Kicktipp (Tahmin Yarışması) 2020-2021 Sezonu | Genel Yorum & Sohbet Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
startseite.png

Geçtiğimiz senelerde @tolgab'ın foruma kazandırıp yürütmüş olduğu gerçek zamanlı futbol tahmin oyunu Kicktipp'in Spor Toto Süper Lig 2020-2021 Sezonu Tahmin Yarışması Başlıyor!

Yarışmaya dahil olup forumda ''En İyi Tahminci'' olarak yarışmak isteyenler öncelikle https://www.kicktipp.com/fav10superlig/ linkinde yer alan ''become a member'' butonuna tıklayara üye olmaları ya da üyelikleri varsa giriş yapmaları gerekmektedir. Yeni kaydolanların forumdaki kullanıcı adlarıyla siteye kaydolmaları önemle rica olunur.

Yarışmaya katılmak isteyenler bu konuda katılmak istediklerini belirterek listeye adını yazdırabilirler.

Etkinliği şampiyon olarak tamamlayan üyeye kullanıcı adlarının altlarında yer alan ünvan etiketi ödülü verilecektir.

Puanlama

Her maç başına;

Tahminde bulunduğunuz maçın skorunu tam tahmin ederseniz: 4 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 3-1 olarak tahmin etmek)

Kazanan takımın gol farkını tam tahmin ederseniz: 3 Puan (örnek: 3-1 biten maçı 2-0 olarak tahmin etmek)

Sadece Kazananı ya da Beraberliği tahmin ederseniz: 2 Puan

Kurallar

• Spor Toto Süper Lig'in 42 haftalık fikstürünün tamamı sitede yer almaktadır ve tek yapmanız gereken Prediction Centre bölümünden haftalık olarak maçların skorlarını tahmini olarak ilgili yere yazıp ''submit'' butonuna tıklayarak gönderme işlemini tamamlamanızdır.
  • İster bir oturuşta bütün haftaların ya da dilediğiniz kadar haftanın tahminlerini yapabileceğiniz gibi isterse hafta hafta da tahmin yapabilirsiniz. Tavsiyemiz, form durumları ve kadro yapılanmaları gereği hafta hafta tahminleri yapmanızdır.​
  • Tahminleri en geç ''ilgili maçın başlamasına 30 dakika kala'' gönderebilirsiniz. İlgili maçın başlamasına 29 dakika kalmışsa bile, sistem otomatik olarak tahmin alımını kapatacaktır.​
  • Yaptığınız tüm tahminler, ilgili maçın son tahmin süresi olan son 30 dakikaya kadar kimse tarafından görülmeyecek, o dakikadan sonra ise herkes tarafından görülebilecektir.​

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Hayırlı olsun @Tolstoyevski bu arada kazananı tahmin etmede puan yokmu onada 1 puan ekleniyordu sanıyorum o kural yok 😊
Evet ben de baktım öyleymiş. Belki @Tolstoyevski unuttu veya böyle olmasını uygun gördü? Onda 4 puan yokmuş mesela ama Tols 4 puanı eklemiş ve öncesinde skor farkı ve beraberlik 2 puanlık ama burda skor farkını bilmek 3 puan kazandıracak.
Bence 1 puan da iyi olur😊

Katılım gösterecekmisin?

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,197
Puanı
860
Evet ben de baktım öyleymiş. Belki @Tolstoyevski unuttu veya böyle olmasını uygun gördü? Onda 4 puan yokmuş mesela ama Tols 4 puanı eklemiş ve öncesinde skor farkı ve beraberlik 2 puanlık ama burda skor farkını bilmek 3 puan kazandıracak.

Katılım gösterecekmisin?
Bence 1 puan kuralı da yapılırsa daha iyi ama karara bağlı sonuçta. Katılıp katılmama konusunda kararsızım.onuda ayın 10 una kadar düşünürüm 😊

• Beğendim
Reactions: Dosi

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Bence 1 puan kuralı da yapılırsa daha iyi ama karara bağlı sonuçta. Katılıp katılmama konusunda kararsızım.onuda ayın 10 una kadar düşünürüm 😊
Ben destek amaçlı katılacağım ve katıldığım yerde sende ol istiyorum :bhr: Kararsızlığı bir kenara at :A

• Beğendim
Reactions: Turkuazz

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Hayırlı olsun @Tolstoyevski bu arada kazananı tahmin etmede puan yokmu onada 1 puan ekleniyordu sanıyorum o kural yok 😊

Katılım gösterecekmisin?

Evet kazananı tahmin etmede de 2 puan vardı tabi ama gece açınca böyle aksaklıklar mümkün olabiliyor. :A

4-3-2 puan oyunun kendi otomatik gelen puanı hiç dokunulmadan. Ama istenirse 3-2-1 olarak da değiştirilebilir. Ama bu sefer skoru net tahmin eden, sadece kazananı tahmin edenden 3 kat fazla puan almış olur, bunda ise 2 kat. Yine de o puan sistemi değişebilir tabi eğer bu yönde talep gelirse. :A

• Beğendim
Reactions: Dosi and Turkuazz

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
Evet kazananı tahmin etmede de 2 puan vardı tabi ama gece açınca böyle aksaklıklar mümkün olabiliyor. :A

4-3-2 puan oyunun kendi otomatik gelen puanı hiç dokunulmadan. Ama istenirse 3-2-1 olarak da değiştirilebilir. Ama bu sefer skoru net tahmin eden, sadece kazananı tahmin edenden 3 kat fazla puan almış olur, bunda ise 2 kat. Yine de o puan sistemi değişebilir tabi eğer bu yönde talep gelirse. :A
Yok senin kuralda kazanan takıma puan kısmı yok ki? Sen doğru skor, skor farkı ve beraberlik olarak belirtmişsin :A

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Yok senin kuralda kazanan takıma puan kısmı yok ki? Sen doğru skor, skor farkı ve beraberlik olarak belirtmişsin :A
İşte onu eklemeyi gecenin verdiği dalgınlıktan dolayı unutmuşum birazdan eklerim, biraz da aceleye geldi malum. :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
Dil Almanca olduğu için anlayamadım.Üyelikte zorunlu olduğundan çekimser kaldım.Üyeliksiz olanı y o k mu?
Almanca mı? @Tolstoyevski
Bende sadece İngilizce vardı seçenek olarak
Sanırım uygulamalar Almanca olarak açılıyor ancak konuda verilen linkten girince, tarayıcı sürümü İngilizce. Ki zaten çok meşguliyet gerektiren bir oyun olmadığı için sadece tarayıcı web sürümü yeterli olabilir...

• Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi

12.Adam

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,166
Puanı
1,060
Sanırım uygulamalar Almanca olarak açılıyor ancak konuda verilen linkten girince, tarayıcı sürümü İngilizce. Ki zaten çok meşguliyet gerektiren bir oyun olmadığı için sadece tarayıcı web sürümü yeterli olabilir...
Boş hesap var mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...