Kerem Bürsin 'Hayaller ve Hayatlar' Dizisinde!

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,990
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
kerem-bursin-120419DE.jpg

Kerem Bürsin'in yeni dizisi belli oldu!

Yapımcılığını NGM'nin, yönetmenliğini Kerem Çakıroğlu'nun üstleneceği, senaryosunu Yelda Eroğlu ile Yeşim Çıtak'ın kaleme aldığı dizinin kadrosuna son olarak 'Muhteşem İkili'de yer alan Kerem Bürsin dahil oldu.

Dijitalde izleyicisi ile buluşacak olan dizinin hangi platformda yayınlanacağı ise henüz belli değil.
'Hayaller ve Hayatlar' yakında!

Kaynak: Birsen Altuntaş

Son düzenleme:
  • Beğendim
Reactions: Angelica

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Kerem Bürsin'in oyunculuğu bana geçmiyor açıkçası. İyi bir ekran yüzü sadece ama yetenek fakiri. Allah bir yerden verirken, bir yerden alıyor diyesim geliyor böyleleri için. Kutsal Motor'a katıldığı programı da izlemiştim. Bu kadar antipatik, itici bir karakter olamaz. Kendini beğenmiş bir ukala tam anlamıyla, bu tarz kişilere alerjim vardır.

Senin beğendiğin oyuncu dizi varmı ya :D

• Güldürdün
Reactions: blacklion

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,091
Puanı
1,060
Çok var aslında. Erkeklerden Halit Ergenç, Aras Bulut İynemli, Haluk Bilginer, Kıvanç Tatlıtuğ, Engin Akyürek, Çağatay Ulusoy ilk aklima gelenler. Kadınlardan Demet Evgar, Hazal Kaya, Aslıhan Gürbüz, Özge Özpirinçci, Aslı Enver'de ilk aklıma gelenler. ? Hem ekrana çok yakışıyorlar hem de yetenekli isimler

Engin akyürekmi oo Sefirin kızını izlicen o zaman :D aslı enveri bende severim genelde yorumlarında hep olumsuzluk oluyorda ondan sordum :D