Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hepsini dinledim açıkçası hiç kötü performans yok, hepsi çok iyi. Hepsi kendi tarzına uygun söylemiş ve biri hariç hepsi duyguyu hedeflemiş, onda da Gülçin'i eksik buldum. Şarkıyı güzel okumuş ama inişi çıkışı olan bir parçayı hep aynı tonda ilerletmesini sevmedim. Halbuki onun muazzam bir sesi var çok iyi yapardı ama neden göstermemiş kendisini anlamadım.

Neyse 3 tane seçiyoruz; Sıla Funda Arar ve Rubato diyorum. Rubato dememin sebebi muhtemelen İbrahim Tatlıses herkes tarafından seçilecek, çok oy alamayacak gibi duruyor. Performansı da iyi olduğu için desteklemek istedim.
Teşekkürler. Senin uzun yorumlarını özlemişim konumda :bhr:

• Beğendim
Reactions: blacklion

S.G.A.T.

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,351
Puanı
1,061
İbrahim Tatlıses
Funda Arar
Gülçin

Sıla, iyi performans sergilememiş. Konuyu gördüğümde banko ona oy gider benden diye düşünmüştüm.

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
İbrahim Tatlıses
Funda Arar
Gülçin

Sıla, iyi performans sergilememiş. Konuyu gördüğümde banko ona oy gider benden diye düşünmüştüm.
Konudaki tek harikamı sen verdin :bhr:

Oylaman ilginç geldi. Bu arada yanlış hatirlamıyorsam Sıla'nın bu performansla olan konusunu zamanında sen açmıştın :D

• Harika
Reactions: S.G.A.T.

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hiç dinlemedim oylarım müsait olunca. :A
Üşengeçler için ayarladığim bonus seçeneğini işaretle, müsait olduğunda dinlediğinde değiştirirsin :A @MEnes gibiler için ayarladığım seçenek.
senin de onun gibi dinleyeceğine pek ihtimal vermiyorum ama en azından ankete katılım için o seçeneği işaretle :A