Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 4. Bölüm - Nerden Bileceksiniz | Doğu'ya Özel

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Rubato & Mustafa Ceceli

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Baya iz bırakan bi şarkı ssende demek:(
Aynen öyle. Bu şarkıyı Doğu ile tanışmadan öncede severdim ve beni anlatıyor derdim. Sonra onunla olan muhabetlerde o da aynısını söylemişti ve okadar çok ortak noktamız vardı ki birbirimize ruh ikizim diye belirtmeye başlamıştık. Bir çok kutlama konusunda deyinmiştik ve bu şarkıyı çok paylaştık.
Onun ölümü beni inanılmaz etkiledi. Reelde tanıdığım bir çok kişiden daha fazla artı Doğu'yu kaybettiğimiz zamanlarda çok yakın bir tanıdığımı da kaybettim. O da gencecikti ama o senelerdir konuşamıyor yürüyemiyordu. İkisi ard arda olunca ben bir kaç ay kendi kabuğuma çekilmiştim. Şu konuyu açana kadar bu şarkıyı dinlemedim hiç.

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Hepside çok güzel söylemiş ama Ahmet Kaya başkadır

• Beğendim
Reactions: Dosi

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Forumdash bu şarkıyı paylaşınca bu konu geldi aklıma.
@MasacRE oylamadığını farkettim :eek:
@The_Erinch sende oylayabilirsin. 3 şarkı oylanabilir.
Hadi ben unuturum da sen nasıl hatırlatmamışsın, ilginç bir durum :A Ahmet Kaya'dan başka birine oy kullanacağımı düşünmüyorum ama bir dinlemek lazım diğerlerini :D

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
@xBUGRAx yeni konumuz burada, 3 kişiyi oylama hakkın var :bhr:

@ozmoturk @xemrexxx @MasacRE oylarınız bekleniyor :D
Hadi ben unuturum da sen nasıl hatırlatmamışsın, ilginç bir durum :A Ahmet Kaya'dan başka birine oy kullanacağımı düşünmüyorum ama bir dinlemek lazım diğerlerini :D
Şu son mesajımmış o dönem. Zaten yapmışım :A ama bu özel bölüm olduğu için fazla ısrarcı olmamıştım kimseye😊

• Güldürdün
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
@Dosi burayı hallettim. Şimdi yeni bir tane daha açmışsın, onunla birlikte 2 konu kaldı sanırım :A

Ahmet Kaya zaten 1 numara tartışmasız. Yanında da Kıvırcık Ali'yi oyladım onunla birlikte :D

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
29 Haziran Benim için çok özel bir tarihti. Her sene mutlu bir şekilde heyecanla beklediğim bu tarih benim için artık bir yandan buruk geçecek bir tarih oldu.
Doğu'nun aramızdan ayrılışından haberdar olduğum tarih....