Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 5. Bölüm - Yıkılmışım Ben

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    27

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,836
Puanı
1,060
cansın sen :love1:
seninle zamanında bir ara tek konu açan kişilerdik ve bir kere bile olsun hırs yapıp birbirimizin kalbini kırmadık. Aynı dizilerin yorum konularınada el atardik ama zamanla ben başka alanlara yöneldim :A
Evet, ne kadar güzel zamanlardı. Şimdi öyle rezil bir hal aldı ki bazıları yüzünden, konu açasım gelmiyor. Rekabetin de kalitelisi güzel oluyor :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi

dreamy

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
11,722
Puanı
710
Böyle istekli oluşunuz beni daha çok gaza getiriyor :A aklımda okadar farklı fikirler varki :A zamanla hepsini önünüze sereceğim umarim :A
Yarışma falan yap bari o daha iyi olur. :A Ama müzikle ilgili olsun TV TV içim bayıldı. :A

• Güldürdün

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,072
Puanı
860
@eskici etkinliğim buydu. Sadece 5 bölüm zaten, diğerlerinide oylamak istersen oylarsın :bhr:
Vay be Sezon finalinde damga vurduğumuzu hatırladım. 9 sayfa konuşmuşuz :eek: @Sherlock

anketin son şıkkı @MEnes gibi üşengeçler içindi ama eminim ne MEnes, nede @Billy Kane , @Aserat @alperuz ve @pompy dinlediler. Yanından bile geçmemişlerdir :A :A
@serhatt bu etkinlikte olmak istemeyen biri olduğu için etiket listesinde yok, aramızda ozaman problem vardı diye sanılmasın :A
Doğru tespit, tabi ki de dinlemedim... :A

• Güldürdün

AteşBöceği

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,664
Puanı
410
Yeni yarışma için Sağım Yalan Solum Yalan şarkısını tavsiye ediyorum yeni o konudan çıktım buraya girdim aklıma geliverdi ;)
Bu arada oyum Sıla'dan yana:)

• Harika