Kurtlar Konseyi

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,746
Puanı
1,060
Evet arkadaşlar bildiğiniz üzere vadinin 12.yılında yeniden konsey kurulması söz konusu bende eski vadinin o efsane konseyini bu konu ltında tekrardan detaylıca bir kezdaha gözden geçirmek istedim :love1::love1::love1:

Mehmet Karahanlı (Baron)
karahanlkgt2.jpg

-Kurtlar konseyini yöneten kişiydi- Aslan akbey karahanlı yüzünden ölen kardeşinin intikamını almak için oğlu efeyi kaçırıp ali olarak yetiştirdi polat olarakta karahanlının imparatorluğunu çökertmesi için vadiye sürdü, polat karahanlının babası olduğunu öğrenince yapamadı karahanlıda polatın oğlu olduğunu öğrendiği gün yeni çağa ayak uyduramaması gerekçesiyle tapınakçılar tarafından öldürüldü

Kılıç
Atilla_Olgac_3.jpg

Diğer konsey üyeleri gibi görev dağılımında yoktu kılıç mehmet karahanlının yardımcısı ve ilerki dönemde baron vekili olarak karahanlıdan sonra konseyde en yetkili 2.isim olarak duruyordu nizamettin güvenç tarafından kendi çakısıyla ölürülmüştür

Laz Ziya
hqdefault.jpg

Konsey üyeleri arasında sözü geçen en yetkili üyelerin başında geliyordu silah kaçakcılığılını yönetiyordu süleyman çakırın kayınpederidir oy asiye türküsü ile vadide ünlenmiştir polat alemdarında bir çok defa hayatını kurtarmıştır. nizamettin güvenç tarafındn hapishanede şişlenerek öldürüldü

Hüsrev Ağa
49.JPG

Konseyde uyuşturucu görevini üstleniyordu laz ziyanın konseyde en iyi dostu ve birlikte hareket ediyorlardı hüsrevinde polat alemdara çok yardımı dokunmuştur mehmet karahanlıya karşı geldiği için kılıç öldüldü kılıçla

Testere Necmi
dunden-bugune-kurtlar-vadisi-karakterleri--570782.jpg

İnfaz işine bakıyordu Çakırın patronuydu ve laz ziyanında düşmanı konseyin en tehrikeli üyesiydi çakırı öldürttüğü için polat alemdarla düşman oldular rus ivanovla anlaşıp polatı öldürmeye çalıştı ama başaramadı polat necmiyi yakalayıp aslan amcaya verdi aslanı pala öldürünce necminin bulunduğu yer patladı ve öldü

Tombalacı Mehmet
images

Kumarhaneden Sorumluydu- testere necmininde adamıydı çakırın kumarhanesini bastı elifi polatı yaraladı derya çakırı ise öldürüp süleyman çakırın hapishanede kalmasını sağladı polatıda karısı ele geçirdi ama polat kurtuldu karahanlının yardımıyla tomlabalacıyı yakaladılar ve süleyman çakır tarafından öldürüldü

Nizamettin Güvenç
images

Avukat- Nizamettin karahanlıyı öldüren gizli güç tarafından görevlendirilip elif eylül iplikçi nedim laz ziya samuel gibi karakterlerin ölümünde rol oynamıs kılıcıda kendi öldürmüştür polat nizamettini asarak öldürdü

Samuel Vanunu
338707083.jpg

Borsa Manipülasyonu ve Dış ilişkilerden sorumlu karahanlı ölünce baron olmak istedi karısıyla bir adamın görüntülerini kullanıp santaj yapan laz ziyayı konseyden attırdı polatın kimliğini öğrenince nizamettin öldürdü

Halo Dayı
070420091224256340584.jpg

Hüsrev Ağa ölünce onun yerine konseye davet edilmiştir hapishaneden polat tarafından kaçırılmıştır mafya dönemi bitince polatın yanına geçmiştir hamile karıını öldüren caviti öldürünce abisi cevat haloyu öldürdü

Deve Tuncay
kantarc%C4%B1.jpg

Gümrükten sorumluydu tombalacı mehmet,testere necmi,hüsrev ağa gibi kişiler ölünce konseye davet edilmişti seyfo dayıyla husumeti vardı polatla dost olup onun tarafına geçip hastane yöneltmişti, dizide ölmedi

İplikçi Nedim
hqdefault.jpg

Konseyin bankasıydı herkes parasını ona emanet ederdi ıhlamur içmesiyle ve komik konuşmasıyla tanınır hüsrev,necmi,tombalacı gibi kişiler ölünce oda tuncayla sonradan konseye geldi nizamettin tarafından öldü

@takas @Maskeli Fedai @Polat Şaşmaz @china_shangai @papuleoo @kvp-medya @sürgünüm @-KADİR- @34rcp44 @Master.1000 @batuhankaralar @vadikızı @hızlı gonzales

672b3953e22e767ba377ed5d521f3fd1.jpg

@Çiğdem- korktum bir an bu resimden :( :( :(

Kurula daha genç delikanlilarin katilmasi dileğiyle :) 😉

Tombalacı Mehmet, Deve Tuncay ve Halo konseye sonradan dahil oldular. :)

vay vay kadroya bak hizaya gel:)))) hepsi birbirinde efsane usta oyuncular korosu gibi :D nerelerden nerelere geldik .:T: biz vadiyi bu efsanelerle sevdik hala bu oyuncuların replikleri dillerde :).halo dayı hüsrev ağa laz ziya tabi burada bulunmayan seyfo dayı hakkın rahmetine kavuştular .Allahın rahmeti üzerlerinde olsun .o devir bambaşkaydı bir daha o bölümler gibi bir dizi gelir mi? derseniz asla gelmez.@Çiğdem- yüreğine emeğine sağlık bize iyi bir nostalji sundun :) sağok varol ablacım:X

Tombalacı Mehmet, Deve Tuncay ve Halo konseye sonradan dahil oldular. :)
halo tuncayı ı ve nedimi sonradan diye ekledim zaten onlar konseyde ölümler olunca geldiler ama mehmeti sonradan diye eklemeye luzum görmedim o ölümler olmadan ilk bölümden katılmıştı konseye konseyin prçası olarak mehmeti diğer sonradan gelenlerden ayırdım🙂

vay vay kadroya bak hizaya gel:)))) hepsi birbirinde efsane usta oyuncular korosu gibi :D nerelerden nerelere geldik .:T: biz vadiyi bu efsanelerle sevdik hala bu oyuncuların replikleri dillerde :).halo dayı hüsrev ağa laz ziya tabi burada bulunmayan seyfo dayı hakkın rahmetine kavuştular .Allahın rahmeti üzerlerinde olsun .o devir bambaşkaydı bir daha o bölümler gibi bir dizi gelir mi? derseniz asla gelmez.@Çiğdem- yüreğine emeğine sağlık bize iyi bir nostalji sundun :) sağok varol ablacım:X
ara sıra böyle çalısmalarım olucak 1 tane daha var ama o baya uzun bir işşş ve güncel sabit olucak onuda kısa zamanda yapıcam 🙂🙂🙂
ayy bu konsey üyelerine tekrardan bakınca şuan yeni konsey olmasın diyorum fehminin ve onun korkak konsey üyelerini düşününce yeni konsey olmasa keşke diyorum :F:F

en iyi hüsrev ağa ölmüştü :X
hahahahah dizide öyle gerçekten o sahne hrika çekilmişti mehmetin bakıslarını karartmıslar falan süperdi yanı :F:F:F

çok iyi bir çalışma olmuş bi eskiye bak bi şimdiye nerden nereye geldik eline sağlık @Çiğdem-

Öncelikle @Çiğdem- eline sağlık çok iyi bir çalışma yapmışsın :) bu konseydeki üyelerin kısa videolarina bakmıştım adamlar süper rol kesiyorlar, şimdi oluşturulmak istenen konseye bakıyorum başkanı bile sıradan geliyor maalesef :(

Bu senenin hatasi bence Fehmi konseyi sezonun ilk bölümünde oluşturmuş olarak görünecekti ardindan bölüm sonunda o eski konsey salonunda hepsi teker teker gelip Fehminin elini opeceklerdi ardindan bomba bir söz al sana senaryo :)

@Polat Şaşmaz zaten Kurtlar Vadisi'nin de Yabancı diziler kalitesinde olduğunu belirttim ve evet alayından daha iyi, benim için ise yeri apayrı. :)
Yav Allah aşkına bu kadar yabancilara sey yapmayın be en kralini getir Vadinin elini öper
bu benimde savunduğum birşeydi ben eski vadiyi avrup düzeyinde görüyorum bunu çok belirttim avrupada ilk 3 üme giren bir dizi yanı kurtlar vadisi pusu türkiyenin en iyi dizisidir
eski vadide avrupada ilk 3 girebilicek bir dizidir bu çok açık bence ben vadiyi türk dizileriyle asla karşılaştırmam :bhr::bhr::bhr:

Öncelikle @Çiğdem- eline sağlık çok iyi bir çalışma yapmışsın :) bu konseydeki üyelerin kısa videolarina bakmıştım adamlar süper rol kesiyorlar, şimdi oluşturulmak istenen konseye bakıyorum başkanı bile sıradan geliyor maalesef :(
vadiyi vadi yapan adam bunlr cnm ve hepsiniin aynı anda aktif olduğu bölümler izliyorduk
hepsi ayrı ayrı çok seviliyordu özellikle laz ziya süleyman çakırdan sonra ens evdiğimdir eski vadide allah rahmet eylesin :T

Forum İstatistikleri

Konular
171,505
Üyeler
8,454
Son Üye
Bblsc