'Kimsesizler' Başlamadan RTÜK Radarına Girdi! | FOX

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Kuruluş Osman bildiğim kadarıyla ceza almadı. Gel Dese Aşk sansürsüz yayınlandı, kadını aşağılayıcı sözler söylendi ceza verilmedi abla.

Hee evet biliyorum onu atv kimin kanalı belli ceza almazki emre

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Dizinin şimdi yeni tanıtımı da yayınlandı. Yayınlanan üç tanıtımda şikayet edebilecek hiç bir şey yok. Ya da ben körüm, göremiyorum. :A

• Güldürdün
Reactions: Doğan

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
süleyman çakır'ı rtük diziden çıkarttı demişler zamanında necati şaşmaz'da oktay kaynarca'nın zaten ayrılacağını ve söylemek istemediği başka etkenlerden dolayı demişti o etken rtüğe edilen şikayetler olabilir ya da önemli biri rtüğe şikayet etti rtük'te çakır'ın ölümünün erken olmasını istedi yapımcıdan yani osman sınav'dan
Eğer bu doğruysa su an burada yazamadıgım bir dünya kelimeyi onlara söylüyorum . :mad: Ama çok iddia var bu konuda

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,752
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bakanlıkta açıklama yapmış. :A

EiwdDFoWAAAiv5F

Bomboş bir olay.
Hep dram diziler tutarda bu başlamadan şikayet oldu

Konu Rtüğe gelirse yaptığı tam bir saçmalık ne şiddet var ne tecavüz çok saçma

Böyle bir mallık anca bizim halkımızdan beklenirdi zaten :A
Ben artık senaristler ne yapacak onu düşünemiyorum. Bu ülkede zamanında KV nasıl çekildi acaba.

Hassas egoları bir diziyle paramparça olmayan bir meslek grubu var mı gerçekten. Daha önce doktor, psikiyatr, gardiyan hatta tıbbi mümessillerin bile ufak şeylere ayaklandığını gördüğümüz için. :A

Ceza yazılacak bi dizi varsa oda çukur dizisidir izleyenler hic kusura bakmasın valla her bölümü cezalık resmen

Dizi başlayınca ilk gün rating rekoru kırar şimdi :A :A :A

İnsanların ne kadar boş vakti var..Fragmanı bile şikayet ediyorlar.

Kurtlar vadisi ceza yemişti ya emre yasak bile gördü dizi :A

süleyman çakır'ı rtük diziden çıkarttı demişler zamanında necati şaşmaz'da oktay kaynarca'nın zaten ayrılacağını ve söylemek istemediği başka etkenlerden dolayı demişti o etken rtüğe edilen şikayetler olabilir ya da önemli biri rtüğe şikayet etti rtük'te çakır'ın ölümünün erken olmasını istedi yapımcıdan yani osman sınav'dan

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
O kadar tepkiye neden olan fragmanı şimdi izledim de Erdal Beşikçioğlu çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen canlandırdığı karakter fazla karikatürize olmuş. Belli ki kötü karakter ama küçücük çocuklara çemkirmesi saçma gerçekten. RTÜK'ü bu konuda desteklemiyorum tabii ama izleyenlerin niye tepki gösterdiğini anladım.

• Beğendim
Reactions: mesmeso

mesmeso

Moderatör
Reaksiyon puanı
9,532
Puanı
860
O kadar tepkiye neden olan fragmanı şimdi izledim de Erdal Beşikçioğlu çok iyi bir oyuncu olmasına rağmen canlandırdığı karakter fazla karikatürize olmuş. Belli ki kötü karakter ama küçücük çocuklara çemkirmesi saçma gerçekten. RTÜK'ü bu konuda desteklemiyorum tabii ama izleyenlerin niye tepki gösterdiğini anladım.
Karakter öyle gözüküyor ama ben öyle olacağını düşünmüyorum. Sert mizaçlı bir baba gibi duruyor. Elbet bölüm içinde kızlardan birini uzaktan babacan bir şekilde izleyecektir veya uyurken onları sevecektir. Yoksa Erdal Beşikçioğlu'nun o rolü kabul edeceğini sanmıyorum.

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy