'Kral' Dizisinin Yönetmeni Belli Oldu!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
'Kral' dizisinin yönetmeni belli oldu!

atv-logo.jpg

Yapımcılığını DNZ Film'in, senaristliğini Özcan Deniz'in üstleneceği ve başrolünde Burak Deniz'in yer alacağı Özcan Deniz’in dayısının hikayesinden yola çıkarak yazılan 'Kral' dizisinin yönetmeni Recai Karagöz oldu.

'Kral', Şubat'ta atv'de!

Kaynak : Birsen Altuntaş​

• İlginç
Reactions: Çiğdem

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Yanlış hatırlamıyorsam İstanbullu Gelin'in senaristliğini yapmıştı? Görüntüleri çok iyiydi, yönetmen tercihi iyi diyebilirim. Özcan Deniz ile yeniden aynı projede buluşmuş oldular böylece. :X

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
En son 'Yabancı' dizisini yöneteceği çıkmıştı ortaya, dizi rafa kalkınca herkes bir yana dağıldı.

Dönem dizisi olmasına rağmen Kurşun'da olduğu gibi tanıtımları ve ilk bölümünü izlerim. :)

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Yanlış hatırlamıyorsam İstanbullu Gelin'in senaristliğini yapmıştı? Görüntüleri çok iyiydi, yönetmen tercihi iyi diyebilirim. Özcan Deniz ile yeniden aynı projede buluşmuş oldular böylece. :X
Senaristi Deniz Akçay ve ekibiydi. O dizide ikinci yönetmendi Recai Karagöz. :D Zeynep Günay Tan’ın yardımcısıydı. :D

• Beğendim
Reactions: Yiğitt

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Senarist anlamında demedim, Özcan da dizideydi oradan bağlantı olmuş anlamında diyorum. Aaa doğru o dizinin senaristi Zeynep Günay'dı. :D
Hahaha canım ilk mesajında İG’nin senaristiydi demişsin onun için dedim. :A Şimdi de Zeynep Günay Tan’a senarist demişsin. :A Kafan mı karışık bebeğim. :A

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Hahaha canım ilk mesajında İG’nin senaristiydi demişsin onun için dedim. :A Şimdi de Zeynep Günay Tan’a senarist demişsin. :A Kafan mı karışık bebeğim. :A
Hahahahaha :F Sesli güldüm. :D

İlk mesajda demek istediğim yanlış hatırlamıyorsam konudaki isim “yönetmeni” diyecektim. Bu aralar pek iyi değilim. :F