Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 6. Bölüm - Hasretinle Yandı Gönlüm

Hangi 2 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    28

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bunu da kabul etmiyorum...

"Artık hiç bir şey eskisi olmayacak :/ telafisi olmayan mevzular döndü. Koskoca ilk bahar mevsimi bitene kadar yok saymaya devam. Yaz ayında konuşmaya başlarım ama yinede eskisi gibi olması zor. Bazı şeyleri affetmemin mümkünatı yok. Eskisi gibi olmayacaktırtan kastım SABAR'ın S si ile alakam olmayacak. Sizin ekibe uymadığımın farkına vardım bir şekilde :)"

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060

"Artık hiç bir şey eskisi olmayacak :/ telafisi olmayan mevzular döndü. Koskoca ilk bahar mevsimi bitene kadar yok saymaya devam. Yaz ayında konuşmaya başlarım ama yinede eskisi gibi olması zor. Bazı şeyleri affetmemin mümkünatı yok. Eskisi gibi olmayacaktırtan kastım SABAR'ın S si ile alakam olmayacak. Sizin ekibe uymadığımın farkına vardım bir şekilde :)"

Küfür mü var burada, çok sansürlü... Açayım mı...

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Küfür mü var burada, çok sansürlü... Açayım mı...
fuze-resmi.jpg

• İlginç
Reactions: Sherlock

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Derdi anca uğruna beni kırdığı en sevdiği zirve arakadaşının etikette olmaması :)
Etiket dediğin nedir bee, ben hiç yapmam mesela. :A Hatırlarsın dizi yorumu yapardım kimseyi etiketlemezdim, arayan bulur diye... :A Tabi goygoy etiketine ben de başlamış oldum sanırım son zamanlarda, herkes gibi oldum resmen... :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Etiket dediğin nedir bee, ben hiç yapmam mesela. :A Hatırlarsın dizi yorumu yapardım kimseyi etiketlemezdim, arayan bulur diye... :A Tabi goygoy etiketine ben de başlamış oldum sanırım son zamanlarda,, herkes gibi oldum resmen... :A
Ben sevdiklerimi etiketliyorum diyorum o hala Legend ile biten arkadaşını etiketlemememin derdinde 😊

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Sherlock and MEnes