Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor 10. Bölüm - Ben De Yoluma Giderim

Hangi 3 isim güzel seslendirmiştir?

• Kullanılan toplam oy
    18

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Senden aşağı kalır yanım yok bu ara :A
Dün yoğundum malum, bugünde başka yoğunluk ama belki bende geceye halederim :A olmadı yarına
Üzüm üzüme baka baka kararıyor ama senden bana geçmiştir tabi, aşk olsun ben öyle bir insan mıyım. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,823
Puanı
1,060
Niye bilmiyorum bu şarkıyı sürekli Sezen Aksudan dinlemek istiyorum onun sesiyle dinlemek daha güzel geliyo bana ya :D

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
5,887
Puanı
610
SEZEN AKSU
NAHİDE
MERVE ÖZBEY

Daha güzel söylemiş gibi bana göre..
@Dosi Eline sağlık çok güzel bir program...

• Harika

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Merve Özbey'in yorumunu çok beğeniyorum. Nahide ve Mary Jane'i ilk kez konuda dinledim, onların da yorumlarını beğendim. Konudaki her ismin yorumunu beğendim zaten, şarkının tuhaf bir büyüsü var. Kim söylese yakışmış vallahi. :D

Oyumu Merve Özbey'den yana kullandım ama...

• Beğendim
Reactions: Dosi and Gerekli24

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
bbc natural world bird GIF by Head Like an Orange

Cevabım net... Konu tartışmaya kapalı ve tabii ki eline sağlık... @Dosi

• Harika

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bir daha olmasın diyeceğim ama boşuna demiş olurum :A
Normalde artık kimseye tepki bırak demiyorum ama sen yoldan geldin diye yormak istedim :A
Doğru ve haklı bir tespit... :A

İyi yaptın iyi, konu başta içerisinde barındığı güzel afiş, sonrasında ise sanat eserleri sebebiyetiyle güzelinden bir tepkiyi hak ediyordu. :A

• Güldürdün

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Doğru ve haklı bir tespit... :A

İyi yaptın iyi, konu başta içerisinde barındığı güzel afiş, sonrasında ise sanat eserleri sebebiyetiyle güzelinden bir tepkiyi hak ediyordu. :A
Dün konuyu açarken 9. Bölümü afişsiz açmış olduğumu farkettim :A onu da bir ara haledeyim. Afiş sahibi olarak tepki bırakmak en büyük borcun senin, benim hiç tepki dilenmemem gerekiyordu ama oluyor işte :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Nihayet bu kez fazla gecikmeden sözü tutabildik ve daldan dala farklı şarkılara otomatik atlayıp biraz mücadele de etmiş olsak konudaki bütün şarkıları yani yorumları dinleyebildim. Şu an ikinci kez Sezen’den dinliyorum. :A

Öncelikle, antika birisi olarak şarkının çok yeni olmasından dolayı biraz hayal kırıklığı oldu. Şarkı her ne kadar güzel ve sözleri derin olsa da henüz çok yeni ve benim için en erken 10-20 sene geçmeden hiçbir şarkı asıl kalitesine erişmez, şarkılar da şarap gibi senelerce aynı etkiyi verip ayakta kaldığında klasikleşir anlam kazanır. Evet antikalığı biraz abartım gibi. :A

Yine de şarkının sözleri çok derin ve çarpıcı, kendime dair birçok detay buldum ve etkiledi ve ileride bir gün yine etkileyecektir. Yorum olarak Sezen Aksu, Yaşar ve Nahide en hitap eden isimler oldular kulağa. Diğerleri de fena değildi..

Eline emeğine sağlık tekrardan @Dosi :bhr: Bu bölümdeki en sevdiğim format diyebilirim hatta o kadar sevdim ki çakmasını bile çıkardım malum :A

• Harika

Tolstoyevski

Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Bu arada demeyi unutmuşum ama oynatma listesi olmaması tembeller için gerçekten büyük zulüm, otomatik olarak sonraki videoya geçmek yerine farklı şarkılara dalması filan. :A

Oynatma listeleri candır, otomatik olarak alttaki videoya hemen geçer ve tembelleri sevindirir. Kullanalım kullandırılalım. :Z @Dosi

(aşağıda yer alan “tümünü oynat” butonuna tıklamanız yeterli, forum için buton yaptım :A )

2C95B8FD-7CE5-4558-A225-0B7B776583C0.jpeg

Son düzenleme:
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Gerekli24