Kerem Bürsin'den Tepki Toplayan Sözler!

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
maske-takmayanlara-salak-diyen-kerem-bursin-e-14048362_9856_osd.jpg

'Sen Çal Kapımı'nın başrol oyuncusu Kerem Bürsin'in sözleri büyük tepki topladı.

Hande Erçel'le birlikte yaptığı canlı yayında kafede maskesiz oturanlar için "salaksınız" ifadesini kullanan oyuncuya sosyal medyadan tepki üstüne tepki yağarken #HaddiniBilKeremBürsin hashtag'i de uzun süre TT listesinde yer aldı.

Daha sonra Twitter hesabından özür mesajı yayınlamak zorunda kalan oyuncu, "Dün canlı yayında kullandığım bir kelime, başka bir şey oldu… Bu yüzden kabul ediyorum ‘salak’ kelimesini kullanmak doğru ve hoş bir tercih değildi. Hatta yanlıştı. Bu yanlışım için özür dilerim" ifadelerini kullandı.

İşte o yayın ve ardından gelen özür videosu:

serhatt

Moderatör
Reaksiyon puanı
62,465
Puanı
1,060
Başımıza çıkaranlar sağ olsun bu oyuncu bozuntusunu. Haddini bilmeli gerçekten de.

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Normal zamanda maske çıkaranlara tepki gösterilebilir ama kafede insanlar mecburen maske çıkarıyor alem mi ne. Bu adamın kanaat önderi havaları iyice sırıtıyor özellikle de senelerdir bitmeyen o aksanıyla.

Bu arada Queen vurmuş gol olmuş. :A Zaten Meliha performansından sonra hayran olmuştum ama bundan sonra kendisine tapıyorum. :bhr: :Z

------

Fahri SÇK avukatımızdan yorum var mı. :A @Özgür

Son düzenleme:
  • Olmamış
Reactions: Özgür

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Normal zamanda maske çıkaranlara tepki gösterilebilir ama kafede insanlar mecburen maske çıkarıyor alem mi ne. Bu adamın kanaat önderi havaları iyice sırıtıyor özellikle de senelerdir bitmeyen o aksanıyla.

Bu arada Queen vurmuş gol olmuş. :A Zaten Meliha performansından sonra hayran olmuştum ama bundan sonra kendisine tapıyorum. :bhr: :Z

------

Fahri SÇK avukatımızdan yorum var mı. :A @Özgür
Ne alaka bu konuyla? Kendin de söylüyorsun SÇK'yı savundum ben Kerem'i değil. :A

Ha yorumumu çok merak ediyorsan, isyanında haklı ama salak demesi hoş değildi.

• Güldürdün
Reactions: Aserat

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Alaka yok sadece damarına basmak hoşuma gidiyor. :A
Saçmalıyorsun bazen farkında değilsin. :A Ben gayet de haklıydım. Kimse kendi düşük reyting alan dizilerine bakmazken SÇK bitmeli, niye bitmedi, torpilli bilmem ne diyordu ve ben de açıklamasını yaptım. Elimde belgeyle geldim hala bu konuda takılı kalman ilginç. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Aserat

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,791
Puanı
1,061
Saçmalıyorsun bazen farkında değilsin. :A Ben gayet de haklıydım. Kimse kendi düşük reyting alan dizilerine bakmazken SÇK bitmeli, niye bitmedi, torpilli bilmem ne diyordu ve ben de açıklamasını yaptım. Elimde belgeyle geldim hala bu konuda takılı kalman ilginç. :A
Kim ne derse desin kimsenin fikrini değiştiremezsin. :A Kanala 4 sezondur iyi reytingler getiren dizi ve geçen sene ilk bölümleriyle 10 reyting alan başka bir dizi bu boş iş için harcanıyorsa tepki gösterilmesi normal. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Kim ne derse desin kimsenin fikrini değiştiremezsin. :A Kanala 4 sezondur iyi reytingler getiren dizi ve geçen sene ilk bölümleriyle 10 reyting alan başka bir dizi bu boş iş için harcanıyorsa tepki gösterilmesi normal. :A
Öğretmen sezona gününde başlasaydı yine erken final yapacaktı millet unutmuştu diziyi saçmalama artık. :A

• Beğendim
Reactions: Angelica

Gizmen

Favori Üye
Reaksiyon puanı
2,856
Puanı
360
Başka hataları dillendiremeyenler halka çatıyor...

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,672
Puanı
1,060
Söylediklerinde haksız sayılmaz, kafede çalışan emekçi insanlara bir şey demiyor sonuçta. Dünya üzerinde en çok vaka açıklayan ikinci ülke konumundayız ve kafede keyfi olarak oturan, bu dönemde sanki virüs yokmuş gibi yeme-içmeye giden insanlara isyan etmiş. Ettiği hakaret ise yanlış zaten ki kendisi de özrünü dilemiş bunun için.

Ülkenin genelinde, sosyal medyada ve hatta burada bir yıldan fazladır birebir aynı şeylere itiraz eden, isyan eden insanlar şimdi tam tersi şekilde konuşuyorlar bana asıl komik gelen bu. Bunun tek sebebi ise bu adamın oyunculuğunu ve dizisini sevmemeleri. Kazandığı para üzerinden, dizi sahnesi çekerken maske takmıyor oluşu üzerinden (🤯) dahi eleştirenler var kendisini. Gerçekten garip bir ülkeyiz...

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059
Söylediklerinde haksız sayılmaz, kafede çalışan emekçi insanlara bir şey demiyor sonuçta. Dünya üzerinde en çok vaka açıklayan ikinci ülke konumundayız ve kafede keyfi olarak oturan, bu dönemde sanki virüs yokmuş gibi yeme-içmeye giden insanlara isyan etmiş. Ettiği hakaret ise yanlış zaten ki kendisi de özrünü dilemiş bunun için.

Ülkenin genelinde, sosyal medyada ve hatta burada bir yıldan fazladır birebir aynı şeylere itiraz eden, isyan eden insanlar şimdi tam tersi şekilde konuşuyorlar bana asıl komik gelen bu. Bunun tek sebebi ise bu adamın oyunculuğunu ve dizisini sevmemeleri. Kazandığı para üzerinden, dizi sahnesi çekerken maske takmıyor oluşu üzerinden (🤯) dahi eleştirenler var kendisini. Gerçekten garip bir ülkeyiz...
Yine tespitin dibine vurmuşsun Sherlock beyciğim... Bu lafları başka oyuncu söylese burada yere göğe sığdıramayacak insanlar Kerem'e laf ediyor. :A

Bu arada böyle konuşuyorum diye SÇK ve Kerem fanı ilan edenler olur şimdiden söyleyeyim ne Kerem fanıyım ne de dizisinin ama bu ikililik gözüme batıyor ve dile getirmekten de vazgeçmeyeceğim. :A

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,586
Puanı
1,060
Her ne kadar haklı olursa olsun, kullandığı kelimenin birden fazla kişiyi kapsadığının farkında olmalı insan. Kullandığı uslüp bir yana bunu dile getirirkenki tavırları çok daha çirkin. Sonuçta uzun zamandır televizyon önünde başrol olarak oyunculuk yapan bir insanın canlı yayında hal ve hareketlerine özen göstermesi gerektiğinin farkında olmalı.

Ya da anladığı dilden konuşalım en iyisi. C'mon adaş, çok 'bullshit' bir açıklama yapmışsın. :A