Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 6. Bölüm - Hasretinle Yandı Gönlüm

Hangi 2 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    28

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
  • Harika
  • Güldürdün
Reactions: MasacRE and Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Daha önceki oylamalarda rüyanda gör diyordu :A hiç katılım göstermedi bildiğim kadarıyla.
Ozamanlar bana gıcıklik yapardı ve soğuktu ama artık aramız iyi :A umarım işaretler :A
Bak ne demiştim :A
Yeni bölumlerde de aynı performansı göster. nereyi işaretlersen işaretle ama yeterli anket katılımın katkin olsun :A
@MasacRE ilerde dinleyip oy değiştirirse tek kalırsın :A

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bak ne demiştim :A
Yeni bölumlerde de aynı performansı göster. nereyi işaretlersen işaretle ama yeterli anket katılımın katkin olsun :A
@MasacRE ilerde dinleyip oy değiştirirse tek kalırsın :A
Bu arada Fahriye ile Burak'a oy veren 3 kulaksız kim diye baktım da biri sen çıktın :A Diğerleri de @denizz19 ile @Bully çıktı. Bir de bu ikisi müzik yarışmalarında şampiyonluklar, finaller falan görüyor şaka gibi :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Bu arada Fahriye ile Burak'a oy veren 3 kulaksız kim diye baktım da biri sen çıktın :A Diğerleri de @denizz19 ile @Bully çıktı. Bir de bu ikisi müzik yarışmalarında şampiyonluklar, finaller falan görüyor şaka gibi :A
Sana ne arkadaşım halk bizi seviyor :A Hadi yaylan şimdi :F

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Foruma sen berbat mı diyorsun ne hepsi mi kahr mı olsun :A kıskanma forumda tek bir başarın yok gerçek hayatta da eminim yoktur sözlerim ağır geldiyse söyle :A
İki yere yarıştım, bir final gördüm yeter işte uğraşamam daha fazla :A Aman çok ağır geldi sözlerin, yerin dibine girdim şu an nasıl utanıyorum bir bilsen :A

• Güldürdün
Reactions: denizz19

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
Demek ki sorun ben @denizz19 ve @Bully de değilde sizde :A
Ben 3 hafta üst üste BŞB'de kime 1 verdiysem elendi :A bu hafta yabanci diye tutturmaya bilirim ama var bir tahminim :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and MasacRE

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Çatlamaya devam et. :A

Ben duygusal adamım, film etkisiyle çok beğendim ikisinin yorumunu. :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,922
Puanı
1,060
@DR (amaç ilk kez etiketlemek :A )