Kubilay Aka'dan Tepki Toplayan Sözler!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
1631177354104-jpeg.108943

Netflix'in sevilen dizisi Aşk 101'in oyuncuları dün akşam canlı yayınlanan özel bir organizasyonda bir araya geldi.

Geveze'nin sunumuyla ekrana gelen özel yayında oyuncular, bazı izleyici sorularını da yanıtladı. Program sırasında sorulan "Sizin başınız belaya girse özür diler misiniz?" sorusuna Kubilay Aka'nın "Birine minnet etmeye gerek duymuyorum. Hatalıysam da hata yapmışımdır, 26 yaşında bir genç olarak anlayış beklerim." şeklinde cevap verdiği anlar sosyal medyada tepki topladı.

Kaan Urgancıoğlu'nın "Peki ya hatayı küçüğüne karşı işlediysen?" sorusunun ardından yine Aka'dan aynı yanıtı alınca Pınar Deniz'in verdiği tepki de dikkatlerden kaçmadı. İşte o anlar:

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Seni keşfedenin de seni iyi işlere sokanın da seni Netflix projesinde oynatıp o koltuğa oturmana neden olanların da... Bir insanın her şeyi mi bu kadar falso olabilir ya safi zarar. Havalimanında keşfedip bunu başımıza saran menajeri iki laf edip çenesini kapatmasını söylemiyor mu merak ediyorum. Ha söylemesine rağmen bu rezilliklere devam ediyorsa daha kötü. Diziyi sevmesem 8 bölüm şuna katlanmazdım ya neyse.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Özür dilemeyi minnet duymak olarak görmek tam da sana yakışan bir hareket be Kubilay. Yeteneksizliğini falan geçtim de insani olarak bu tarzda falsolu kişilerin bu kadar popüler olması cidden bana saçma geliyor.

Seni keşfedenin de seni iyi işlere sokanın da seni Netflix projesinde oynatıp o koltuğa oturmana neden olanların da... Bir insanın her şeyi mi bu kadar falso olabilir ya safi zarar. Havalimanında keşfedip bunu başımıza saran menajeri iki laf edip çenesini kapatmasını söylemiyor mu merak ediyorum. Ha söylemesine rağmen bu rezilliklere devam ediyorsa daha kötü. Diziyi sevmesem 8 bölüm şuna katlanmazdım ya neyse.
Onu keşfeden menajeriyle yolları ayrıldı. :A

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,923
Puanı
1,061
Özür dilemeyi minnet duymak olarak görmek tam da sana yakışan bir hareket be Kubilay. Yeteneksizliğini falan geçtim de insani olarak bu tarzda falsolu kişilerin bu kadar popüler olması cidden bana saçma geliyor.

Bilmiyordum. :A O zaman şimdiki menajeri söylesin. :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
26 yaşına gelmiş ama minnet duymaya, özür dilemeye gelemiyormuş ve bütün bunları 26 yaşındaki genç olarak anlayış bekliyormuş. 26 yaş olgunlaşma evresine girme dönemidir, bir kere 25'in üstüne çıkmışsındır. 26 yaşındaki bir kişiye nasıl anlayış gösterilsin? Ayrıca 26 yaşındaki kişi nasıl minnet duymaz, özür dilemez? Minnet duymak, özür dilemek bir olgunluk göstergesidir ve bunları ifade edemeyen kişi olgun değil, daha büyüyememiş bir çocuktur.

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,896
Puanı
1,060

Niye ayırdı? Kim keşfetmişti ki? :A

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Ahmed

Emekli
Reaksiyon puanı
16,027
Puanı
1,060
Aşırı saçma bir açıklama. Fazla ego belirtileri bunlar.
Bence kimse bu konularda böyle büyük konuşmamalı.