Kiralık Aşk 29. Bölüm Fragmanı

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
1. Fragman

Başrollerini Elçin Sangu ve Barış Arduç'un paylaştığı, ekranların ilgiyle takip edilen fenomen dizisi Kiralık Aşk'ın 29. bölüm fragmanı yayınlandı.

Kiralık Aşk, yeni bölümüyle 15 Ocak Cuma 20:00'de Star'da!

@xemrexxx @Çiğdem- @destere @DarkLeqenD @cookies @tolgab @turkuazz

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
amann defne boş boş konuşuyor yine ayoll başımı ağrıttı gece gece :F:F:F

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kösemde niye acı çıakrtayım ben beren olmasını baştan beri istemedim:) sanki hayal ettiğim oldu da dizi tutmadı gibi konuşuyon:)
Kösem'e dün hiç bakmadım reytinglere katkım olmasın diye, şimdi tekrarı var onu seyrediyorum. :) İlk izlenimim Beren hiç yakışmamış, Anastasia daha iyiydi.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Kösem'e dün hiç bakmadım reytinglere katkım olmasın diye, şimdi tekrarı var onu seyrediyorum. :) İlk izlenimim Beren hiç yakışmamış, Anastasia daha iyiydi.
ayrıca beren neco ya da tubişle kıyaslanırsa beroşcuyum ancak my standartlarında beren uygun değil başından beri :) nasyayı özledik biz de:(

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ayrıca beren neco ya da tubişle kıyaslanırsa beroşcuyum ancak my standartlarında beren uygun değil başından beri :) nasyayı özledik biz de:(
Tuba ile kıyaslamıyoruz zaten onu nerden çıkardın? :) Sıkıldım kapattım 15 dakika kadar izledim dizi hiç akmadı. Yani bu dizi zap yapanları bile çekmez reytinglerini bu yüzden artıracağını sanmıyorum. :)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Tuba ile kıyaslamıyoruz zaten onu nerden çıkardın? :) Sıkıldım kapattım 15 dakika kadar izledim dizi hiç akmadı. Yani bu dizi zap yapanları bile çekmez reytinglerini bu yüzden artıracağını sanmıyorum. :)
sendeki elem kederle zor o iş :D valla @Çiğdem- bile engin için kpa ya katlandı senin de seveceğin birini bulmalı diziye:D

ayrıca forumda bugün çıkan tartışmanın en büyük nedeni berenin vadi ve tuba geçmişi :D kss düşük aldığında savunan 3 kişi yoktu forumda :D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
sendeki elem kederle zor o iş :D valla @Çiğdem- bile engin için kpa ya katlandı senin de seveceğin birini bulmalı diziye:D

ayrıca forumda bugün çıkan tartışmanın en büyük nedeni berenin vadi ve tuba geçmişi :D kss düşük aldığında savunan 3 kişi yoktu forumda :D
İzlemediğin her diziye düşmanlık yapan sen mi söylüyorsun bunu? :) (Biraz hatayı kendinde ara bence)

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
İzlemediğin her diziye düşmanlık yapan sen mi söylüyorsun bunu? :) (Biraz hatayı kendinde ara bence)
ne alakası var:) karagüle düşmanlık etmedim, unutma beni-elif gibi dizilere övgülerimi herkes biliyor:A izlemesem de kırgınları takdir ettim:) aynı şekilde marala da laf etmedim şimdi yeterin yükseleceğini totalde zirveyi alabileceğini söyledim izlemesem de:) ha tutarlar oyunculuğu 10 üzerinden 5 in altında isinmleri başrol yaparlar, usta oyuncularla çalışıyor gibi senaryolar yazarlarsa ya da kendilerini kaliteli diye pazarlamaya kalkarlarsa eleştiririm bu da nedense hep senin ay yapım dizilerine oluyor :D aa nedenini buldum senede kimsenin yapmadığını yapıp 5-6 dizi çekiyorlar hepsi de ultra kalite diyorlar:D

sürgünüm

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
ne alakası var:) karagüle düşmanlık etmedim, unutma beni-elif gibi dizilere övgülerimi herkes biliyor:A izlemesem de kırgınları takdir ettim:) aynı şekilde marala da laf etmedim şimdi yeterin yükseleceğini totalde zirveyi alabileceğini söyledim izlemesem de:) ha tutarlar oyunculuğu 10 üzerinden 5 in altında isinmleri başrol yaparlar, usta oyuncularla çalışıyor gibi senaryolar yazarlarsa ya da kendilerini kaliteli diye pazarlamaya kalkarlarsa eleştiririm bu da nedense hep senin ay yapım dizilerine oluyor :D aa nedenini buldum senede kimsenin yapmadığını yapıp 5-6 dizi çekiyorlar hepsi de ultra kalite diyorlar:D
Kırgın'ları takdir ettimden sonrasını okumadım. :) Neyse seninle yerli dizilerde anlaşamayacağız, o yüzden kalp kırmaya gerek yok.

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,580
Puanı
1,061
Hiç takip etmiyorum ama bir şeyi merak ediyorum. Ranini ve Tokyo niye Meryem'e bu kadar sallıyorlar sence? :A
raniniyi lansmana almamışlar ondan olabilir :A tokyoyu bilmiyorum

@Çiğdem- kılıklı paçozun biri hem elçine hem meryeme laf tti ağzının payını verdim bunlara kadın demicen odunla dalıcan bazen kadına şiddet şart:A