Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor - Yabancı Şarkılar 1.Bölüm | Despacito

Kim Daha Güzel Seslendiriyor?

• Maxi Espindola - (ft. Agustín Bernasconi)

Oy: 0 0.0%
  • Alaya

• Emma Heesters & Jason Chen

• Diğer (lütfen belirtiniz)

• Kullanılan toplam oy
    9

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
@Dosi 'nin foruma kazandırdığı ve müzik alanında bir klasik haline gelen "Kim Daha Güzel Seslendiriyor?" programının Spin Off projesi olan
"Kim Daha Güzel Seslendiriyor - Yabancı Şarkılar" programının ilk haftasıyla karşınızdayız. Bu programda tıpkı Kim Daha Güzel Seslendiriyor'da olduğu gibi tek bir şarkının farklı yorumları/coverleri sizlerin beğenesine ve anketine sunulacak ve sadece yabancı şarkılar yer alacaktır.

Birinci haftada Porto Rikolu şarkıcı Luis Fonsi'nin 12 Ocak 2017 tarihinde YouTube'da yayımladığı şarkı olan Despacito ile karşınızdayız. Luis Fonsi'nin orijinal yorumu 7 milyar görüntülenme eşiğine yaklaştı ve şu an itibariyle Youtube tarihinin gelmiş geçmiş en çok izlenen videosu olma ünvanını koruyor. Despacito; yavaşça, sakince ve nazikçe gibi anlamlara gelmektedir.

Luis Fonsi Ft. Daddy Yankee

J.Fla

Maxi Espindola - (ft. Agustín Bernasconi)

Alaya

Emma Heesters & Jason Chen

Boyce Avenue

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,889
Puanı
1,060
:F Yarımmı yazmışım yarın yazacaktım ya
Aaa ama doğru tabir geldi bana yani 2 oy vermek yarım sayılır yani garipsemedim durumu :A
Şimdilik sadece J.Fla dedim ama yarın sakin kafayla tekrardan dinleyince 2 isim daha seçerim, orijinali de aralarında olur büyük ihtimalle. :A
Aaaa bu arada ben dinlenme oranına göre en fazla dinleneni ilk sıraya koyardım. Sen nasıl yaptın bakmadım. Yarın incelerim detaylı :A

• Güldürdün
Reactions: Angelica