Kimin Konserine Gitmek İsterdiniz?

Cervantes

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
600
images (6).jpeg

Herkese keyifli bir pazar günü diliyorum. En çok kimin konserine gitmek isterdiniz?

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şu sıralar Beyonce'nin yeni albümüyle düzenlediği bir konsere gitmeyi çok isterdim.

Yerlilerden de bir gün MFÖ ve Nazan Öncel konserlerine gitmeyi çok isterim.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,857
Puanı
360
Selda Bağcan konserine gitmeyi çok isterdim. Gidecektim ancak bilet bulamamıştık.

• Beğendim
Reactions: Cervantes

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Yerlilerden en sevdiğim sanatçıların konserlerine gittim ya da sürekli konser verdiklerinden kolayca gidebiliyorum zaten. :A

Coldplay, Beyonce, Christina Aguilera, Shakira... diye başlıca sıralanır bu yüzden cevabım.
------

Şu sıralar Beyonce'nin yeni albümüyle düzenlediği bir konsere gitmeyi çok isterdim.

Beyonce'nin konserine belki şu an gidemezsin ama Netflix'te yayınlanan bu efsane konser-belgeseli evine getirebilirsin. Tavsiye ederim. :A

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Yerlilerden en sevdiğim sanatçıların konserlerine gittim ya da sürekli konser verdiklerinden kolayca gidebiliyorum zaten. :A

Coldplay, Beyonce, Christina Aguilera, Shakira... diye başlıca sıralanır bu yüzden cevabım.
------

Beyonce'nin konserine belki şu an gidemezsin ama Netflix'te yayınlanan bu efsane konser-belgeseli evine getirebilirsin. Tavsiye ederim. :A

Evden tutmaz yerini ya. :A Sanki göz atmıştım bu belgesele ama emin de olamadım. :A

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060

Yurtiçi mi ? Yurt Dışı mı?

------

Nasıl kolayca gidebiliyorsun? :A Periscope kapanmasaydı keşke konser ayağımıza gelirdi.Fena mı olurdu?

• Güldürdün
Reactions: phoebebuffay

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
Hiç farketmez. Türkiye'ye gelse daha kolay olur tabii de tarihte gerçekleşmemiş bir olay değil bildiğim kadarıyla. İnşallah bir ilk olur. :A Daha önce Fenerbahçe getirecekmiş 100. yıl kutlamaları için ama iptal olmuş. :A
Paragraftaki son cümleden daha yeni haberim oldu.İptalin sebebi neymiş? :A

phoebebuffay

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,774
Puanı
559
Evden tutmaz yerini ya. :A Sanki göz atmıştım bu belgesele ama emin de olamadım. :A
İzlesen hatırlardın muhtemelen. Efsane bir sahne şovu ve koreografi sunmuş Beyonce. Aralarda da kısa kesitlerle özel hayatı, işi vs ile ilgili röportajlar var. :A
------

Yurtiçi mi ? Yurt Dışı mı?

Nasıl kolayca gidebiliyorsun? :A Periscope kapanmasaydı keşke konser ayağımıza gelirdi.Fena mı olurdu?
Dinlediğim sanatçılar sürekli İstanbul'da konser verdikleri için istediğimde veya denk geldiğimde gidebiliyorum. :A mor ve ötesi'ni aynı sene içinde hem stadyumda hem Harbiye'de hem de Yenikapı'da izledim mesela. Hepsinin atmosferi de çok farklıydı. :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
The Weekend, Beyonce ve Shakira'yı ben de başa yazarım herhalde. Sahne şovları, koreografileri ile falan çok farklı bir yerdeler. Bir de Freddie Mercury ve Queen'in Türkiye'de en azından konser vermiş olmasını isterdim ama mümkün değil tabii artık.

Hiç farketmez. Türkiye'ye gelse daha kolay olur tabii de tarihte gerçekleşmemiş bir olay değil bildiğim kadarıyla. İnşallah bir ilk olur. :A Daha önce Fenerbahçe getirecekmiş 100. yıl kutlamaları için ama iptal olmuş. :A
6. yıldız kutlamaları için getirmeniz yok mu? :A

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: bazinga and 12.Adam

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,182
Puanı
1,060
The Weekend, Beyonce ve Shakira'yı ben de başa yazarım herhalde. Sahne şovları, koreografileri ile falan çok farklı bir yerdeler. Bir de Freddie Mercury ve Queen'in Türkiye'de en azından konser vermiş olmasını isterdim ama mümkün değil tabii artık.

Öyle bir duruma bir değil 2 tane isteriz. :A @bazinga

• Güldürdün
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com

Lütfen olsun öyle bir şey. :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock