Kopuk - Tanıtım Fragmanı | FOX - Yeni Dizi

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
58,169
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
20231225_164534-jpg.124827

FOX'un Medyapım imzalı yeni dizisi 'Kopuk' için geri sayım başladı.

Yönetmen koltuğuna Koray Kerimoğlu'nun oturduğu; Kaan Yıldırım, Biran Damla Yılmaz ve Seray Kaya'nın başrolünü paylaştığı dizi Tarlabaşı'nda geçen modern bir Robin Hood hikayesini konu alıyor.

Kopuk, yakında FOX'ta!

• Harika
Reactions: Angelica
Tannıtımı çok beğenmedim ama Seray çok güzel duruyor, kadro da fena değil. Büyük ihtimalle tutacaktır ama çarşamba yayınlanmaması temennim. :A
Bende hem tanıtımı hem Seray'ı hem de Biran Damla'yı beğendim, güzel ve kusursuz duruyor her şey. :bhr: Kanalın çarşamba günü için başka planları olduğunu düşünüyorum, cumartesi günü yayınlanacaktır muhtemelen. :A
GCN8qbJXsAAet4j

• Harika
Reactions: Angelica
Bende hem tanıtımı hem Seray'ı hem de Biran Damla'yı beğendim, güzel ve kusursuz duruyor her şey. :bhr: Kanalın çarşamba günü için başka planları olduğunu düşünüyorum, cumartesi günü yayınlanacaktır muhtemelen. :A
GCN8qbJXsAAet4j

Kızıl Goncalar ile ilgili birşey duydunmu emre

Çukur'daki mahalle Balat'taydı burası Tarlabaşı nesi aynı oluyorsa. :A

Bence alakası yok
------

Allah seni ne yapmasın Tarla Başında çekimler tombiş seni :A
kız ne bileyim ben tarlabaşı daha çok travestilerin mekanı diye biliyorum oradan uzak dururum o yüzden :X sizin gibi uzman değilim :F @serhatt @Carpe Diem @Yakamoz-Asi @offensive @batuhankaralar @The_Erinch @cookies @Dosi @Zeyno @Özgür @12.Adam

Kaan zayıf kalmış bu rol için eğreti durmuş üstünde.

Böyle bir karakter fazla karikatürize olmuş, hayal dünyası resmen.

• Aynen
Reactions: Dante
Müzik çok iyi ama fragmandan Çukur ve Üç Kuruş havası esiyor. Başroller zayıf geldi. Özellikle Kaan'ın oyunculuğunıiu yetersiz buluyorum. Çarşamba Şahane Hayatım cumartesiye yollanır ve onun yerine gelirse izlenme potansiyeli yüksek.