Kerem Bursin Resimleri

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Almila
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Üniversite bi başlasa bende yerimde durmayacağım ama :

Tebrikler....

Ben herhalde yapamam ben ve yemek yememek imkansız.

BesaleT post: 1423399' Alıntı:

Kilon iyiyse rahat yapabilirsin 4-5 ayda.
Bende başlıyacağım kısmetse bakalım.

Ben 2 aydır falan haftanın 4 günü gidiyorum. Kaydettiğim gelişme inanılmaz. Tabi alman gereken ilaçlar da olacaktır. Kuru kuruya yapmak çok zor

Bully post: 1423638' Alıntı:
Ben 2 aydır falan haftanın 4 günü gidiyorum. Kaydettiğim gelişme inanılmaz. Tabi alman gereken ilaçlar da olacaktır. Kuru kuruya yapmak çok zor

Ben lisanslı futbol ve basketbol oynadım o zamanlar dayıyorlardı bize ilaçları protein tozlarını o zamanlardan biliyorum ama pek kullanma taraftarı değilim.

BesaleT post: 1423649' Alıntı:

Ben lisanslı futbol ve basketbol oynadım o zamanlar dayıyorlardı bize ilaçları protein tozlarını o zamanlardan biliyorum ama pek kullanma taraftarı değilim.

Bakalım işte ben daha yeni sayılırım protein tozu aminoasit yağ yakıcı falan alıyorum ama faydasını da görüyorum tabii. Çok şişiriyor ancak onu da sağlam bir kardiyo ile kapatıyorum. Zaman ilerledikçe zararları olacak mi göreceğiz.

Zararı öyle sağlık açısından olmaz ama sporu bırakırsan kilo yapabilir sana ayrıca yine sporu bıraktığında sarkmalar olarabilir.

BesaleT post: 1423670' Alıntı:

Zararı öyle sağlık açısından olmaz ama sporu bırakırsan kilo yapabilir sana ayrıca yine sporu bıraktığında sarkmalar olarabilir.

Spor yoluna baş koydu mu bırakmak olmaz zaten Allah izin verirse ömrümün sonuna kadar düzenli olarak spor yapacağım.

Orjinalindeki Jun-pyo buna 10 kat basar
Orjinaliyle arasında dağlar kadar fark var ve diziiye ek (uzatmak için) senaryo olarak babasını tanımayan evlat modelinde bişey yazmişlar.Orjinali hem komik hem dramasıda var

Konuşulması Gerekilen Konu: Kerem Bursin Resimleri

Aslında konuşulan:Kilo Verme Ve Kasma Yapmanın Yolları

S.G.A.T. post: 1423679' Alıntı:
Konuşulmasın Gerekilen Konu: Kerem Bursin Resimleri

Aslında konuşulan:Kilo Verme Ve Kasma Yapmanın Yolları
Kerem Bursin hakkında da konuştuk zaten. Hep Kerem hep Kerem nereye kadar

Protein tozu karaciğer'e etki ediyor zararlı diye biliyorum....

Ben de kafama göre almıyorum zaten. Spor hocam var onun kontrolünde alıyorum. Zararı elbet vardır ama adam gibi vücut yapanların büyük çoğunluğu protein tozu kullanıyor. Toz olmadan zor..

Kas yaptıktan sonra daracık t-shirtler giymeyin olur mu? 😱 @BesaleT @Bully

berkann post: 1423694' Alıntı:
Ben giymeye başladım bile. Saçları da yapıp bir de Ray-Ban gözlüğü taktı mı fena oluyor.
Bir de altında araba varsa hayat sana güzel oluyor.

berkann post: 1423694' Alıntı:

öyle şey mi olur?
Bütün sezon oynayıp şampiyon olunama kupayı almıyın diyorsun yani

öyle şey mi olur?
Bütün sezon oynayıp şampiyon olun,ama kupayı almıyın diyorsun yani

Aynen dar t-shirt candır. Konuyla alakası olsun diye de şunu söyleyeyim. Kerem Bursin'in giydiği dar t-shirtlere hastayım. Ben de istiyorum onlardan

Sen o protein tozunu kasa döndürüyorsun o yüzden sıkıntı yok fazlası zarardır ama kas yaparken vücudun proteine ihtiyacı oluyor o yüzden sıkıntı olmaz.

- - - Ekleme - - -

Kas yaptıktan sonra daracık t-shirtler giymeyin, olur mu? 😱 @BesaleT @Bully

Öyle vücut yaptıktan sonra ya çıplak gezeceksin ya da dar t-shirt giyeceksin, yoksa yaptığın kası bi sen görürsün onunda bi anlamı olmaz.

Kası kim görsün diye yapmak istiyorsun ? :5: