sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Aynen, kesinlik derecesinde açıklama yok ama Temmuz başında final yapacak onu biliyorum. :)
Tam 80 bölüm sürecek.
Düz mantık hesaplıyorum. Şu an 11 yarışmacı yok mu adada? 3'ü finale kalıcak geriye 8 kişi kalır o da 2 ay yapar. Mayıs'ın 22'isinde olduğumuza göre Temmuz'un ortasını bulur. :)

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
Son bölümler hızlandırılacak, iyi izle Haziran'ın son iki haftasını. :D
Sadece bu diziden bahsetmiyorum tabii. Çoğu dizi Survivor'un karşısında başlamak zorunda kalacak. Mutlu Ol Yeter'in çok erken final yapmasıda bu yüzden.

@mrt-06 Dün ABD reytinglerinde Survivor 30. sezon finalini yayınladı ama haftada 1 saat yayınlanıyor. Acun'da 16 saat yayınlıyor. Yani 30 sezonluk ABD Survivor'u bizimki kadar saat yayınlanmadı. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Fragman fena değil gibi. Kadro çok iyi, ama tutar mı pek emin değilim. Yine de ilk bölüme bakarım belki. :)

Bu arada diziyi Bando Film değil, Müge Turalı Pak'ın yeni şirketi Ortaks Film yapıyor.

Son düzenleme:

beyazsoy

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,168
Puanı
1,059
ikili yakışmış gibi duruyor ama bu ikilinin oyunculuğu yeterli değil asıl önemli olan eski tns de tutan ergen kitlenin ne durumda olduğunu. bu sene romantik komedi çok yaptı ama bakalım değişen reyting denekleeinde durum ne olacak.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,578
Puanı
1,061
fragman gayet güzel olmuş elçinciğim süper @Çiğdem- çatla :D
tns de neyin tutacağı belli olmuyor geçen yaz kimse kiraz mevsimi,güzel köylü tutup da kışa kalacak kocamın ailesi vadiye kafa tutacak demiyordu belli olmaz bu iş :D
zaten zümrüt sultanım gibi dev bir isim var kadroda baştan kaliteli dizi :A @mrt-06

MelankoliK

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,201
Puanı
411
Dizinin konusu dikkat çekebilir. Hedef kitle yine belli..
Hiç bir fragmanda bu kadar çıplak gezeni görmedim !..
Erkek başrol dizinin yarısında da böyle çıplak gezerse reytingler tavan..
(Fragmanda başrol devamlı çıplak gezecek mesajı var)
Öyle olursa Yaz aylarında kesinlikle iyi oranlar alır..

Ice_Cool_23

Favori Üye
Reaksiyon puanı
1,345
Puanı
205
Tüm yazlık diziler de hep aynı fragman hiçbiri ilgimi çekmedi doğrusu. Tek beklediğim dizi O Aşk Benim olacak bu gidişle :)

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,147
Puanı
1,060

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Sevda Çiçeği imajlı bir dizi olacak gibi aslında fragman fena değil ama izler miyim bilemedim bunu da.

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
İşte fragman budur. :bhr:

Görün, görün yakışıklı görün laa. :Z :bhr:
@Bully @mrt-06 @Ahmad :A
Fragman eh işte fazla bir numarası yok. :D

Bizi ne etiketliyon la kızları etiketle bana ne Barış Arduç'tan :F Sıradan bir tipi var işte. :A
Fragmanı beğenmedim ama konu çok güzel, yönetmen de iyi. Umutluyum bu diziden. Başroldeki ikiliyi severim özellikle Elçin'i :)
Finali 2 Temmuz Perşembe olacak, kesin bilgi. :)
tanıtım çok güzel diğer tanıtımlara göre bu çok iyi
ikili yakışmış gibi duruyor ama bu ikilinin oyunculuğu yeterli değil asıl önemli olan eski tns de tutan ergen kitlenin ne durumda olduğunu. bu sene romantik komedi çok yaptı ama bakalım değişen reyting denekleeinde durum ne olacak.
Yakışıklılar bizim ilgi alanımız. :Z
Dizinin konusu dikkat çekebilir. Hedef kitle yine belli..
Hiç bir fragmanda bu kadar çıplak gezeni görmedim !..
Erkek başrol dizinin yarısında da böyle çıplak gezerse reytingler tavan..
(Fragmanda başrol devamlı çıplak gezecek mesajı var)
Öyle olursa Yaz aylarında kesinlikle iyi oranlar alır..
Tüm yazlık diziler de hep aynı fragman hiçbiri ilgimi çekmedi doğrusu. Tek beklediğim dizi O Aşk Benim olacak bu gidişle :)
aynen çok yakışıklıı ya tanıtım güzeldi:-)

tanıtımlarda birşey yok diğer tanıtımlar çıksın bakalım
@sürgünüm diziyi gerçekten de bando değil ortaks film yapıyor :)
Yani hiçbirinde bişi bulamadım ele değer bişi rpmantik komedi işte en sevmediğim tür )::
Sevda Çiçeği imajlı bir dizi olacak gibi aslında fragman fena değil ama izler miyim bilemedim bunu da.
Tek tek etiket yazmak zor, etiketi böyle yollamış oldum kusura bakmayın. :)

İkinci tanıtım fragmanı: http://www.startv.com.tr/dizi/kiralik-ask/fragmanlar/sayfa/1/kiralik-ask-2-fragman

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Valla ben ikinci fragmanı çok beğendim fragmandaki müzik de çok hoş bu arada ekleyeyim. :D

Salih Bademci - Sinem Öztürk çifti güzel olacak gibi. :D İzleyeceğim gibi diziyi. :)

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,932
Puanı
1,061
Dizinin 2. fragmanı da iyi görünüyor, ama yeni sezon için çok fazla dizim olmasın diye izlemeyeceğim gibi. Yine de uygun bir günde olursa ilk bölüme bakarım. :)