Kopenhag - Galatasaray | 2023 Şampiyonlar Ligi A Grubu - 6. Maçı

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
Şampiyonlar Ligi A grubu son maçında Kopenhag ile Galatasaray karşı karşıya gelecek.

23.00'da başlayacak maç ile ilgili yorumlar bu konudan yapılabilir.

Galatasaray mücadeleyi kazanması halinde gruptan ikinci olarak bir üst tura çıkmış olacak.

Yakamoz-Asi

Emekli
Reaksiyon puanı
29,173
Puanı
1,061
Kendi evinde 2-2 berabere kalmıṣtı. İṣi zor GS'nin, son Avrupa maçı da berabere bitti.

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
İlk 11'ler:

Screenshot_20231212_215308.jpg

Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Bu kadronun Şampiyonlar Ligi için tecrübelenmesi gerek.Ben 3. olup Uefa Avrupa Ligi'nden ilerlemeyi istiyom.Orda daha da ilerleyebiliriz.Ama yine de Saldır Galatasaray diyorum..

emreemreu

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
6,301
Puanı
1,060
Düşük ihtimal ama sonuncu olup elenmek de çok kötü olur Galatasaray için. İnşallah devam ederler. :)

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,338
Puanı
280
Manchester United'ı çalıştıran kel kişisi bu maçlardan sonra istifa eder diye düşünüyorum. Rezil adam. Kopenhag ve Galatasaray'a geçilmek nedir ya.

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,616
Puanı
860
İrfan Saraloğlu bu maça iyi çalışamamış. Okan'a taktik veremedi. Okan'da tek kalınca yetersizliği ortaya çıktı.

FB'ye çalım attım demek için yaptıkları Zaha transferinin bomboş bir iş olduğunu tekrar gördüğümüz bir gece oldu. Hem Kerem'i bitirdi hem de GS sol taraftan hiç verim alamıyor. Bence Icardi'de Zaha'dan pek hoşlanmıyor.

Kopenhag fizik kalitesinin Avrupa’da ne seviye önemli olduğunu gösterdi. Bir üst turda elenecekler ama olsun. ManU ve GS alması gereken dersleri alır herhalde. Sonrada teknik fiziği kırar diyenler.

Puan durumuna bakınca bence çok adil bir sıralama oldu. Kopenhag gruptan çıkmayı hak ediyordu. Adamların felsefesi bunun üzerine kurulmuş. Milyonlarca paralar harcayıp zarara girmek yerine mücadele ettiler ve istediklerini aldılar. Cornelius'u izlemeyi özlemişim. Abdülkerim üzerinde yine hakimiyet kurması beni geçmişe götürdü duygulandım.

Rasmus Falk'ta çok fena gözüm kaldı. O oğlanı keşke düşürsek.

• Beğendim
Reactions: Hobbit
Reaksiyon puanı
189
Puanı
54
Bu kadronun Şampiyonlar Ligi için tecrübelenmesi gerek.Ben 3. olup Uefa Avrupa Ligi'nden ilerlemeyi istiyom.Orda daha da ilerleyebiliriz.Ama yine de Saldır Galatasaray diyorum..
İstediğim oldu.Bu kadro Şampiyonlar Ligi için tecrübesiz.2. defa Uefa Avrupa Ligi'ni almanın hayali bile güzel..

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

Hobbit

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,338
Puanı
280
İstediğim oldu.Bu kadro Şampiyonlar Ligi için tecrübesiz.2. defa Uefa Avrupa Ligi'ni almanın hayali bile güzel..
Hayal güzel şey. Sevilla'da elendi. Liverpool ise buldozer gibi geliyor. Bu sene onların senesi olacak gibi. Tabi ülke puanı için çeyrek veya yarı görmesini isterim.

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,353
Puanı
1,060
İrfan Saraloğlu bu maça iyi çalışamamış. Okan'a taktik veremedi. Okan'da tek kalınca yetersizliği ortaya çıktı.

FB'ye çalım attım demek için yaptıkları Zaha transferinin bomboş bir iş olduğunu tekrar gördüğümüz bir gece oldu. Hem Kerem'i bitirdi hem de GS sol taraftan hiç verim alamıyor. Bence Icardi'de Zaha'dan pek hoşlanmıyor.

Kopenhag fizik kalitesinin Avrupa’da ne seviye önemli olduğunu gösterdi. Bir üst turda elenecekler ama olsun. ManU ve GS alması gereken dersleri alır herhalde. Sonrada teknik fiziği kırar diyenler.

Puan durumuna bakınca bence çok adil bir sıralama oldu. Kopenhag gruptan çıkmayı hak ediyordu. Adamların felsefesi bunun üzerine kurulmuş. Milyonlarca paralar harcayıp zarara girmek yerine mücadele ettiler ve istediklerini aldılar. Cornelius'u izlemeyi özlemişim. Abdülkerim üzerinde yine hakimiyet kurması beni geçmişe götürdü duygulandım.

Rasmus Falk'ta çok fena gözüm kaldı. O oğlanı keşke düşürsek.
İrfan Saraloğlu ne alaka ?