Kimse Bilmez Yeni Sezonda Yeni Gününde!

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yine boş cümleler kurduğuna göre kudurtmayı başardım :A Daldan dala oynuyorsun uzaktan takip etme gel hesabımı RT yap :F

Senin vizyonsuz sallamasyon hesabını niye takip edeyim. Senin zihniyetini bildiğim için tahmin ediyorum dediklerini. Ayrıca twitter'da Denizz19 diye bir hesap bulamadım. Var mı cidden böyle bir hesap.:F

Evet twitter'da açılan ilk hesap falan olduğun için seni aşırı kıskanıyorum. Ne vizyonsuz birisin yaa:F

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Senin vizyonsuz sallamasyon hesabını niye takip edeyim. Senin zihniyetini bildiğim için tahmin ediyorum dediklerini. Ayrıca twitter'da Denizz19 diye bir hesap bulamadım. Var mı cidden böyle bir hesap.:F

Evet twitter'da açılan ilk hesap falan olduğun için seni aşırı kıskanıyorum. Ne vizyonsuz birisin yaa:F
Dön dolaş yine aynı cümleler :D Denizz19 olacak diye bir kaide mi var hesabımın ismi gerçi sen de haklısın o kadar işliyor :F Madem hesabımı bilmiyorsan uyduruk şeyler paylaştığımı nerden biliyorsun :F başarı öyküm kıskanç hasetlere inat devam edecek :F @ozgur2113

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Baban ikinizi de vurur inş. :A
Şu diziyi izlemediniz Pilotu kaçırdınız @xemrexxx :A :A :A
kimse-bilmez-suleyman-kimdir-gercek-adi-nedir-burak-serdar-sanal-rol-aldigi-yapimlar.jpg