Konyaspor 1-0 Fenerbahçe | STSL 19/20 Sezonu - 26. Hafta Maçı

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Duo-VplX4AEu2r7

1B25B835-1FBE-476B-8179-7AB3FD5CE45E.jpeg

• Güldürdün
Reactions: Bully and bazinga

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
GS’miz yarın üzerine düşeni yapacaktır, sen de üzerine düşeni yap ve SİNERJİye ortak ol artık. :A

Fener’in hali gerçekten ders çıkarılası bir ibret öyküsü resmen :A Ali Koç’un, Ersun’un geldiği nokta bir yana; sezonun ilk yarısında birkaç üst üste galibiyet alınca “ezecez hepinizi, biz şampiyon olacağız siz sıralamayı belirleyin, biz şampiyonuz sizin devriniz bitti” diye erkenden havaya giren o taraftarlar, Twitter sayfaları filan... İşte büyük konuşmayın Allah sevmez diye çok söyledik ama 2006’dan beri dinleyen kim :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Hasan Ali'nin duran topların başına geçmeye yeltendiği ve çoğu zaman kullandığı bir Fenerbahçe asla başarı yakalayamaz.
Bu takımda maç 5-0'ken frikik kullanmak isteyen Mehmet Topuz Alex tarafından azar yiyordu. Ki Mehmet Topuz bu Hasan Ali Kaldırım'ı futbol topu diye oynar.

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ali Koç’la yola devam mı? :A
Ali Koç'u hala seviyorum ve istifa etmesini istemem ama yaptığı dev yanlışların farkına varmalı. Bir an önce doğru bir teknik direktör bulmalı ve transfer döneminde de bu kez mantıklı işler yapmalı.

Başarısızlıktan sorumlu kulüpteki herkesi de yollamalı.

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
EPdNGCNXkAA1Xil.jpg

Tebrikler kaptan...

İşler iyi gitmiyorken Fener ilaç gibi geldi. :A Ligin ilk yarısında da Antalyasporla yenmişti Fener'i Kadıköy'de :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,315
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Geçen haftadan maçları izlemeyi bıraktım..o kadar huzurluyum ki..Birde Fenerbahçe için mi kafamı yoracam...Yeterince üzdü zaten. Ne halleri varsa görsünler...9 kişi kalmış takıma gol bite atamayan bir Fenerbahçe..Utançtır.
Survivor izleyin :A
8 kişi kalacaktıda
Selim ay asisti yaptım zorbay küçük

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Konya'da 9 kisiye rağmen net bir atağın yok (hakem konyayi dogramasina ragmen) spiker bir ara konya kalecisi daha kurtarış yapmadı dedi vizyon revizyona dönmeli bir an önce mali koçum Galatasarayi bırakıp fenerliyse şayet derhal istifa etmelidir tutmadı planı
Bu arada var neden var?
Çizgiyi geçen top nasıl geçmedi denmez bein sportun açısından aldığım fotoğraf ektedir bir daha bu açıdan vermediler zaten

Ekli dosyalar

• Screenshot_2020-03-14-20-47-48-132_com.facebook.katana.jpg
    Screenshot_2020-03-14-20-47-48-132_com.facebook.katana.jpg
    436.4 KB · Hit: 61

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Fener’in hali gerçekten ders çıkarılası bir ibret öyküsü resmen :A Ali Koç’un, Ersun’un geldiği nokta bir yana; sezonun ilk yarısında birkaç üst üste galibiyet alınca “ezecez hepinizi, biz şampiyon olacağız siz sıralamayı belirleyin, biz şampiyonuz sizin devriniz bitti” diye erkenden havaya giren o taraftarlar, Twitter sayfaları filan... İşte büyük konuşmayın Allah sevmez diye çok söyledik ama 2006’dan beri dinleyen kim :A

Ben teknik direktörümüz Fatih Terim olduğu zamanlarda bile (Türkiye'nin tartışmasız en başarılı teknik direktörü neticede) temkinli olmaya çalışıyorum, hatta çoğu Galatasaray taraftarı da bu şekilde bence. O yüzden çabuk gaza gelmemek dediğin gibi en iyisi. :A

Bir de bizim taraftar en ufak bir başarısızlıkta direkt tepki gösteriyor, Galatasaray taraftarının en büyük farkı bu bence. Bir mevkiye gereken transfer yapılmadığı an dahi direkt isyan bayrağı açılıyor, bir kulübün taraftarı vasata alıştığı an o kulüp kaybeder bence. :A Ali Koç geldiğinden beri Fenerbahçe taraftarında çok ciddi derecede bu durumu görüyorum ben. Gereken transferleri yapmıyor, ekonomidir denip geçiliyor. Takımın başındaki teknik direktörü bildiğin aşağılıyor, ses çıkarılmıyor. Ki bu teknik direktör Ersun Yanal, taraftarın kendisini ne kadar sevdiği malum. Böyle bir sürü örnek sayılabilir, burada yönetime gereken tepkiyi göstermezsen bu duruma düşmen kaçınılmaz oluyor...

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Ali Koç'u hala seviyorum ve istifa etmesini istemem ama yaptığı dev yanlışların farkına varmalı. Bir an önce doğru bir teknik direktör bulmalı ve transfer döneminde de bu kez mantıklı işler yapmalı.

Başarısızlıktan sorumlu kulüpteki herkesi de yollamalı.

Ben bugüne kadar yanlış yaptığını görüp, kabul edip, gerekli hamleleri yapan bir yönetim görmedim en azından spor kulüpleri bazında Türkiye'de. Genelde nasıl başladıysa daha kötüye gidiyor, sonunda da istifa etmek/seçime gitmek durumunda kalınıyor.

Ali Koç - Fenerbahçe birlikteliğinin bu saatten sonra olumlu sonuçlar verebileceğini düşünmüyorum ben açıkçası, geldiğinde çizdiği farklı başkan profili sebebiyle başarılı olmasını istemiştim Galatasaray taraftarı olmama rağmen ama çok değişti, o farklı çizgisinden eser kalmadı bana kalırsa...

• Üzücü
Reactions: bazinga