Kurtlar Vadisi DestereOperasyonu--6.Bölüm--Tülay Ve Zerrin Polat'ı Bulursa

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,591
Puanı
1,061
(Almila ve Fok balığı son anda seçimlere yetişir)

@Almila:ne oldu bitmedi değil mi daha?
@Forumdash:yok 2.tur başladı sonra seçim olacak.
@primavera:ama ümit yok
Almila:Benim bir planım var.Yani fok'un bir planı var.Sahneye ben çıkıyorum sen bunun dilinden anlıyorsun Primavera bana çevireceksin dediklerini.Forumdash sen beyazsoy'u bul.

@Ormanlık alan

destere:niye ikiye ayrıldık şimdi?hadi ayrıldık bana niyee leyloş değil de sen düştün polat?
polat:çok konuşma gel şurada bir ev var belki terkedilmiştir.(eve girerler)

tülay:hoşgeldin aşkısı...
zerrin:kız bunlar kim hem o yer mantarını yanında eşantiyon olarak bu ikisini mi çağırdın?
polat:bacım sakin!
tülay:ne sakini elinde silahı sallıyorsun sen biliyon mu ben kimin kapatmasıyım?aslında tanıdık geliyon bir yerden
zerrin:tabi tanıdık gelir polat abi bu! dünyanın 1 numaralı kabadayısı,mafyası ve devlet görevlisi.çok büyük hayranınım abi biliyon mu

@ff binası

beyazsoy:demek bana hataları daha net bulmam için ekip vereceksiniz
forumdash:aynen öyle ama tek şartla senin gibi köşe yazısı yazanları ikna edeceksin.
beyazsoy:olmuş bil.haluk buraya gel.nerdesin gene?
haluk792:bez bebek izliyordum ama en heyecanlı yerindeydi:(
beyazsoy:bırak onu şu uçtaki revan'ı görüyormusun oraya kadar bana yol aç çabuk!
haluk792:yol vermeyene fox atarım yol vermeyene fox atarım.(köşeye kadar giderler)

beyazsoy:sevgili köşe yazarı saygın dostlarım oylarınızı destere ye verin.
@Revan:aa niyeymiş o? biz yönetimciyiz oyumuz besalet'e
beyazsoy:sen bir sus muhalefet olma!bir düşünün destere kim ab dizileri izleyen,ff'nin yarısının sahibi ve boğazda yalısı olan bir elit insan.biz de saygıdeğer köşe yazarları olarak onun gibi birini desteklemeliyiz mantıken.besalet zaten yönetimden yani bize kıl,hızlıgonzales vadici onları heç sevmem zaten.
@mrt-06:beyazsoy haklı bence de destere'ye oy vermeliyiz.
@fks14:bence de biz köşe yazarlarına da bu yakışır.
@*Dream*:her ne kadar berenci olsa da en mantıklısı o
revan:iyi öyle olsun bari.
beyazsoy.anlaştığımıza sevindim.şimdi bu durumu tweetleylim ki herkes duysun.

@ormanlık alan

zerrin:ay kız yumurta gibi çocuk bu polat yerim onu
tülay:sen onu yersen bana da öteki kalıyor.
zerrin:ne var o da yumurta biraz fazla geoid oldu diye ayrımcılık mı yapıyon sen?
tülay:ne alakası var anam hem ben selahattin'imi aldatamam.
zerrin:o her gün karısıyla aldatıyor seni ama hem seni bu batağa kim düşürdü.

destere:güzel kızlarmış ha!
polat:höyytt önce vatan
destere:önce vatan önce vatan biraz da göbek atan be abicim! hem ben bu zerrin i hatırlıyorum oryantal sanatına gönül vermiş bir sanatçı kendisi...

@ff binası

xemrexxx:hızlıgonzales'e teşekkür ediyor.kendisini uğurluyoruz.Bu arada beyazsoy kostümüm nasıl olmuş hata buldun mu panpa:) neyse son konuşmacı olarak primavera gelemiyor onun yerine karşınızda almila

almila:
sevgili fff üyeleri.destere varken totoş seçmek niye sorarım size.destere sizin totoşunuz olabilmek için neler yaptı.mesela geçen ay dünya birleşmiş totoşlar kuruluna giremedi.neden biliyor musunuz? forumda yeni totoşlar yaratmaya çalışırken vücut/toto oranı yüzde 50'nin altına düşmüş.bu yüzden kabul etmediler onu.sizin için uğraşmasa toto oranı yüzde70'in altına düşmezdi o totoşlukla. sen hızlıgonzales totoşluk seçimlerine destereden ilham alarak katılmadın mı,sen prncss desterenin totosuna verdiğin cezalar olmasa bu kadar korkutucu olur muydun?
@prncss:ellerim kırılaydı da vermeyeydim adam ff'nin yüzde 50 sine sahip şimdi:(
almila:sen *dream* destere olmasa tuba aşkını farkedebilecek miydin?sen@nestroyers birlikte totoş grubunun yıldızı diloş için destere ile omuz omuza savaşmadın mı?sen cevaa senin açtığın konularda senden önce oyyşşşş layan kimdi?sen forumdash senin lotodan kazandığın 2 milyonu yürüten destere değil miydi?

forumdash:ne ne ?
primavera:Allah cezanı vermesin aklına bu geldi fok?
fok:ağğh ağhhh ağğğhhh
(herkes duygusallaşmıştır)

@Xantier:ne ağlıyorsunuz agalar?
@hızlıgonzales:ne kadar güzel konuştu çok duygulandım
xantier:aga sen onun rakibisin sen inanırsan herkes inanır
@wesTxCoasT:ne kadar duygusuzsun aga
xantier:ne yapalım hacı takas dizide yok,xemrexxx sunucu olmuş,revan köşe yazarı,destere firarda ,yakup bile avukat olmuş ortalığı kim karıştıracak bu durmda tabi ki ben!

beyazsoy:bakın görüyormusunuz ne kadar asil konuştu!
revan:ya ne demezsin tüm kirli çamaşırlar döküldü :(
beyazsoy:sen ne anlarsın zaten git aysel&arash dinle elitist işlere burnunu sokma.haluk buraya gel.(haluk'un kulağına eğilir) çabuk gözlerime üfle gözyaşlarım belli olmasın bu şekilde fotolanmak istemiyorum sonra xemrexxx şoparı hakkımda konu açar.
haluk792:emredersiniz.(üfler)
beyazsoy:üf bu ne koku lahmacun mu yedin sen! benim gibi kibar,ekşi sözlük eğitimi almış bir adamın yardımcısı lahmacun mu yer en kötü ıstakoz yer.
haluk792:özür dilerim efedim.
beyazsoy.ay ya da üfle tekrardan buna soğan da vardır belki gözlerimi bırakayım yaşarsın.liderine bağlı sulugöz ve çalışkan imajı yaratırım.Bülent arınç hesabı fotoyu da twiter'a attım mı....

@ormanlık alan

zerrin:polat abiii size rakı hazırladık
polat:sağol bacım içmeyelim
destere:ben içerim.
polat:ben içilmeyecek diyorsam içilmeyecek
zerrin:ayy bırak abim içsin bir yeri şişer içinde patlar sonra.ayrıyeten senin o sert haşin bakışını yerler abim.
tülay:zerrin kızzz bizimkiler gelirkene köpek saldırmış gelemiyorlar.
zerrin:köfte gibi kızar biber gibi patla tülay ne anıyorsun onların adını.
polat:gelecekler mi var bacım?(silahı çıkarır)
tülay:yok abim zaten gelemiyorlar.
destere:heyt ulan sana geleni deşerim bihter'im
zerrin:aa kim o bihter yellozu yakışıklı burada ben varım gel bana
destere:bihter'ime laf eden babam olsa affetmem uleynnn
tülay:zerrin Allah seni napsın bir kadehte böyle olduysa bu işimiz var:(

@ff binası

inci:
hayatım seçimler nasıl gidiyor?
ozan:felaket destere totosuyla burayı da hakimiyeti altına aldı kurtulamadım gitti.,
inci:aa şu ünlü totoş kuşum izmir değil mi?
ozan:hayatım o izmir değil..
inci.ay biliyoruz heralde kurtlar vadisindeyiz isimleri azıcı değiştirerek kullan bir il kuzeye çıkmıi işte senarist klasik.

xemrexxx:ve şimdi oy dağılımı besalet:7 oy hızlı gonzales:11 oy destere:1782 oy.ve kazanan destere forumun en büyük totoşu gene destere seçildi.

@ormanlık alan

zerrin:gelenler var galiba arkadaşlarını mı çağırdın abi cahit'i çağıraydın yumurta gibi çocuktu o da
polat:eyvah laz ziya nın adamları bunlar.kaçmamız lazım
destere:ne oldu ziyagil köşküne mi geldik bihterimin kokusu geliyor.
zerrin:askeri darbeleri kafadan yemiş abi bu çocuk barut kokusuna bihter diyor.siz arkadan çıkın ben oyalarım onları.
gölde bir bot var onunla karşıya geçin.
polat:sağol bacım
zerrin:ne demek bir gün tüm kgt eibiyle beraber lokale de bekleriz...

@ff binası

forumdash:evet çocuklar bunlar fok balığının size söz verdiği rus hatunlar.hadi ben çıktım keyfinize bakın,destere'ye bağlı kalın!
@Orçun_22:gerçekmi bunlar?
@cevaa:orçun bana çimdik at yok yumrukla direkt.
@xdragxx:ay ben bayılıyorum yeşil gözler sarı saçlar o göğ...(bayılır)
rus kadın1:sen istiyor duj yakışıklı?
orçun_22:ben de bayılıyorum.
rus kadın2:biz kiminle iş görüşmek bunlar bayılmak
cevaa:ben hepinize yeterim doğduğumdan beri bu anı bekliyorum.(kalbi hızlanır)aa şimdi değil ben de gidiyorum galiba
rus kadın3:bizim koca kim olacak? gelın binayı dolaşalım buluruz birlerini (odadan çıkarlar)

@ormanlık alan

(laz ziya ve adamları evi basar)

laz ziya:nerdeler ulan?
zerrin:vallahi bilmiyoruz bey amca bir şey bilip de söylemiyorsak aha şuraya yazıyorum yazın bikinimin içine giremeyeyim.
yahya:abi evde kimse yok.
laz ziya: o zaman gidiyoruz.dağılın ormana.
zerrin:bir eşyler yapmalıyız tülay şarkıya gir.
tülay:ne şarkısı be?
zerrrin:kzım sen ne cahilsin gir işte oy asiye diye..
tülay:oy asiye asiye....
laz ziya:senin adın ne kızım?
tülay:asiye aman...
zerrin:asiye şarkıya devam et kardeşim.ssen de otur yahya abi çürük de olsan sen de yumurta gibisin sana da rakı koyayım
lazziya:yahyaa!adamlara söyle kapıda beklesinler..

Son düzenleme:

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,234
Puanı
1,061
beyazsoy:Çbuk gözlerime üfle gözyaşlarım belli olmasın bu şekilde fotolanmak istemiyorum sonra xemrexxx şoparı hakkımda konu açar.

:F

rengarenk

Favori Üye
Reaksiyon puanı
94
Puanı
129
Emre ben baştan kaçırdım bu treni ama boş bir vakit. Tüm bölümleri baştan okurum. Öyle daha zevkli oliyi :D

- - - Ekleme - - -

Emre ben baştan kaçırdım bu treni ama boş bir vakit. Tüm bölümleri baştan okurum. Öyle daha zevkli oliyi :D

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,591
Puanı
1,061

- - - Ekleme - - -

bekliyorum sen hızlı okursun :D

yakup09

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,651
Puanı
1,049
Bugün belamı gördüm evi yerleştirmekten :( yarın detaylı yorumumu yapıcam. :)

Billy Kane

Emekli
Reaksiyon puanı
17,835
Puanı
1,061
Harika olmuş. Yalnız baya uzunmuş bazı sahneleri okumadan atladım.

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,591
Puanı
1,061

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Güzel olmuş.Gene güldürdü :X @beyazsoy 'dan çok ekmek yersin hacı:F:F bu sefer @RevaN 'a sarmiş:F:F Revan @destere 'yi desteklemesi gerekmez mi? hem @RevaN bildiğim kadarıyla en son Ell & Nikki 'yi destekliyordu :F:F

xemrexxx

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,591
Puanı
1,061
Güzel olmuş.Gene güldürdü :X @beyazsoy 'dan çok ekmek yersin hacı:F:F bu sefer @RevaN 'a sarmiş:F:F Revan @destere 'yi desteklemesi gerekmez mi? hem @RevaN bildiğim kadarıyla en son Ell & Nikki 'yi destekliyordu :F:F
Türkiye'nin bu puslu forumunda anlatılanlar tamane hayal ürünüdür :F
beyazsoy a talep artınca sahnesini artırdım ilerleyen haftalrda inci ile conrad-ashley nin yaptığı gibi masa pozisyonalrına girebilir :F