Kurtlar Vadisi 3.Tur C Grubu

Hangi 4 Oyuncu Üst Tura Yükselsin

• Kullanılan toplam oy
    19
  • Anket kapatılmış .

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
3.turdayız 52 kişi katılıyor 7 gruptan oluşucak ve 7 grubuda şimdi paylaşıcam 2 gün sonra direk 4. tura geçmiş olucaz
A,C,D grupları 8 diğer 4 grup 7 oyuncudan oluşucak
E,G gruplarında 3 oyuncu üst tura çıkarken geriye kalan 5 grupta 4 oyuncu çıkıcak
herkese ilgisi için çok teşekkürler :bhr::bhr::bhr:

@Polat Şaşmaz @takas @vadikızı @china_shangai @Maskeli Fedai @34rcp44 @-KADİR-
@Yasin93 @sürgünüm @batuhankaralar @Master.1000 @papuleoo @XanTier @ABAY_06
@legolas9900 @nberkayozer @Tolstoyevski @destere @denizz19 @xemrexxx

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Deli Hikmet
Çeto
Elif Alemdar
arkadaşlar vadiyi izlemeyen adam neden oy kullanıyor ya @Çiğdem- sağlıklı bi sonuç alamayız burda şuraya bak polata oy vermemiş kızına vermiş dalga mı geçiyorsunuz deniz oy kullanmazsan sevinirim :)

Polat Alemdar
Testere Necmi
Tombalacı
Deli Hikmet

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
arkadaşlar vadiyi izlemeyen adam neden oy kullanıyor ya @Çiğdem- sağlıklı bi sonuç alamayız burda şuraya bak polata oy vermemiş kızına vermiş dalga mı geçiyorsunuz deniz oy kullanmazsan sevinirim :)

Polat Alemdar
Testere Necmi
Tombalacı
Deli Hikmet
kurtlar vadisi karekterlerini izlemeyenlerde biliyor artık yani karekterlerden haberi olan herkes kullanabilir oy kullanıklarına görede oy verdikleri karekterleri biliyorlar demektir sonucta bilmediği kişiye nasıl versin oyüzden sıkıntı yok bence :-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
kurtlar vadisi karekterlerini izlemeyenlerde biliyor artık yani karekterlerden haberi olan herkes kullanabilir oy kullanıklarına görede oy verdikleri karekterleri biliyorlar demektir sonucta bilmediği kişiye nasıl versin oyüzden sıkıntı yok bence :-):-):-)
dalga mı geçiyon çiğdem adamın vadiyle alakası yok kafasına göre oy kullanıyor vadi izlemeyen adamı etiketleme şuraya eğer vadiyle alakasız adamlar bu şekilde oy kullanacaksa biz kullanmayalım gerek yok onlar seçsin
kusura bakma bu konuda hassasım biraz dikkat edelim

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
dalga mı geçiyon çiğdem adamın vadiyle alakası yok kafasına göre oy kullanıyor vadi izlemeyen adamı etiketleme şuraya eğer vadiyle alakasız adamlar bu şekilde oy kullanacaksa biz kullanmayalım gerek yok onlar seçsin
kusura bakma bu konuda hassasım biraz dikkat edelim
ben kimseye oy verin demeidmki kendi istekleriyle oy veren kişileri etiketliyorum diğer turlara @denizz19 da oy kullanıyordu katılıyor diye etiketledim oy verdiği karekterleride biliyordur sonucta orada 8 tane adam var içinden seçim yapabiliyorsa eğer demekki oy verdiği kişi hakkında bilgisi var oy kullanma diyememki ben cevabıda @denizz19 sana kendisi versin en iyisi o_Oo_Oo_O

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061

Polat Alemdar
Testere Necmi
Tombalacı
Deli Hikmet
Ben bildiğim karakterlere oy veriyorum takas sıkıntı olmasın ama Polat'a oy vermeme sebebim zaten öyle ya da böyle bir üst tura çıkacağı ayrıca zaten çok sevmiyorum ki kendisini :D Ama zaten verdiğim kişiler bildiğim karakterler onların dışına çıkmadan veriyorum. Memati, Erhan, Muro, Çeto, Çakır vs :) içine dert olmasın yani bilmediğim karaktere oy vermiyorum :D

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
Ben bildiğim karakterlere oy veriyorum takas sıkıntı olmasın ama Polat'a oy vermeme sebebim zaten öyle ya da böyle bir üst tura çıkacağı ayrıca zaten çok sevmiyorum ki kendisini :D Ama zaten verdiğim kişiler bildiğim karakterler onların dışına çıkmadan veriyorum. Memati, Erhan, Muro, Çeto, Çakır vs :) içine dert olmasın yani bilmediğim karaktere oy vermiyorum :D
vadiyi var eden en büyük karakterine oy vermeyip ufak kızına oy vermenin bi açıklaması olamaz ama
çetoyla çakırı aynı cümle içinde kullanarak zaten bilgini gösterdin :) biz burda efsaneleri anıyoruz bu şekil oylama olmaz deniz polata oy vermeyip ufak kıza oy vermek falan hiç katılmayalım daha iyi

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
vadiyi var eden en büyük karakterine oy vermeyip ufak kızına oy vermenin bi açıklaması olamaz ama
çetoyla çakırı aynı cümle içinde kullanarak zaten bilgini gösterdin :) biz burda efsaneleri anıyoruz bu şekil oylama olmaz deniz polata oy vermeyip ufak kıza oy vermek falan hiç katılmayalım daha iyi
arkadaşlar kimsenin oyuna karışmak yok bu kesinlikle yasak
başka bir üyenin verdiği oylara cevap yazmak kesinlikle yasaktır
polat çeyrek finale çıkamayadabilir ya finali görmeyebilirde
herkes kimi istiyorsa onu seçicek ve başkalarının seçimine karışmak yasaktır uyarıdan sonra tekrarlıyorsa eğer oyları sayılmamaya baslanır
herkes oyunu verip çıkıcak yanı bukadar kimsenin cevabına yorum yazmak yasaktır kesinlikle herkes gönlünce oylama yapıcak
zaten oylar verilmiş başka konusmaya gerek yok:-):-):-)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,209
Puanı
1,059
arkadaşlar kimsenin oyuna karışmak yok bu kesinlikle yasak
başka bir üyenin verdiği oylara cevap yazmak kesinlikle yasaktır
polat çeyrek finale çıkamayadabilir ya finali görmeyebilirde
herkes kimi istiyorsa onu seçicek ve başkalarının seçimine karışmak yasaktır uyarıdan sonra tekrarlıyorsa eğer oyları sayılmamaya baslanır
herkes oyunu verip çıkıcak yanı bukadar kimsenin cevabına yorum yazmak yasaktır kesinlikle herkes gönlünce oylama yapıcak
zaten oylar verilmiş başka konusmaya gerek yok:-):-):-)
öyle mi alın oylamanızı da kendiniz çalın oynayın git vadiyle alakası olmayanlarla en favori vadi karakterini seç bundan sonra da kesinlikle bu anketlere katılmam söz konusu değildir

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
öyle mi alın oylamanızı da kendiniz çalın oynayın git vadiyle alakası olmayanlarla en favori vadi karakterini seç bundan sonra da kesinlikle bu anketlere katılmam söz konusu değildir
cnm başkasının oyuna karışmamak her oylamada yasaktır zaten bu sadece bu oylma için değil hertürlü etkinlikte öyledir başkasına şuna oy atma buna at demek yasak kuralı her etkinlikte normaldir
@denizz19 sana kendisi cevap versin dedim ben karışmadım oda ben bildiğim oyunculara oy kullandım demiş yni bildiğim oyunculara kullanıyorum diyor o öyle dedikten sonra oyunu saymıyorum diyememki
söylediğim karakterleri biliyorum diyor ben zaten karışmadım kendisi söylesin sana dedim açıklamada yapmış :-):-):-)

Forum İstatistikleri

Konular
170,512
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin