Kevin Durant, Kyrie Irving ve DeAndre Jordan Üçlüsü, Brooklyn Nets'te!

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
69253

Hangi takımı tercih edeceği büyük merak konusu olan NBA'in süperstarlarından Kevin Durant, serbest transfer döneminin başladığı 1 Temmuz'un ilk saatlerinde Brooklyn Nets'le anlaştığını duyurdu.

Brooklyn Nets ayrıca bir diğer All-Star oyuncusu Kyrie Irving vr DeAndre Jordan transferleriyle de geceye damga vurdu.

Kevin Durant, Brooklyn Nets'le 4 yıllık anlaşmaya vardı. 4 yıl için 164 milyon Dolar'lık sözleşme imzalayan Durant, Kyrie Irving ve DeAndre Jordan'ın transferlerinin de önünü açtı.

Bu üç transferin yanı sıra Nets'in 33 yaşındaki oyun kurucu Garrett Temple'la da 2 yıllık anlaşmaya varması bekleniyor.

• Beğendim
Reactions: MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
  • Beğendim
Reactions: Sherlock and MEnes

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Bu sene için bence iddiası olmaz Nets'in. Play-off'a girip ilk turdan elenebilirler yine. Ama diğer seneye Durant iyi bir şekilde dönerse 2021 Nets-Lakers finali at fava bekle :A
Aynı şeyi dedim bugün başka bir arkadaşa. Bu sene finali için Milwaukee Lakers, 2021 için de içinden Nets Lakers geçti. :A

• Beğendim

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Bu sene için bence iddiası olmaz Nets'in. Play-off'a girip ilk turdan elenebilirler yine. Ama diğer seneye Durant iyi bir şekilde dönerse 2021 Nets-Lakers finali at fava bekle :A
Aynı şeyi dedim bugün başka bir arkadaşa. Bu sene finali için Milwaukee Lakers, 2021 için de içinden Nets Lakers geçti. :A

Lakers kimseyi almıyor ki, Davis'i aldıklarından beri afk kaldılar piyasada. :A İki kişiyle oynayacaklar sanırım koca sezonu, gidişat o yönde. :A Bize ve LeBron'a yine kocaman bir hüsran olacak kesin, umutlanmak istemiyorum bu sezon ve önümüzdeki sezon için...

• Güldürdün
Reactions: MEnes and MasacRE

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Lakers kimseyi almıyor ki, Davis'i aldıklarından beri afk kaldılar piyasada. :A İki kişiyle oynayacaklar sanırım koca sezonu, gidişat o yönde. :A Bize ve LeBron'a yine kocaman bir hüsran olacak kesin, umutlanmak istemiyorum bu sezon ve önümüzdeki sezon için...
Şu fotoları Lakers tam kadro çalışmalarını sürdürüyor diye paylaşmıştı bir sayfa, iyi gülmüştüm :A

Bir maks. kontratlık daha yerleri olduğu için diğer adamlara yanaşmadıklarını düşünüyorum ben. Orta halli oyuncu aldıkları anda Kawhi ihtimali ortadan kalkacak çünkü. Kawhi'ı da alamazlarsa o zaman saldırırlar her tarafa :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Şu fotoları Lakers tam kadro çalışmalarını sürdürüyor diye paylaşmıştı bir sayfa, iyi gülmüştüm :A

Bir maks. kontratlık daha yerleri olduğu için diğer adamlara yanaşmadıklarını düşünüyorum ben. Orta halli oyuncu aldıkları anda Kawhi ihtimali ortadan kalkacak çünkü. Kawhi'ı da alamazlarsa o zaman saldırırlar her tarafa :A

Ahahahaha. :A Çok doğru bir cümle kurmuşlar. :A

Utku beyciğim Kawhi için başka oyunculara yönelmiyorlar ama Kawhi transferi yattığı an alabilecekleri oyuncu kalmayacak böyle giderse. Büyük bir risk alıyor Lakers yani. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Ahahahaha. :A Çok doğru bir cümle kurmuşlar. :A

Utku beyciğim Kawhi için başka oyunculara yönelmiyorlar ama Kawhi transferi yattığı an alabilecekleri oyuncu kalmayacak böyle giderse. Büyük bir risk alıyor Lakers yani. :A
Sen Lakers yöneticisi olsan Kawhi için böyle bir riske girmez miydin Şerlok beyciğim? Ben girerdim şahsen :A

• Güldürdün
Reactions: Sherlock

Sherlock

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Sen Lakers yöneticisi olsan Kawhi için böyle bir riske girmez miydin Şerlok beyciğim? Ben girerdim şahsen :A

Bu açıdan düşünürsek kesinlikle haklısınız Utku beyciğim ama Kawhi transferi patladığı an Lakers ne yapar çok merak ediyorum, umarım ben merak ettiğimle kalırım ve Kawhi gelir. :A

• Güldürdün

MasacRE

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,160
Puanı
1,059
Bu açıdan düşünürsek kesinlikle haklısınız Utku beyciğim ama Kawhi transferi patladığı an Lakers ne yapar çok merak ediyorum, umarım ben merak ettiğimle kalırım ve Kawhi gelir. :A
Neyse ki o sorun çözüldü ve Lakers'a 3. yıldız geldi!

qvUu6XBW_400x400.jpg