Kim Milyoner Olmak İster? | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Aserat

Co-Admin
24 Ağustos 2014
59,952
40,445
1,061
İstanbul
ATV'nin sevilen yarışması Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümleriyle ekrana gelmeye devam ediyor.

Sunuculuğunu Selçuk Yöntem'in üstlendiği yarışmada 15 soru soruluyor ve bu 15 soruyu da doğru bilen yarışmacılar 1 milyonluk büyük ödülün sahibi oluyor. 2011'den beri ekranlara gelmeye devam eden yapım ile ilgili tüm yorumlarınızı bu konu altında yapabilirsiniz.

Kim Milyoner Olmak İster, yeni bölümleriyle her Çarşamba 23.45 ve her Cuma 23.25'te ATV'de!

1426239160432.jpg
 

MasacRE

Favori Üye
En İyi Survivor Tahmincisi
5 Ocak 2012
25,859
18,639
1,059
Bugün 1 milyonluk soruyu göreceğiz bakalım kazanılacak mı? Demin bir bacımız Şener Şen'i bilemedi, üstelik bu bacıya baya kolay sorular sordular umarım bu 1 milyonu görmez, görürse benim için bitmiştir yarışma, Şener Şen'i bilmeyenin barajı bile geçememeli bırak 1 milyonu.
Şimdi açtım ben de adam 250 binlik soruyu 1 dakikada falan cevapladı la :eek: Öncesini de izlerim sonra bunun.
 

berkann

Favori Üye
22 Aralık 2011
18,968
6,728
1,060
Bana samimi gelmedi açıkçası. Ailemin beni Fransa'da okutacak maddi durumu yeterli değilse ve bana 60 bin gerekiyorsa, tahmin ede ede 1 milyona kadar ilerleyemezdim.

Ayrıca soruları tak diye cevapladı. Herhalde bu sezona yetiştirmek için kısaltmışlardır?
 

Tolstoyevski

Moderatör
Ulan o kadar bekledik resmen saygısızlıktır bu, bu nedir? Biz de son soruyu göreceğiz diye bekledik adamlar hadi yallah Eylül ayında görüşürüz dedi resmen.. Küfür etmeyi hiç sevmem ama hak ettiler, yandaş kanal oldukları için hükümet bile nasibini aldı. :A

Bana samimi gelmedi açıkçası. Ailemin beni Fransa'da okutacak maddi durumu yeterli değilse ve bana 60 bin gerekiyorsa, tahmin ede ede 1 milyona kadar ilerleyemezdim.

Ayrıca soruları tak diye cevapladı. Herhalde bu sezona yetiştirmek için kısaltmışlardır?
Kesinlikle işin içinde pis bir kurgu var. Sadece annesi teyzesinin mimikleri ve hareketleri biraz samimi geldi ama tiyatrocu da olabilirler. Sorulara laps diye doğru cevap vermesi, ne olduğunu anlamadan 1 milyona gelmeler ve dang tam 1 milyonluk soru geleceği anda "sezon finali" yapması, bak sen şu işe? Sen yarışmada beni arayacaksın, ben 25 saniye bekledikten sonra sanırım fare diyeceğim ama sen yok o değildir deyip köpek diyeceksin öyle mi? Karacaoğlan sorusunu nasıl bildi onu da anlamadık, mahlas filan bir şeyler dedi ne alakaysa.

Nerede o Kenan Işık, nerede o Selçuk Yöntem...
 
Son düzenleme:

berkann

Favori Üye
22 Aralık 2011
18,968
6,728
1,060
Ulan o kadar bekledik resmen saygısızlıktır bu, bu nedir? Biz de son soruyu göreceğiz diye bekledik adamlar hadi yallah Eylül ayında görüşürüz dedi resmen.. Küfür etmeyi hiç sevmem ama hak ettiler, yandaş kanal oldukları için hükümet bile nasibini aldı. :AKesinlikle işin içinde pis bir kurgu var. Sadece annesi teyzesinin mimikleri ve hareketleri biraz samimi geldi ama tiyatrocu da olabilirler. Sorulara laps diye doğru cevap vermesi, ne olduğunu anlamadan 1 milyona gelmeler ve dang tam 1 milyonluk soru geleceği anda "sezon finali" yapması, bak sen şu işe? Sen yarışmada beni arayacaksın, ben 25 saniye bekledikten sonra sanırım fare diyeceğim ama sen yok o değildir deyip köpek diyeceksin öyle mi? Karacaoğlan sorusunu nasıl bildi onu da anlamadık, mahlas filan bir şeyler dedi ne alakaysa.

Nerede o Kenan Işık, nerede o Selçuk Yöntem...
Big Ben'de risk aldı. Köpekli soruda risk aldı. Halk edebiyatı sorusunda risk aldı. Bunlardan önce de tatlı sorusuydu ve zaten onda da hem yarı yarıya hem de çift cevabı kullandı. Cık ya çocuğu tebrik ederim eğitimini vs ama ben inanamadım. Ama umarım alır.

Mahlas olayı şey ya. Aşık veysel falan son dörtlükte kendi adını geçiren bir şey yazar, söyler. Herhalde imza gibi bir şey. Barış Mançonun da vardı böyle bir şarkısı. Bunun adı mahlas değil de başka bir şeydi, ben de hatırlayamadım. Ve bu şarkıyı yakın zamanda bir sanatçı coverlamış. Oradan bildi. :D

Murat Yıldırım bana da çok samimiyetsiz geliyor. Programa yakışmıyor. :(
 

S.G.A.T.

Favori Üye
12 Şubat 2012
22,302
7,946
1,061
Efsane bir kadın geldi. Güney Kore'yi İskandinavya'da olduğu düşüncesinden son anda vazgeçti. :A