Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 6. Bölüm - Hasretinle Yandı Gönlüm

Hangi 2 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    28

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
47-473159_download-spotlight-microphone.jpg

Merhabalar uzun bir aradan sonra ve gelen talepler üzerine. 6. bölüm ile sizlerleyiz.

Bu hafta söz ve müziği Yalçın Tura'ya ait olan ve usta sanatçı Edip Akbayram'ın yorumuna alışkın olduğumuz 'Hasretinle Yandı Gönlüm' şarkısı ile karşınızdayız.
Dünden bugüne bir çok şarkıcı bu unutulmaz eseri seslendirmiştir.

Peki sizce en güzel yorum kimlere ait?

İşte bir kaç öne çıkmış performans:

Edip Akbayram'ın yorumu yaklaşık 114 milyon izlenmeye sahip:

Fahriye Evcen & Burak Özçivit

Zara

Öykü Gürman

Oylamaya sunmayacağız ama size rahmetli
Murat Göğebakan'ın bu şarkı eşliğindeki şiirini de paylaşmak istedim. Allah mekanını Cennet eylesin...

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Beni en çok etkileyen genelde Zara olmuştur, sonrasında da Edip Akbayram. İkisinin yorum tarzı da farklı. Edip Akbayram'ın tarzı Anadolu Rock tarzına kayıyor biraz. Zara'nın ise, arabesk ve slow ayarında bir tarzı var. Duygusal anlamda Zara'nın sesi ağır basıyor ve şarkı duygusal. Güçlü ses anlamında Edip Akbayram çok başarılı, çok güçlü sesi var.

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Teşekkürler de, o kadar da iyi değil aslında. Kendi halimde yorum yapıp geçiyorum. :D
Ara vermeden önce açılan bir çok klip konusuna yorumun oluyordu ve severek takip ediyordum. Şimdi bırakmışsin. En son Veysel Mutlu'nun son klibine etiketlemistim ama bakmamıştın:A

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Ara vermeden önce açılan bir çok klip konusuna yorumun oluyordu ve severek takip ediyordum. Şimdi bırakmışsin. En son Veysel Mutlu'nun son klibine etiketlemistim ama bakmamıştın:A
Eskisi kadar şarkılarla içli dışlı değilim sanırım ve klip konularıyla da eskisi gibi ilgilenmiyorum. Çok beğendiğim bir isim olur, denk gelirim, hemen şarkısını dinler, klibini izlerim ayrı konu. :)

• Beğendim

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Öykü Gürman'ın sesini severim ama burada yıllar yılı bu müthiş şarkıyı tanımama sebep olan Zara ve etkileyici sesiyle usta Edip Akbayram varken içim el vermedi seçmeye. İkisi de başka iyi gerçekten...

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Öykü Gürman'ın sesini severim ama burada yıllar yılı bu müthiş şarkıyı tanımama sebep olan Zara ve etkileyici sesiyle usta Edip Akbayram varken içim el vermedi seçmeye. İkisi de başka iyi gerçekten...
Sen sen sen gerçekten oylama mi yaptın şimdi :eek: son seçeneği isaretlemeden? :eek:

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Evet bunu gerçekten yaptım hem de ben yaptım... Ben de şaşırdım ama sabah sabah bu klasik şarkıyı dinleyesim geldi konuyu görünce... :A
Normalde geceleri açiyordum. bu kez değişiklik yaptım ve oylamana vesile oldu :Z
Bu performansı herzaman beklerim :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,890
Puanı
1,060
Evet sebep sonuç ilişkisi olarak bakınca olayların cereyan etme şekli güzel olmuş. :A Bu performansı her zaman verebilirim umarım... :A
Hayret kısmet demedin :A
Haydi inşallah diyelim ve en kısa zamanda enler listesinede beklerim :bhr:

• Güldürdün