Zey TV Kim Daha Güzel Seslendiriyor? 1. Bölüm - Hatıram Olsun

Kim daha güzel seslendiriyor?

• Kullanılan toplam oy
    21

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Evet, nihayet üşengeçliğimi bir tarafa bıraktım ve dinledim tüm yorumları bir çırpıda. Oyumu Buray'dan yana kullandım, zaten onun seslendirdiği halini daha önce de birçok kez dinlemiştim. Onu daha çok beğeneceğimi düşünüyordum, öyle de oldu.

Elinize sağlık Dosi hanım, biraz geç oldu ama kusura bakmazsınız artık. :A @Dosi

• Harika
Reactions: Dosi

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet, nihayet üşengeçliğimi bir tarafa bıraktım ve dinledim tüm yorumları bir çırpıda. Oyumu Buray'dan yana kullandım, zaten onun seslendirdiği halini daha önce de birçok kez dinlemiştim. Onu daha çok beğeneceğimi düşünüyordum, öyle de oldu.

Elinize sağlık Dosi hanım, biraz geç oldu ama kusura bakmazsınız artık. :A @Dosi
Tribe başlamıştım :A Ama bu konu için değil. En son soğuk yazımdan anlamışsındir belki :A
GS maçındaki 2 bildirimime bakarsın :ppp:

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Buray da kötü okumamış ama bu şarkıları eski TSM sanatçılarından dinlemek daha iyi oluyor. Bülent Ersoy ile Coşkun Sabah'ı işaretledim :D Onların arkasından Linet ile Buray geliyor, en sonda da olmayan sesiyle şarkıyı katleden Demet Akalın :A @Dosi

• Harika

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Dinliyorum şimdi, bakalım hangi yorum daha iyiymiş :A
Buray da kötü okumamış ama bu şarkıları eski TSM sanatçılarından dinlemek daha iyi oluyor. Bülent Ersoy ile Coşkun Sabah'ı işaretledim :D Onların arkasından Linet ile Buray geliyor, en sonda da olmayan sesiyle şarkıyı katleden Demet Akalın :A @Dosi
30 dakikanı yemiş dinlemek :eek: :A
Katılım için teşekkürler Utku bey. Benim örnek baş jürimsiniz :bhr:

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,094
Puanı
1,061
  • İlginç

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
kız kertenkele özgür aman burayın ne işi var .ss

linet hayal kırıklığı yarattı en çok onu beğenirim şu sesler içinde ama şarkıda olmamış
bülent ablama söz etmek bana düşmez :X
coşkun sabah dedim
Kusura bakma, bugün yoğundum bildirimlere tam bakamamıştım. Linet'i beğenmemen şaşırttı :eek: Buray aralarında en güzel söyleyen, rakamlarda destekliyor :A
Neyseki oylamanı yaptın. 2. bölüm gelir bugün :Z

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Buray ve Linet'e oy verdim. 3. oy hakkım olsa Bülent Ersoy derdim sanırım. Bülent Ersoy ve Coşkun Sabah aslında çok güzel okumuşlar ama eski kayıt olduğu için çok hisli gelmiyor insana parça. Duygu alamadığım için alt sıraya düştüler ama Demet Akalın'ın onlardan yüksek oy alması inanılır gibi değil. Hem playback okumuş, hem de seste aşırı düzenleme ve oynama yapılmış. Hiçbir duygu geçmiyor. Çok şaşırtıcı bu sonuç...
Burada sınırsız oy verme var :A değiştirip istediğin tüm isimlere oy verebilirsin. Bu ilk bölümdü ondan öyle oldu. Diğer bölümler 2 oy olarak devam edecek :D

• Beğendim
Reactions: blacklion