Konuya Yazılan Cevabın Konuya Birleşmesi Sorunu

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,777
Puanı
1,060
Bunu bizde çok dillendirdik, yani en azından konu ile birleşmesin diye ama mümkün değil demişti @bazinga şuan ayar yapılırmı sormak gerekir.

• Üzücü
Reactions: Gerekli24

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Evet o da sıkıntı oluyor, sunduğum yarışmada bilgilendirme yapacaksam ayrıca özel olarak birisinden mesaj yazmasını rica ediyorum. Konular mesajlardan bağımsız olmalı.

Gerekli24

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Bu olaydan ben de nefret ediyorum. İlgili eklentinin geliştiricisine talepte de bulunmuştum ama geliştirmeyi durdurmuşlar. Farklı bir birleştirme eklentisi çıkana kadar ya da XenForo'nun kendi özelliklerine eklenene kadar bunu yapabilmek mümkün değil ne yazık ki...
Peki yapacak bir şey yok o zaman. :( İlgilendiğin için teşekkürler @bazinga.

• Beğendim
Reactions: bazinga

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,950
Puanı
710
Cidden çok kötü ya aslında bunun bir süresi yok mu? Mesela kaç dk sonra mesaj olarak atılabiliyor birleşmesi için?
Bu olaydan ben de nefret ediyorum. İlgili eklentinin geliştiricisine talepte de bulunmuştum ama geliştirmeyi durdurmuşlar. Farklı bir birleştirme eklentisi çıkana kadar ya da XenForo'nun kendi özelliklerine eklenene kadar bunu yapabilmek mümkün değil ne yazık ki...

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,663
Puanı
410
En çok ta müzik paylaşımında sıkıntı oluyor birleşiyor öyle olmasa nostalji köşesine sık sık müzik atardım ama böyle olunca bir anlamı kalmıyor konularda da yine aynı şekilde hiç hoş olmuyor ya en baştan beri sevmiyorum bu özelliği☺

• Beğendim
Reactions: Gerekli24