Kiralık Aşk 37. Bölüm Yorumları

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı Kiralık Aşk'ın 37. bölüm yorumlarını bu başlık altından yapabilirsiniz.

37. bölüm özeti
Nihayet oyun bitti! Parayı ödeyen Defne artık en çok istediği yerde. Ömer ve Defne birbirine hiç olmadığı kadar yakın. Defne’lerin evinde şenlik var. Defne anneannesi Türkan’a öyle bir müjde veriyor ki! Herkes şaşkın. Ömer ve Sinan, Gallo'ya düşman oldular. Defne'sinin Tranba'nın yanında çalıştığını öğrenen Ömer'in savaşı başladı. Defne, Passionis'e mi geçiyor? Peki Fikret Gallo ile beraber defile yapma şansı yakalayan Cherie’nin tarafında neler oluyor? Yasemin’in, defilelerin vazgeçilmez ismi Koray’a teklifi ne olacak? Koriş bu teklifi kabul edecek mi? Defile nasıl sonuçlanacak?

kiralik-ask-37-bolum-fotograflari-1.jpg

ABAY_06

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,146
Puanı
1,060
@xemrexxx bitek izleyen sen kaldın galiba tek seni etiketliyorum konuyu coştur görim seni.:D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
izletiriz zorla totoşa kjuru kız soyunuyor desek izler :F gel @destere gel bili bili :F
soyunuyormu cidden ? öyle bişey varsa izlerim tabiki :)
ama kuru kızın soyunmasından çok sevdiğim birdizide oynamasını tercih ederim yeterki konusunu sevdiğim bir diziye geçsin soyunmasada razıyız :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,555
Puanı
1,061
Son düzenleme:

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
koriş süper yine limuzine kuruldu bir de @destere yi jensen memesi görmüş @Çiğdem- gibi hop hop ettirecek bir kızı asistan tayin ettiler korişe :D

kuru kızın hayalleri güzelmiş:D

avakadolu tost mu :F kaç yıllık ab insanıyım hiç duymadım yılanlar @denizz19 ve @mrt-06 :F

üç kez üstüste okuyunca anca anladım mesajı kızı gördüğüm an jensen memesi görmüş @Çiğdem- gibi zıplayıp duracakmışım :) da peki kızın bişeyi gözüküyormu ? :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
ayy maşaşlah izlemeden izleyenlerden çok yorumlamışsın cnm koriş aşkı tabi @xemrexxx
:A:A:A
@xemrexxx topacının işleri bizi etiketleye etiketleye koriş sempatizanı yaptı:) artık dopkeke daha bir sempatiyle bakıyorum hatta şöyle biraz makyajla falan bir kaç yeri ni düzeltsek oğlanın olacak bu iş :)

ohaaa bana zayıf olduğunu söylüyor @destere :F:F:F

bünyem zayıf ama karakterim çok güçlü :) yani karizma yerli yerinde :))

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@xemrexxx topacının işleri bizi etiketleye etiketleye koriş sempatizanı yaptı:) artık dopkeke daha bir sempatiyle bakıyorum hatta şöyle biraz makyajla falan bir kaç yeri ni düzeltsek oğlanın olacak bu iş :)

bünyem zayıf ama karakterim çok güçlü :) yani karizma yerli yerinde :))
yuh artık @Forumdash bunu okumalısın :F
hahahha ayy korişin tercihleri erklere uyuyor zaten @destere ile çok uyumlu olurlar hahaha
:F:F:F