Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 4. Bölüm - Nerden Bileceksiniz | Doğu'ya Özel

Hangi 3 isim güzel seslendiriyor?

• Rubato & Mustafa Ceceli

Oy: 0 0.0%
  • Diğer (Belirtiniz)

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    22

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sadece Ahmet Kaya dedim. Maalesef diğerleri bu şarkının hissettireceği duyguyu verememiş...

Bu arada ben anlamadım gerçekten ölen biri mi Doğu? Bir rahatsızlığından dolayı mi ya da baska bir sey mi oldu? ? @Dosi
Evet, Doğu bu foruma 4 sene önce üye olmuş ve sevilen biriydi. Kendisi ile 2016 senesinden beri iletişimim olan ve karşılıklı çok paylaşımım olan en iyi arkadaşlarımdan biriydi. Haziran ayında maalesef kendisini kaybettik ve uzun senelerdir rahatsızlığı vardı. Ben ve bir kaç yakın arkadaşı hariç rahatsızlığını bilen yoktu forumda. Durumunu kimseye beli etmeyen neşeli eğlenceli biriydi. Bu şarkıda ikimizin ortak şarkısıydı ve onu anlatan bir şarkı

• Beğendim
Reactions: blacklion

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Ahmet Kaya,Kıvırcık Ali dedim..Aslında Deniz iyi söylüyor ancak detay,yoğunluk açısından daha başarılı oyladıklarım..

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Tek kişi oylayacaktım aslında sonra 2 oy kullandım Deniz iyi yorumlasada dışarıda bıraktım oylamada çoğu kişi 1 oy kullanmış bende 2 oylayayım dedim :D
Hepsini dinledinmiki? Ben Duygu Kutlu'yu ilk O Ses Türkiye'ye katıldığında da beğenmiştim. Bence o da güzel yorumluyor :D

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Hepsini dinledinmiki? Ben Duygu Kutlu'yu ilk O Ses Türkiye'ye katıldığında da beğenmiştim. Bence o da güzel yorumluyor :D
Duygu kutlu başka şarkılarda da başarılı çok iyi sesi bulunuyor bu parçada da başarılı ancak dediğim şekilde bu parça Ahmet Kayada çok başka.kıvırcık Ali çok değişik tarzda söylüyor ondan oyladım. Yoksa tek Ahmet Kaya oylayacaktım. Parça onun yorumunda çok başka ??

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Duygu kutlu başka şarkılarda da başarılı çok iyi sesi bulunuyor bu parçada da başarılı ancak dediğim şekilde bu parça Ahmet Kayada çok başka.kıvırcık Ali çok değişik tarzda söylüyor ondan oyladım. Yoksa tek Ahmet Kaya oylayacaktım. Parça onun yorumunda çok başka ??
Yani tabiki ben de en fazla Ahmet Kaya'ya yakıştırıyorum. İlk ondan dinledik ve en çok hissi verende şüphesiz onun yorumu :bhr:

• Harika
Reactions: Turkuazz

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sadece Ahmet Kaya dedim, diğerlerinin arasında çok iyi diyebileceklerimiz var ama Ahmet Kaya seviyesi tek...

Hala foruma girince, özellikle maç konularını açarken Efe‘yi hatırlıyorum. Çok özledik. Her ölüm erken ölüm derler ama bu gerçekten erken oldu be. :( Bu vesileyle de tekrar hatırlamış olduk kardeşimizi, Allah tekrardan rahmet eylesin...

Çok güzel düşünmüşsünüz @Dosi hanım, elinize sağlık...

• Beğendim

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Sadece Ahmet Kaya dedim, diğerlerinin arasında çok iyi diyebileceklerimiz var ama Ahmet Kaya seviyesi tek...

Hala foruma girince, özellikle maç konularını açarken Efe‘yi hatırlıyorum. Çok özledik. Her ölüm erken ölüm derler ama bu gerçekten erken oldu be. :( Bu vesileyle de tekrar hatırlamış olduk kardeşimizi, Allah tekrardan rahmet eylesin...

Çok güzel düşünmüşsünüz @Dosi hanım, elinize sağlık...
Teşekkürler.

Acaba nerede Ahmet Kaya dediniz Sherlock Bey? (b)
Yani bir kerede ikinci kez söyletmeden birşeyleri başarsanız şaşıracam ?