Kurak Günler'in Yayınlanacağı Platform Belli Oldu!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
2b416ec6da2feaeb2c3cd56eab6a270b.webp

2022'nin en çok ödül kazanan yerli filmi Kurak Günler'in yayınlanacağı dijital platform belli oldu.

Emin Alper'in yazıp yönettiği, kadrosunda Selahattin Paşalı, Ekin Koç, Selin Yeninci, Erol Babaoğlu, Erdem Şenocak, Nizam Namidar, Eylül Ersöz, Sinan Demirer ve Ali Seçkiner Alıcı'nın yer aldığı, Altın Portakal Film Festivali'nde 9, SİYAD Ödülleri'nde 8 ödül kazanan ve birçok önemli organizasyondan daha eli dolu dönen yapım, 19 Mayıs Cuma günü Netflix'te izleyiciyle buluşacak.

Kurak Günler, 19 Mayıs'tan itibaren Netflix'te!

FuN4JYmXoAQkCni

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,903
Puanı
1,061
Mubi olabilir diye düşmüştüm ama Emin Alper'in önceki filminin Netflix'te yayınlanması, Selahattin Paşalı'nın bir nevi Netflix yüzü oluşu ve filmin popülaritesi sebebiyle şaşırtıcı olmadı. 19 Mayıs'ta hem malum olayı hem bayramı hem Kızılcık Şerbeti'nin dönüşünü hem de Kurak Günler'in gelişini kutluyoruz demek ki. :Z

• Beğendim
Reactions: Mehmet Can

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,300
Puanı
1,060
Mubi olabilir diye düşmüştüm ama Emin Alper'in önceki filminin Netflix'te yayınlanması, Selahattin Paşalı'nın bir nevi Netflix yüzü oluşu ve filmin popülaritesi sebebiyle şaşırtıcı olmadı. 19 Mayıs'ta hem malum olayı hem bayramı hem Kızılcık Şerbeti'nin dönüşünü hem de Kurak Günler'in gelişini kutluyoruz demek ki. :Z
Malum olay nedir? Forum için tehlikeli bir durum oluşturuyorsa Twitter da yanıtlayabilirsin.

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,695
Puanı
1,060
  • Güldürdün
  • Beğendim
Reactions: Gizmen and 12.Adam

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,884
Puanı
360
Az önce Kurak Günler’i bitirdim Netflix’de. Yok böyle bir yapım. Ben daha sakin sakin giden bir iş olarak düşünmüştüm. Her anında o psikolojik baskıyı hissediyorsunuz. Yobazlığın, çürümüşlüğün, kokuşmuşluğun iyi bir temsili olmuş bu film. Özellikle sonlara doğru gözümü ayırmadan soluksuz izledim. Keşke her proje bu kadar anlam yüklü işlenebilse. Yalnız canımı sıkan bir konu var emin olmamakla birlikte. İnternette filmle ilgili gördüğüm sahnelerden bazılarını izlerken göremedim. Ya kesilmiş ya bana öyle geldi bilmiyorum.

• Beğendim
Reactions: cookies and 12.Adam