Kurtlar Vadisi Bu Sezon Yok! Ama...

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Ekranların reyting rekortmeni efsanevi dizisi Kurtlar Vadisi Pusu sezon finalinden sonra büyük bir belirsizlik içerisine girmişti. Bir türlü gelmeyen resmi açıklama ve darbe süreci Kurtlar Vadisi merakını iyice arttırmıştı.

Nihayet Kurtlar Vadisi'nin bu sezonki durumu belli oldu. Geçtiğimiz günlerde Kurtlar Vadisi Darbe filmini yapacaklarını açıklayan Pana Film lisans izinlerini alamayınca Kurtlar Vadisi Pusu'nun yeni sezonda devam etmesini kararlaştırmıştı. Hatta ilk transferi olan Berk Hakman'ı da kadrosuna dahil etmişti. Ancak kısa süre önce ekip Kurtlar Vadisi Darbe filminin tüm lisans ve yayın izinlerini alınca Pusu'ya bu sezon ara vermeye karar verdi. Derhal tüm ekip Kurtlar Vadisi Darbe filminin hazırlıklarına başladılar.

Bu haberi dizinin başrol oyuncularından Defne Samyeli'de resmi instagram hesabından doğrulayınca olay tamamiyle netlik kazanmış oldu.

Son olarak darbe filminin çekilmesi için Kurtlar Vadisi Pusu,bu sezon yayın hayatına ara vermiştir.Ancak 2017'de yayın hayatına son hızıyla devam edecektir!

14225495_630194837156735_1687011454875281551_n.png

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
Hayırlısı neyse o olsun. Lisans olayı çözüldüyse öncelik filme verilmeli. Diziyi de bir sezon özlersek daha iri ve diri döneriz. İnşallah bol gişe yapar, Vadi aklını filme yansıtırız.

takas

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Hayırlısı neyse o olsun. Lisans olayı çözüldüyse öncelik filme verilmeli. Diziyi de bir sezon özlersek daha iri ve diri döneriz. İnşallah bol gişe yapar, Vadi aklını filme yansıtırız.
gişe rekoru kırılmasına kesin gözüyle bakıyorum aga film varsa dizi olması zordu zaten heycanla bekliyoruz. fragman çıktığında ortalık toz duman olacak

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,686
Puanı
860
gişe rekoru kırılmasına kesin gözüyle bakıyorum aga film varsa dizi olması zordu zaten heycanla bekliyoruz. fragman çıktığında ortalık toz duman olacak
Yayın tarihini merak ediyorum ben. Önümüzdeki sene 15 Temmuz olsa iyi olur.

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Ara vermeleri iyi olmus hem filmi yaparlar hem de yeni sezona daha iyi gelme sanslari olur :D

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Keşke en başından Pana Film açıklama yapsaymış, bu kadar izleyici aylarca haber bekledi.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,830
Puanı
1,060
Hayırlısı olsun bakalım ara vermeleri güzel oldu yeni sezona adam akıllı senaryo
ile gelirler umarm tüm senarist ekibi değişir

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Ben ne demistim sana @Çiğdem- :A Boş konuşmuyoruz herhalde bir bildiğimiz var.

Dizinin ismi Show TV ile anılırken ben Show istemiyor demistim. Show hatta görüşme bile yapmadığını söyledi. Sizler Star derken ben almaz dedim, ilk başta inansam da yoktu. ATV ve TRT zaten ele. FOX'un zaten perşembe dizileri var onu da ele. Alırsa TV8 alır diyordum.

Dizinin olmayacağını net olara demiştim. Bence doğru karar oldu, dizi daha güçlü gelir yeni sezonunda. Hem kendini özletir, yeni konuyla çok iyi başlar.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Ben ne demistim sana @Çiğdem- :A Boş konuşmuyoruz herhalde bir bildiğimiz var.

Dizinin ismi Show TV ile anılırken ben Show istemiyor demistim. Show hatta görüşme bile yapmadığını söyledi. Sizler Star derken ben almaz dedim, ilk başta inansam da yoktu. ATV ve TRT zaten ele. FOX'un zaten perşembe dizileri var onu da ele. Alırsa TV8 alır diyordum.

Dizinin olmayacağını net olara demiştim. Bence doğru karar oldu, dizi daha güçlü gelir yeni sezonunda. Hem kendini özletir, yeni konuyla çok iyi başlar.
ben stara ihtimal vermedim bee yüksek sosyete vardı zaten yeni sezon tanıtımındada yer verelek star diziyle devam edeceğini duyurmuş oldu tv8 dışında hiçbir kanal olmaz demiştim demekki oda olmamış ama bu yıl olmaması çok iyi oldu sil baştan oyuncular senaristler gerekrise kameramanlara kadar herşey sil baştan olmalı 1 yıllık zamanları var 1 yılda anca yenilenir aa tabi inş filme zaman ayırırken diziyi boşlamazlar çalışmalara şu dakikadan başmaları lazım yeni bir ev inşaa etmeleri gerekiyor :A :A :A

cesur yüreğe fırsat doğdu vadinin yokluğunda perşembe günü rahat götürmeleri lazım merakla bekliyorum :Z

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
ben stara ihtimal vermedim bee yüksek sosyete vardı zaten yeni sezon tanıtımındada yer verelek star diziyle devam edeceğini duyurmuş oldu tv8 dışında hiçbir kanal olmaz demiştim demekki oda olmamış ama bu yıl olmaması çok iyi oldu sil baştan oyuncular senaristler gerekrise kameramanlara kadar herşey sil baştan olmalı 1 yıllık zamanları var 1 yılda anca yenilenir aa tabi inş filme zaman ayırırken diziyi boşlamazlar çalışmalara şu dakikadan başmaları lazım yeni bir ev inşaa etmeleri gerekiyor :A :A :A

cesur yüreğe fırsat doğdu vadinin yokluğunda perşembe günü rahat götürmeleri lazım merakla bekliyorum :Z
TV Haberleri yine benden soruluyor kıskan @Forumdash :A

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Kimse almıyor diye yok çekiyorlar kimse maval okumasın. Sessiz sedasız bitirdiler diziyi.

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
2017 ekim olur yayın tarihi hem dizi hem film çekin ne olmuş yani
Berk hakmanı 1sene daha mı beklicez biz şimdi

TURKCELL T70 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi