'Kurşun' Final Yapıyor! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
FOX'un izleyici çekmekte zorlanan yeni dizisi 'Kurşun' ekranlara veda ediyor!

Kursun-haber-resim-e478e37e-db13-433f-8bda-464293f71c7f-mpositioned-640x360.jpg

Yapımcılığını Most Production'ın üstlendiği, başrollerini Engin Altan Düzyatan, Burçin Terzioğlu, Berrak Tüzünataç, Sarp Akkaya, Engin Şenkan, Kürşat Alnıaçık, Seda Akman, Bora Akkaş, Begüm Akkaya ve Şebnem Dilligil'in paylaştığı yapım beklenen reytingleri ulaşamayınca 7. bölümüyle ekranlara veda etme kararı aldı.

'Kurşun' final bölümüyle 4 Aralık Çarşamba 20.00'de FOX'ta!

Kaynak : Birsen Altuntaş

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Engin ve Burçin adına üzüldüm. O kadar tanıtımı yapılmasına rağmen, yenik düştü.

Kanal, bu sezon çok iddialı ve emin davranıyor. Listede varlık gösteremeyen dizinin fişini hemen çekiyor. :(

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
8 olur diye bekliyordum ama BAH'ı 4 reytingle harcayan kanalın bu kadar dayanmasını beklemek saçmalık olurdu. Maalesef senaryonun durağanlığı sonunu getirdi ki ilk bölümler hızlı aksaydı şimdi günün en çok izlenen 2. dizisi olabilirdi. Maalesef boşuna harcandı bu potansiyel.

Engin Altan'ın 5 sezonluk diziden sonra böyle bir hezimet yaşayacağını kimse düşünemezdi ama Savcı Orhan olarak bana sevdirmişti kendini. Burçin'i de güzel bir karakterle yeniden ekranda görmüşken erkenden ayrılmak çok üzücü. OrLey'i özleyeceğim. :(

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
8 olur diye bekliyordum ama BAH'ı 4 reytingle harcayan kanalın bu kadar dayanmasını beklemek saçmalık olurdu. Maalesef senaryonun durağanlığı sonunu getirdi ki ilk bölümler hızlı aksaydı şimdi günün en çok izlenen 2. dizisi olabilirdi. Maalesef boşuna harcandı bu potansiyel.

Engin Altan'ın 5 sezonluk diziden sonra böyle bir hezimet yaşayacağını kimse düşünemezdi ama Savcı Orhan olarak bana sevdirmişti kendini. Burçin'i de güzel bir karakterle yeniden ekranda görmüşken erkenden ayrılmak çok üzücü. OrLey'i özleyeceğim. :(

Senarist ekibi değişmişken keşke şans verilseydi yıl sonuna kadar... Ben de 10 - 11'e kadar sürer diye bekliyordum.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Konusunu falan beğenmiştim ama dönem dizisi olmasaydı bu dizi tutardı. Erken final yapmasının tek sebebi dönem dizisi olmasının getirdiği aşırı boğucu retro hava :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,771
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her Yerde Sen fanları Twitter'da bayram ediyor.... Evet, Kurşun bitince FOX battı zaten. İzleyici kaybetti. :(

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Leş deneklerin harcadığı mis gibi zeka işi bir senaryo daha. Şaşırmıyorum bu haberlere. Hem teknik olarak hem de senaryo olarak doyurucu bir işti. Özellikle 5. bölüm final sahnesi ve bölümün kurgusu Ezel vari bir kalitedeydi. Kerem Deren bu dizide şovunu yaptı bana göre. Ama artık bu tarz işlerin Tv'de yayınlanmaması gerektiğine her geçen gün daha fazla ikna oluyorum. Gerek yok kardeşim, yapmayın bu Tv'ye zeka işi ince işçilik senaryoları. Anlamıyor izleyici, bariz bir şey bu. Yazık oldu Kurşun gibi bir işe ne diyelim...

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,499
Puanı
1,060
Kadroya, onca emeğe çok yazık oldu.

Demek ki Engin'in de reytingi yokmuş Burçin'in de bunu gördük :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Kalitesinden, klişe olup/olmamasından ziyade bu tarz dönem dizileri pek tutmuyor bence artık. Kerem Deren ve Burçin Terzioğlu adına üzüldüm, ikisini birden dijitale bekliyoruz. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Çok üzüldüm, çok şaşırdım... Böyle bir projenin kesin tutacağını düşünüyordum, gerçekten şok oldum diyebilirim. Oyuncu kadrosu çok iyi olmasına rağmen senaryo ile ilgili eleştirilere kulak asılmalıydı, geç kalındı sanırım. Geçmiş olsun tüm ekibe. :(

• Beğendim