'Kuş Uçuşu' Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu! | Netflix Türkiye

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Img-ayyapim-487-1-900x580.jpg

Ay Yapım'ın Netflix Türkiye için hazırladığı 'Kuş Uçuşu' dizisinin yönetmeni belli oldu!

Bugüne kadar birçok başarılı işlere imza atan Ay Yapım'ın yapımcılığını üstleneceği, senaryosunu Meriç Acemi'nin kaleme alacağı 'Kuş Uçuşu' dizisinin yönetmen koltuğunda Deniz Yorulmazer oturacak.

Hakkında henüz başka bilgi olmayan dizinin konusu şöyle:
X kuşağı yeni dünyayı, sosyal medyayı, yeni mecraları ve iş kollarını anlamaya çalışırken, asıl büyük değişikliğin farkında değiller. Bakış açıları, yaklaşımlar ve hedefe giden yolun yürünme şekli bambaşka artık. Yukarılara tırmanırken, çok çalışmanın erdemine güvenmek yerine “kuş uçuşu” gitmeye çalışan Aslı'yı izleyeceğiz. Hikaye, hedefine güdümlenmiş, en üstteki koltuğa oturabilmek, masadaki önemli kişi olabilmek için mücadele eden Aslı’nın, yeni dünyanın yöntemleriyle kazanıp kazanamayacağını sorgulayacak.
'Kuş Uçuşu' yakında Netflix Türkiye'de!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Bence yeni dizi dediği ekim ayında duyurulan Kuş Uçuşu olabilir çünkü basın bülteninde sadece senarist adı verilmişti. Kendisi daha önce UTC ve Aşk 101'de de Meriç Acemi'yle çalıştığı için yüksek ihtimal bence.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Ben niyeyse Kuş Uçuşu’nun yönetmeni olur diye düşünmüştüm Aşk 101’den dolayı. :A Ama öyle olsaydı Birsen Altuntaş duyururdu diye düşündüm ama belli de olmaz belki de aldığı duyum şimdilik bu kadardır.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Uysallar ve Kuş Uçuşu'nu sanırım ilk defa duydum. :eek:

Şimdiye kadar gayet güzel iş(ler) hazırladılar. Bunu da bekliyor olacağım.

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Şahsiyet gibi olsa keşke.. ay yapımdan iyi bir iş bekliyorum.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Şahsiyet gibi olsa keşke.. ay yapımdan iyi bir iş bekliyorum.
Bakalım nasıl olacak

Ben niyeyse Kuş Uçuşu’nun yönetmeni olur diye düşünmüştüm Aşk 101’den dolayı. :A Ama öyle olsaydı Birsen Altuntaş duyururdu diye düşündüm ama belli de olmaz belki de aldığı duyum şimdilik bu kadardır.
Yönetmen vasat tv işleri dışında yönetmenliğini sergilediği uzun metrajı geçtim bir kısa film bile yok. Şimdilik beklentiye girmemek lazım ama bir ihtimal gençlik dizisi olabilir diye düşünüyorum.
Fantastik olmaz inşallah :D
Kuş Uçuşu dizisiymiş.

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Menajerimi Ara'daki yükselişinden sonra Ay Yapım kolay kolay bırakmaz diyerek Ahsen Eroğlu diyorum. :A Zaten konudan anlaşıldığı kadarıyla baş karakter de genç bir kadın olacak yani tüm şartlar hazır. :A
Benim aklıma da niyeyse Aşk101'den dolayı Alina gelmişti. :A Meriç'in yeni dizisinde Kubilay başrol olunca bu dizide de aynı yol izlenir diye düşündüm az önce ama dediğin de mantıklı. :A Ahsen çok iyi olur. :bhr:

• Beğendim
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Benim aklıma da niyeyse Aşk101'den dolayı Alina gelmişti. :A Meriç'in yeni dizisinde Kubilay başrol olunca bu dizide de aynı yol izlenir diye düşündüm az önce ama dediğin de mantıklı. :A Ahsen çok iyi olur. :bhr:
Alina hem Maraşlı'da hem orada oynuyor bir de bu diziyi kabul etmez bence. :A Yani Ay Yapım dizilerinden başka genç oyuncular düşünmeye çalıştım ama aklıma başka biri de gelmedi o yüzden bu ihtimale aşırı yükselmiş durumdayım. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Alina hem Maraşlı'da hem orada oynuyor bir de bu diziyi kabul etmez bence. :A Yani Ay Yapım dizilerinden başka genç oyuncular düşünmeye çalıştım ama aklıma başka biri de gelmedi o yüzden bu ihtimale aşırı yükselmiş durumdayım. :bhr:
Yazın çekerler işte Maraşlı engel değil. :A Ama umarım Ahsen olur, benim hiç aklıma gelmemişti ama dediğin gibi Ay Yapım kolay kolay bırakmaz. :Z

• Harika
Reactions: Aserat

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Yazın çekerler işte Maraşlı engel değil. :A Ama umarım Ahsen olur, benim hiç aklıma gelmemişti ama dediğin gibi Ay Yapım kolay kolay bırakmaz. :Z
Alina da iyi bir oyuncu ama Netflix işini çok fazla abartmasın Metin Akdülger gibi kabak tadı verecek yoksa. :A Neyse Kerem Çatay işini bilir diyelim hayırlısı. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,786
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Ekim ayında açıkladılar o projeleri. Konusu açılmıştı hatta ama görmemişsin galiba.

• Beğendim
Reactions: slhttnmtl

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Ekim ayında açıkladılar o projeleri. Konusu açılmıştı hatta ama görmemişsin galiba.
Yok ne aklımın ucunda kalmış ne de dizilerin konularıyla ilgili bir yorum yapmışım. Zaten o zamanlar forumda aktifliğim dipti, günde 1-2 kez girersem girerdim ki bazı günler uğramıyordum bile. Çok konu gözümden kaçtı. :(

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy