16+ Kopil'in Yediği Tokat Unutulmadı!

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
EAUBvDoXYAAvZqY

Ekranların efsane dizisi Hayat Bilgisi'nin 3.sezonunda, Kopil okulun edebiyat öğretmeni Bahar'a aşık olur, ona karşı beslediği duygular sürekli artar, bir gün yürüyüş sırasında tüm hislerini Bahar hocaya açar, ancak sonrasında yaşanan Bahar hocanın o tokatı ve Kopil'in gözyaşları yıllar sonra bile unutulmaz bir sahne olarak TV tarihinin efsane kesitleri arasında girmiş olur.

Sahne her sene olduğu gibi bu sene de unutulmadı, 15 sene önce yayınlanan bu sahne sosyal medyada yeniden gündem oldu. Bahar karakterini canlandıran sevilen oyuncu Ayçe Abana "Seneyi devriyesi gelmiş" şeklinde paylaşımda bulundu.. İşte Kopil'e atılan tokatın seneyi devriyesinden o paylaşımlar...

------

Unutmadık.. @12.Adam @Ahmed @Alos @Angelica @Aserat @AteşBöceği @BARON男爵 @batuhankaralar @bazinga @BesaleT @Billy Kane @cookies @DarkLegenD @denizz19 @Doğan @Dosi @DR @dreamy @Emre Ozansoy @EmreCan @emreemreu @Forumdash @Gerekli24 @Gizmen @hayret bi şey @Hazem @Jonsnow @kerem @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes @mesmeso @Mr.At @offensive @ömer karataş @Özgür @ozmoturk @phoebebuffay @Polat Şaşmaz @pompy @-potterhead- @S.G.A.T. @serhatt @Sherlock @slhttnmtl @soo @The_Erinch @tolgab @Tolstoyevski @Turkuazz @xBUGRAx @xdragxx @xemrexxx @Yakamoz-Asi @Yiğitt @Zeyno @bazinga

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,356
Puanı
1,061
Bu sahneyi hep sanki öğretmen, ilanı aşk etti diye öğrencisine tokat atmış gibi yorumluyorlar. Sahneden anlaşıldığı gibi olay hiç de öyle değildi.. Televizyon tarihinin unutulmaz sahnelerinden biri ama. :):)

• Beğendim
Reactions: mrt-06

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Bu sahneyi hep sanki öğretmen, ilanı aşk etti diye öğrencisine tokat atmış gibi yorumluyorlar. Sahneden anlaşıldığı gibi olay hiç de öyle değildi.. Televizyon tarihinin unutulmaz sahnelerinden biri ama. :):)
Doğru diyorsun ama konuşmanın sonunda Bahar anladı kendine dediğini, ittirdi vs. ona binaen sinirlendi ama ne olursa olsun atılmamalıydı o tokat...

• Beğendim
Reactions: S.G.A.T.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Bu sahneye geçenlerde izlediğimde denk geldim de ben bile ne kötü hissettim be, ah be Kopil sen o kadar depresyonlara gir sonu dayak...

• Beğendim

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,921
Puanı
1,060
Tüyleri diken diken eden, dizinin en iyi sahnelerinden biri. Yalnız 3 değil 2. sezonda oldu bu olay. :A @mrt-06

• Harika

mrt-06

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061