. O zamanda reytinglerin düşüklüğü ve bölüm başı harcanan milyonlarca liradan dolayı kamuoyundan tepki gelir. Uzun lafın kısası 10. sezonundan sonra bitmesi lazımdı. Ama kendileri istediler ve bundan dolayı da dizinin reytingleri 12. Sezonda dibe vurdu.
Bundan sonra çekilirse ancak sinema filmleri çekilir. Yoksa televizyonda mümkünatı yok yayınlanamaz.

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Aslında aklımda 360 TV var. Neden olmasın, yayınlanmalı bence. :D

Doğan Medya almaz, Turkuaz son gelişmelerden sonra almaz. Doğuş Grubu ilgilenmez. Geriye ana kanallardan Show TV olabilir. TV8'in alacağını da düşünmüyorum.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,841
Puanı
1,060
Lafa bak hele "Zorluğa göğüs gerebilecek kanal olursa başlayacak." Yani diyor ki bizden Totalde 4 reytingden fazla birşey beklemeyin. AB Grubunda da berbat bir durumdayız zaten. Ama biz yine de aynı bütçeyle dizimizi çekelim. Ben de bölüm başı alacağım 200.000 ₺ me bakayım. Bu saatten sonra çok beklersiniz Kurtlar Vadisi'ni. Devletin kanalı TRT bile bu riske girmiyor. Ha diyelim ki girdi. O zamanda reytinglerin düşüklüğü ve bölüm başı harcanan milyonlarca liradan dolayı kamuoyundan tepki gelir. Uzun lafın kısası 10. sezonundan sonra bitmesi lazımdı. Ama kendileri istediler ve bundan dolayı da dizinin reytingleri 12. Sezonda dibe vurdu.
Bundan sonra çekilirse ancak sinema filmleri çekilir. Yoksa televizyonda mümkünatı yok yayınlanamaz.

Bence yanlış anlaşılıyor sözü maddi açıdan dediğini düşünüyorum maliyeti yüksek dizinin ondan diyor ben yeni konseptle ratinglerin çok iyi olacağını düşünüyorum;)

Bence yanlış anlaşılıyor sözü maddi açıdan dediğini düşünüyorum maliyeti yüksek dizinin ondan diyor ben yeni konseptle ratinglerin çok iyi olacağını düşünüyorum;)

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu saatten sonra kanal bulmalarının çok zor olduğunu düşünüyorum. Son zamanlarda aldığı reytingler düşüktü çünkü.