Kicktipp ⚽ - Tahmin Yarışması 21-22 Sezonu | 1. Yarı Genel Yorum Konusu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşte bu yüzden yerinde saymak yerine dünya futboluna ayak uydurmaya çalışmaları gerek. Sonra "makas açıldı" denilip duruyor. Halbuki ne Club Brugge ne de Young Boys'un bizim büyük takımlardan daha büyük bütçesi, olanağı yok. Ama PSG, ManU gibi takımlara kök söktürdüler, demek ki disiplin ve ayakta kalabilmek gerekiyor, bunun için de fiziksel güç şart...
Sence bunla mı yapılacak bunlar. Bunun için yaptığın antrenman programları daha önemlidir.

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
İşte bu yüzden yerinde saymak yerine dünya futboluna ayak uydurmaya çalışmaları gerek. Sonra "makas açıldı" denilip duruyor. Halbuki ne Club Brugge ne de Young Boys'un bizim büyük takımlardan daha büyük bütçesi, olanağı yok. Ama PSG, ManU gibi takımlara kök söktürdüler, demek ki disiplin ve ayakta kalabilmek gerekiyor, bunun için de fiziksel güç şart...
madem sıkışıyorsunuz 10 ar gruplu yapın yada 4 gruplu yapın Grup 1leri şampiyonluk İçin oynasın Grup ikincileride Avrupa konferans ligine takılmak İçin oynarlar
Grup 3 leri grubun dördüncüleriyle play out oynasın @Tolstoyevski @Gerekli24

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
ben ŞL ve Premier Lig'de çok güzel gidiyorken burada 3 puan alamıyorum :A :A

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Sence bunla mı yapılacak bunlar. Bunun için yaptığın antrenman programları daha önemlidir.
Ben başa geçsem TFF nin
Gruplu yaparım ligi
18 takım varsa
2 takım play off oynar
Yenilen küme düşer
Lig şampiyonu ile ikinci lig şampiyonu oynar
Galatasaray lig ikincisi ile play off şampiyonu
4 lü grup 4 torbadan oluşacak @Dosi @Gerekli24

• Beğendim
Reactions: Dosi

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Süper Lig 2021-22 Sezonu Kicktipp Tahmin Taht Savaşları 5. Hafta sonuçları belli oldu..

@The_Erinch bu hafta oldukça kötü bir performansla yalnızca 3 puan toplamasına rağmen liderlik tahtındaki yerini şimdilik korumayı başardı ve taht savaşı yolundan vazgeçmeyeceğini düşman rakiplerine gösterdi..

@hasanca geçen sezon olduğu gibi bu sezon da yüksek formuna devam etti ve bu hafta 10 puan toplayıp liderlik savaşında @The_Erinch ile aynı puanı paylaşarak taht savaşında iddialı olduğunu bir kez daha hissettirdi..

Bu haftanın en çok puan toplayan ismi toplam 12 puanla @Maskeli Fedai oldu ve böylelikle 7 basamak birden yükselerek 3. sıraya yerleşti.

Ekli dosyayı görüntüle 109469
Ekli dosyayı görüntüle 109472

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

6. hafta maçları bu hafta, hafta için oynanacak ve 4 maç yarın oynanacak. Bu yüzden şimdiden tahminleri kolayca aşağıdaki linke tıklayıp yapmayı unutmayınız :Z

hasanca'yı bu sezon da geçemeyeceğiz... :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
Süper Lig 2021-22 Sezonu Kicktipp Tahmin Taht Savaşları 5. Hafta sonuçları belli oldu..

@The_Erinch bu hafta oldukça kötü bir performansla yalnızca 3 puan toplamasına rağmen liderlik tahtındaki yerini şimdilik korumayı başardı ve taht savaşı yolundan vazgeçmeyeceğini düşman rakiplerine gösterdi..

@hasanca geçen sezon olduğu gibi bu sezon da yüksek formuna devam etti ve bu hafta 10 puan toplayıp liderlik savaşında @The_Erinch ile aynı puanı paylaşarak taht savaşında iddialı olduğunu bir kez daha hissettirdi..

Bu haftanın en çok puan toplayan ismi toplam 12 puanla @Maskeli Fedai oldu ve böylelikle 7 basamak birden yükselerek 3. sıraya yerleşti.

Ekli dosyayı görüntüle 109469
Ekli dosyayı görüntüle 109472

@Dosi @Tolstoyevski @pompy @bazinga @MEnes @The_Erinch @12.Adam @Gerekli24 @mesmeso @Polat Şaşmaz @Turkuazz @Doğan @Maskeli Fedai @slhttnmtl @xdragxx @HeisenBerg @secquin @Angelica @BARON男爵 @MasacRE @emreemreu @Zeyno @batuhankaralar @Araf @Cervantes @DarkLegenD @eskici hasanca

6. hafta maçları bu hafta, hafta için oynanacak ve 4 maç yarın oynanacak. Bu yüzden şimdiden tahminleri kolayca aşağıdaki linke tıklayıp yapmayı unutmayınız :Z

hatırlatma için tşk ederim tahminleri yaptım :D

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Fener'in gol yiyeceğini bile bile 2-0 mı demişim sklgjlksjkgjlksj
Yahuuu ben hatta maç bittiği zaman güzel 3 puan aldım kicktipp'den demiştim...

Tolstoyevski

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
39,933
Puanı
1,061
Web Sitesi
www.ataturkungencligehitabesi.com
Taht Savaşları 6. hafta sonuçları belli oldu... Haftaya 12 puan toplayıp şov yaparak toplam 12 basamak birden yükselen @Dosi damgasını vurdu ve geçen sezonki o güçlü iddiasını halen sürdürdüğünü hissederek zirve hattındakileri tedirgin etti...

@The_Erinch inatla zirve tahtını bırakmayıp liderliğini korumayı başardı, onu @hasanca ve @Maskeli Fedai takip etti...

Yarın oynanacak Altay - Beşiktaş karşılaşmasıyla birlikte Süper Lig'in 7. haftası başlayacak. Tahminlerinizi aşağıdaki linkten yapabilirsiniz :Z

1632425282504.png
1632425308356.png

------

Keith Long

Favori Üye
Reaksiyon puanı
29,317
Puanı
1,061
Web Sitesi
acadebi.com
Taht Savaşları 6. hafta sonuçları belli oldu... Haftaya 12 puan toplayıp şov yaparak toplam 12 basamak birden yükselen @Dosi damgasını vurdu ve geçen sezonki o güçlü iddiasını halen sürdürdüğünü hissederek zirve hattındakileri tedirgin etti...

@The_Erinch inatla zirve tahtını bırakmayıp liderliğini korumayı başardı, onu @hasanca ve @Maskeli Fedai takip etti...

Yarın oynanacak Altay - Beşiktaş karşılaşmasıyla birlikte Süper Lig'in 7. haftası başlayacak. Tahminlerinizi aşağıdaki linkten yapabilirsiniz :Z

Ekli dosyayı görüntüle 109580Ekli dosyayı görüntüle 109581
------

Aklım benim Web sitemde bodrumspor tescil olamama tehlikesiyle karşı karşıya bodrumsporun Web sitesi yok @Tolstoyevski

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710

Ekli dosyayı görüntüle 109580Ekli dosyayı görüntüle 109581
------

Son iki maç 80e kadar müthiş gidiyordu daha iyi çıkabilirdim bu haftadan.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...