Kurtlar Vadisi (1-97) Bölüm Yorumları

Since2011

Sözün Bittiqi An
Favori Üye
21 Mart 2011
15,914
7,565
859
Türkiye
''Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi yapımı olan Kurtlar Vadisi efsanesinin 2003-2005 yılları arası yayınlanan adeta bir başyapıt niteliğinde olan bölümleri izlemeye hazır mısınız?

15 Ocak 2003'te "Bu bir mafya dizisidir" sloganıyla, Türkiye'deki derin devlet-mafya ilişkisini konu alan dizi Osman Sınav-Bahadır Özdener ve Raci Şaşmaz'ın ellerinde adeta bir fenomene dönüşüp Perşembe günleri sokakları boşaltmıştır.

Sadece aksiyon, mafya konseptiyle düşünülmemesi gerektiğini bir kez daha söylemekte fayda var. Zira diziye kendini en uzak hisseden insanların bile izleyip bitirdikten sonra bir daha izlemek istemesine şahitlik yapanlar olarak dizinin içinde aşk, ihtiras, dram gibi herkesin dizide bir şeyler bulduğu gerçeğini belirtelim. Kısacası önyargıyla yaklaşılmamasını, başlandığı zaman çekirdek gibi ardı arkası kesilmeden izlenebilecek; zamanın ötesinde bir yapım olduğunu üstüne basa basa söyleyelim.

İlk 97 bölüm için yorumlarınızı bu başlık altından yapabilirsiniz.''

Since2011

Sözün Bittiqi An
Favori Üye
21 Mart 2011
15,914
7,565
859
Türkiye

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,016
1,059

Doğu

Tecrübeli Üye
26 Ekim 2015
15,185
22,721
860
Ankara
teşekürler ama ben almıyım bundan :))

bu arada bloodline 2x1. bölümü izledim harikaydı yine doğu :) senide bekleriz diziye.. ayrıca vadi etkinliğinizde başarılar dilerim :)

@sürgünüm bloodline ın 2. sezon konusu açılmışmıydı şimdi neriye yorum yapıcaz açıldıysa bulurum konuyuda açılmadıysa isyan çıkar :)
Zaten izlesen şaşardım :A

destere

Favori Üye
15 Ocak 2012
73,564
44,016
1,059
Zaten izlesen şaşardım :A
konuya davet ettiğin misafire ters pandik hareketi çekmek olacak işmi şimdi :) ayıp denen bişey var kendine nasıl yakıştırdın bu hareketi? allah seni bildiği gibi yapsın doğu :) bizim memlekette düşman bile misafirliğe gelmişse evi terketmeden ona en ufak bir saygısızlık yapmazlar böyle bir kültürden geliyoruz :)) zaman çok pis bozuldu nerden nereye yazıklar olsun :))

Doğu

Tecrübeli Üye
26 Ekim 2015
15,185
22,721
860
Ankara
konuya davet ettiğin misafire ters pandik hareketi çekmek olacak işmi şimdi :) ayıp denen bişey var kendine nasıl yakıştırdın bu hareketi? allah seni bildiği gibi yapsın doğu :) bizim memlekette düşman bile misafirliğe gelmişse evi terketmeden ona en ufak bir saygısızlık yapmazlar böyle bir kültürden geliyoruz :)) zaman çok pis bozuldu nerden nereye yazıklar olsun :))
Dua et döner bıçağıyla kovalamadım :A Sen hele bi niyetlen izlerim de ben senin bütün dandirik dizilerini izleyeceğim, yeter ki önyargını kır :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
25 Kasım 2013
14,477
13,737
710
İstanbul
Vay be sonunda efsane konu açıldı. Artık kimse üşenmesin, bir zahmet yorum yapısında bu konu gümbürtüye gitmesin.