'Kimsesizler' İle İlgili Sürpriz İddia! | FOX

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kimsesizler-1-AqQv.jpg

FOX'un iddialı dizisi 'Kimsesizler' isim mi değiştiriyor?

Yapımcılığını Medyapım'ın, yönetmenliğini Nadim Güç'ün, senaristliğini Ebru Hacıoğlu ile Verda Pars'ın üstlendiği, başrollerini ; Beren Gökyıldız, Erdal Beşikçioğlu, Burcu Özberk ile Kübra Süzgün'ün paylaştığı dizinin geçtiğimiz gün yayınlanan tanıtım fragmanları sonrası izleyicilerin RTÜK'e dizi için şikayette bulunduğu, RTÜK'ün ise inceleme başlattığı ortaya çıkmıştı.

Koruyucu Aile Evlat Edinme Derneği Başkanı (KOREV) Ülkü Aydeniz bugün sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda yapım şirketinin dizinin ismini değiştirmeye karar verdiğini ve çocukların hakları ile ilgili olumlu mesajlar vereceklerini açıkladığını yazdı.

'Kimsesizler' yakında FOX'ta!

• Beğendim
Reactions: Angelica

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
'Yarın Annen Olacak' olsun o zaman, zaten epey üzerinde konuşulan bir isim olmuştu. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Fragmanların yayından kaldırıldığını yazıyor ama FOX niye hala veriyor. :F Saçmalıklar silsilesi izliyoruz resmen.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Ben anlamıyorum televizyonda her program çizgi film gibi mi olmak zorunda. Nedense bazı programlara hiç ses çıkmıyor.
Esra Erol'da, Müge Anlı'da işlenen olaylar, bazı dizilerde yaşanan olaylara ses çıkmıyor ama nedense FOX dizileri rahatsız ediyor.

Bkz. Yasak Elma, Kimsesizler, Öğretmen...

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ATV ve TRT yapımlarına özel bir tolerans var, yoksa sadece FOX'a özel değil bu durum :(
Dün şikayet ile ilgili açtığım konuda da dedim, burada da diyeyim. Diriliş Ertuğrul'da onca savaş, kesme, kavga sahnesi var ama +7 ile yayınlandı ve ceza yemedi. Aynı şekilde ATV'de Gel Dese Aşk sansürsüz yayınlandı, kadına hakaret edildi ama bir ceza gelmedi. ATV'nin günüz kuşağı programlarını saymıyorum bile.

• Beğendim
Reactions: batuhankaralar

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,799
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Sırf bu yüzden adının değiştirilmesine karışıyım ama eğer olacaksa da 'Yarın Annen Olacak' gibi bir saçmalık olmaz umarım.

Dizinin içeriği, kadrosu kadar adı da önemli bence. Kimsesizler dikkat çekici ve sade duruyordu. Öyle bir şey bulurlar umarım.