Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
  • Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Ben hala ve inatla diss almıyorum ki ama hiç diss almamamı hesaplayıp iyi goygoyunu yapıyorduk, olabilir. :A
Sanki ben sana fırlatmıştım arada :A olur olur, sen @Turkuazz ve @Silinmiş Üye ise en az diss alma yarışı yaparken, ben @MasacRE @Sherlock falan en çok diss alma yarışı yaparız :A
@Silinmiş Üye yeni olduğu için dissi az olabilir ama sanki senden daha fazla disse sahip gibi :A @Turkuazz 'a ise insanlar kıyamıyordur diss atmaya :F
@Forumdash senide listeye ekleyebilirim :Z

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
  • Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
Aynı fikirde değilim :T:
İnsan doğası gereği aynı fikirde olmamıza gerek yok ki zaten... :A
Sanki ben sana fırlatmıştım arada :A olur olur, sen @Turkuazz ve @Silinmiş Üye ise en az diss alma yarışı yaparken, ben @MasacRE @Sherlock falan en çok diss alma yarışı yaparız :A
@Silinmiş Üye yeni olduğu için dissi az olabilir ama sanki senden daha fazla disse sahip gibi :A @Turkuazz 'a ise insanlar kıyamıyordur diss atmaya :F
@Forumdash senide listeye ekleyebilirim :Z
Makul bir durum, benim açımdan hiç diss almamaya devam etmek gayet güzel. :A ki haftada 30 40 50 mesaj yazıyorum zaten, ne kadar diss alabilirim sanki... :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,926
Puanı
1,060
Makul bir durum, benim açımdan hiç diss almamaya devam etmek gayet güzel. :A ki haftada 30 40 50 mesaj yazıyorum zaten, ne kadar diss alabilirim sanki... :A
Forumin yeni hali ile 10 ay oldu. İlla kapmışsındır ama ifşa etme diss sayını. Sürpriz olsun başkalarına :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Şuana kadar olanlari ele alırız. Gün içinde anons edeceğim. Orada detaylı anlatırim ve korkma be, eskisi gibi kimse görmüyor diss sayımızı ama tabi bu yarışma ile ifşalayacağız :F
Görülmüyorsa nsıl ifşalıcaksın? Kazanmak için en çok dissi ben aldım dersen biz nerden bilcez:A

• Güldürdün