'Kim Milyoner Olmak İster?'in Yayın Tarihi Belli Oldu! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
780x411-kenan-imirzalioglunun-sunumuyla-kim-milyonar-olmak-ister-basliyor-1570179852288-jpeg.99315

'Kim Milyoner Olmak İster?'in yayın tarihi belli oldu!

Başarılı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun sunuculuğu üstlendiği ve ekranların en çok izlenen yarışmalarından birisi olan 'Kim Milyoner Olmak İster?' kısa bir aradan sonra ekranlara geri dönmeye hazırlanıyor.

'Kardeşlerim' dizisinin başlamasıyla birlikte yayınına ara veren program 2 Mayıs'tan itibaren Pazar akşamları izleyicisi ile buluşmaya kaldığı yerden devam edecek.

Kim Milyoner Olmak İster?, 2 Mayıs Pazar'dan itibaren her Pazar 20.30'da ATV'de!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Bi çok kişi programı seviyor ondan dolayı
Seviyor olabilir, ama devam eden bir dizileri olurken neden onu bırakıp bir programı izlesinler? Teşkilat'ın fragmanları baya iyi hazırlanıyor, bırakacaklarını zannetmem.

Show TV'nin kitlesini çekebilir belki, her hafta film izlemek yerine bunu izlerler.

ᴍᴜ̈ɴᴢᴇᴠɪ

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,211
Puanı
310
Seviyor olabilir, ama devam eden bir dizileri olurken neden onu bırakıp bir programı izlesinler? Teşkilat'ın fragmanları baya iyi hazırlanıyor, bırakacaklarını zannetmem.

Show TV'nin kitlesini çekebilir belki, her hafta film izlemek yerine bunu izlerler.
Olabilir bakalım haftaya neler olacak

• Beğendim
Reactions: Emre Ozansoy

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,935
Puanı
1,061
Reytingler açısından doğru karar zaten Cringai yerine ne yayınlansa iyidir. :A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Her şeyiyle bekliyordum. :A Aşağı yukarı pazartesi aldığı oranları alır, bunun için hayalet bir kitle de çıkacağını düşünüyorum. :A

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,027
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Her şeyiyle bekliyordum. :A Aşağı yukarı pazartesi aldığı oranları alır, bunun için hayalet bir kitle de çıkacağını düşünüyorum. :A
Hayalet kitleye gerek yok. Hercai'den boşalan kitle ve Arıza'dan boşalan kitlenin yarısını çekse yürür gider. :A