'Kuş Uçuşu' Kadrosuna Yeni İsim! | Netflix

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
5d53e683c9de3d2458271a95

Ay Yapım'ın iddialı dijital dizisi 'Kuş Uçuşu'nun kadrosuna yeni bir isim daha dahil oldu!

Ay Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği, yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer'in oturacağı, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme aldığı dizinin kadrosuna Şifanur Gül dahil oldu.

Çekimleri geçtiğimiz gün başlayan dizinin kadrosunda; Birce Akalay, İbrahim Çelikkol, İrem Sak, Defne Kayalar ve Miray Daner gibi iddialı isimler yer alıyor.

'Kuş Uçuşu' yakında Netflix'te!

Kaynak: Birsen Altuntaş

• Beğendim
  • Harika
Reactions: Gizmen and Angelica

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Sevdim Seni Bir Kere'den Netflix'in Ay Yapım'la çektiği ve şu iddialı kadrolu bir diziye mi. Bariz şansı epey yaver gitmiş. :A

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sevdim Seni Bir Kere'den Netflix'in Ay Yapım'la çektiği ve şu iddialı kadrolu bir diziye mi. Bariz şansı epey yaver gitmiş. :A
SSBK'den sonra Benim Adım Melek'te de oynamıştı. Ama cidden günlük bir diziden çıkıp iddialı bir dijital dizinin kadrosunda yer alması büyük şans.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
SSBK'den sonra Benim Adım Melek'te de oynamıştı. Ama cidden günlük bir diziden çıkıp iddialı bir dijital dizinin kadrosunda yer alması büyük şans.
Aa duymamıştım. O önünü biraz daha açmış olabilir de yani her türlü şöyle bir diziye herkes giremez. Bu dizi önünü açar.

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,955
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aa duymamıştım. O önünü biraz daha açmış olabilir de yani her türlü şöyle bir diziye herkes giremez. Bu dizi önünü açar.
Bu kadar güzel bir castın yan rolleri için de baya uğraştıklarını düşünüyorum. Bence de önünü açar.

Ayrıca daha önce Netflix''in çalışmadığı isimler ile kurulan bir kadro ve genç yeteneklerin olduğu dizi baya merak ettirici şimdiden.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu kadar güzel bir castın yan rolleri için de baya uğraştıklarını düşünüyorum. Bence de önünü açar.

Ayrıca daha önce Netflix''in çalışmadığı isimler ile kurulan bir kadro ve genç yeteneklerin olduğu dizi baya merak ettirici şimdiden.
Aynen.

O konuda cidden çok haklısın. Kadrosu çok ilgi çekici ve hikayesi de bana göre. Merakla bekliyorum bu işi.

• Beğendim