Kiraz Mevsimi,Kara Para Aşk ve Elif Dizileri Seul Drama Ödülleri’nde

Çiğdem

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
123,746
Puanı
1,060
Seul Uluslararası Drama ödüllerine bu yıl türkiyeden 3 dizi katılıyor,daha önceden Medcezir, Ezel ve Fatmagül'ün Suçu ne ? gibi diziler katılmıştı.

Başrollerinde Serkan Çayoğlu, Özge Gürel ve Dağhan Külegeç‘in yer aldığı Kiraz Mevsimi dizisi ve oylamaya 2.kez katılan. Başrollerinde Engin Akyürek,Tuba Büyüküstün ve Erkan Can’ın yer aldığı Kara Para Aşk dizisi,bir diğer dizi ise. Son dizi ise Kanal 7’nin sessiz sedasız şekilde yurtdışında ilgiyle izlenen dizisi Elif.

Kiraz Mevsimi dizisi şuan 3 dizi arasında önde giden olan ve Kara Ekmek ise Seul'de tanıtım yapılacak dizilerden birisi olarak görünüyor.
KIRAZ-MEVSIMI%20%283%29%284%29.jpg

@Aserat @cookies @gizem ak @vadikızı @Harunnn60 @ABAY_06 @Forumdash @destere

kiraz mevsimini hiç sevmem aslında kavak yelelri gibi bir dizidir belki diye şans vermek istedim ama sevemedim yinede şuan önde gitmesi önemli bence elif dizisi neysede kpanın önünde olması ilk katılımına rağmen bir başarı gibi listede olan 3 diziyede başarılar
sırada olan kara ekmeğede başarılar :bhr::bhr::bhr:

kiraz mevsimini hiç sevmem aslında kavak yelelri gibi bir dizidir belki diye şans vermek istedim ama sevemedim yinede şuan önde gitmesi önemli bence elif dizisi neysede kpanın önünde olması ilk katılımına rağmen bir başarı gibi listede olan 3 diziyede başarılar
sırada olan kara ekmeğede başarılar :bhr::bhr::bhr:
Sen ve kara ekmeğe :bhr: ifadesi koymak 😱 emre çık Çiğdemin aklından . :)

KPA gecen senede yarisiyordu.Tekrar ayni dizi 2 kez aday olabiliyormus demek

Oylamanın hiçbir önemi yok önemli olan jüri kararı geçen sene Kara Para Aşk oylamada öndeydi ama Medcezir ödül kazanmıştı umarım bu sene de ödül Kara Para Aşk'ın olur :)

kpa dısında sevdiğim izlediğim dizi yok bu konuda ama hepsine başarılar diledim :F:F:F
Diriliş?

Bence en büyük tebrik ELİF dizisine. Şaşırtıcı olarak başarılı bir şekilde ilerliyor. :)