'Kocamın Ailesi' Tekrarlarıyla FOX'ta!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
237944_2.jpg

Mia Yapım imzalı 'Kocamın Ailesi' tekrarlarıyla FOX'ta!

Yapımcılığını Banu Akdeniz'in, yönetmenliğini Kemal Uzun'un üstlendiği, başrollerinde; Gökhan Alkan, Seray Kaya, Ahmet Kayakesen, Yeliz Kuvancı, Ayşenil Şamlıoğlu, Beren Gökyıldız, Yeşim Salkım ve Yıldız Kültür'ün yer aldığı 'Kocamın Ailesi' dizisi tekrarlarıyla geri dönüyor.

'My Husband Got a Family' dizisinden uyarlanan ve 57. bölümde ekran macerasını sonlandıran 'Kocamın Ailesi' Pazartesi'den itibaren hafta içi her gün 13.00'te FOX'ta!

Son düzenleme:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Seray Kaya, Beren Gökyıldız, Gökhan Alkan ve Ahmet Kayakesen gibi son 5 yıla damga vuran kişilerin en büyük çıkışlarını yaptığı güzel bir diziydi. Bu kadar yıldız doğran birde MY var. Yine izlenir.:Z

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,818
Puanı
1,060
2.sezonundaki fiyaskoyla ilk sezonunu unutturmuş olan dizi. :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Seray Kaya, Beren Gökyıldız, Gökhan Alkan ve Ahmet Kayakesen gibi son 5 yıla damga vuran kişilerin en büyük çıkışlarını yaptığı güzel bir diziydi. Bu kadar yıldız doğran birde MY var. Yine izlenir.:Z

Tarihte, Aramızda Kalsın'ı bitiren dizi olarakta anılır. Başarıları sınırsız.:A

• Güldürdün

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com

Aaa, Seray Kaya ve Ahmet Kayakesen'de vardı. :A Ekleyeyim onları. :F

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
O daha eski değil miydi ya? (b)

Evet daha eski. Zaten 2. Sezonunda erken final yaptı Kocamın Ailesi daha çok izlendiği için. Kocamın ailesi 2014 yazında. Aramızda kalsın 2013 eylülünde başladı. Yazın kitlesini topladı. Aramızda kalsının seyircisini aldı. O yüzden Aramızda Kalsın erken final yaptı.:Z

Aaa, Seray Kaya ve Ahmet Kayakesen'de vardı. :A Ekleyeyim onları. :F

Bu dizinin sektöre kazandırdığı en büyük isimlerdendir Seray. Diğerinde Beren zaten.Z

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,978
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Evet daha eski. Zaten 2. Sezonunda erken final yaptı Kocamın Ailesi daha çok izlendiği için. Kocamın ailesi 2014 yazında. Aramızda kalsın 2013 eylülünde başladı. Yazın kitlesini topladı. Aramızda kalsının seyircisini aldı. O yüzden Aramızda Kalsın erken final yaptı.:Z

Bu dizinin sektöre kazandırdığı en büyük isimlerdendir Seray. Diğerinde Beren zaten.Z

Doğrudur, Kocamın Ailesi daha iyiydi ama. İzleyiciyi çekiyordu. :Z

Seray bir başka ya... :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

EmreCan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
11,967
Puanı
710

Aramızda kalsın da çok iyi diziymiş geceleri 1 de arada izliyorum